Starší dorostenci Humpolce si dojeli na Vrchovinu pro debakl

Humpolec – Studenou sprchu dostali humpolečtí starší dorostenci ve vysočinském derby fotbalové divize. Na hřišti Vrchoviny inkasovali osm gólů.

31.5.2013

Starší dorost Humpolce sice zažívá skvělou sezonu, v divizní tabulce se drží na třetí pozici, ale na hřišti Vrchoviny propadl. Osm gólů je hodně nečekaným debaklem. Foto: Deník/archiv

VRCHOVINA – HUMPOLEC 8:2
Hosté nedokázali navázat na velmi dobrý výkon ze zápasu proti Spartě Brno inkasovali dva góly v první desetiminutovce. To zápas do značné míry poznamenalo, hrálo se podle not domácích. Hosté se trápili, slabou náplastí byly  dva góly kapitána Fikara, které znamenaly alespoň částečnou korekci výše porážky.
„Zápas se mi těžko hodnotí,  výsledek mluví za vše. Musíme zvednout hlavy, v neděli nás čeká derby v Pelhřimově," burcuje trenér Jiří Hájek.
Góly za Humpolec: Šmída 3, Bárta, Žák 2, Buřval – Fikar 2. Poločas: 4:1. Humpolec: Jícha – Alt, Beneš, Fikar, Havel – Neuber, Pohan, Žatečka, Maršík – Prokop, Podoba. Střídal: Kosyta.

VRCHOVINA – HUMPOLEC 2:1
V prvním poločase měli častěji míč na kopačkách domácí, ale hosté dobře bránili. Domácí se dostali do vedení ve 40. minutě, kdy se z trestného kopu prosadil Krejčí. Po přestávce mohl vyrovnat Jícha, ale jenže na brankáře Šmídu nevyzrál a přišel trest v podobě druhého gólu Vrchoviny. Následně se gólman Michut vytáhl při likvidaci penalty a hosté získali naději na zvrat. Snížit se jim ale povedlo až v nastavení.
Góly: Krejčí, Kyselý – Honzl. Poločas: 1:0. Humpolec: Michut – Havel, Terber, Havlíček, Kosyta – Vrána, Pacek, Antoš, Honzl – Filínský, Jícha.

Radka Vazačová

31.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Kameničtí musí od středy počítat s komplikacemi

Režisér Marek Najbrt natáčí v prostoru hradu v Ledči nad Sázavou filmovou pohádku Čertí brko.
25

Hrad v Ledči obsadili filmaři. Natáčejí pohádku Čertí brko

Nováček má první bod, remizoval s Habry

Pelhřimovsko – Fotbalisté rezervního týmu Humpolce vyškolili nováčka z Rozsochatce a v tabulce se posunuli na pátou příčku.

Počátky srážely chyby v defenzívě, ale šest gólů vše vynahradilo

Pelhřimovsko – Rezerva fotbalistů Žirovnice nastřílela Budíkovu šest gólů a posunula se na špici tabulky Poutník ligy. Zaujaly dvě překvapivé remízy. Pelhřimovský Maraton nedokázal udolat Červenou Řečici, jen bod si z Lukavce odvezla Horní Cerekev.

Střelci Pacova a Kamenice selhali, na hřišti soupeře uspěla pouze Žirovnice

Pelhřimovsko – Fotbalisté Žirovnice se svým fanouškům omluvili za týden starý debakl na vlastním hřišti. Po dobrém a hlavně takticky zralém výkonu vyhráli v Třešti.

Čtyři góly Štěpána nestačily, béčko Plačkova přišlo o vítězství v závěru

Pelhřimovsko – Střelecké manévry nabídl zápas prvního kola IV. třídy mezi Plačkovem B a Novou Cerekví. Po čtyřech trefách Štěpána sahali po vítězství domácí fotbalisté, Nová Cerekev ale v samém závěru vyrovnala. Podobný scénář mělo i utkání v Častrově, tam naopak v hodině dvanácté srovnávali domácí. Body z hřiště soupeře vezla Vyskytná, které se povedlo vyhrát v Jiřicích.