Po prohře ve Vlašimi nestačili ani na Benešov.

BENEŠOV – PELHŘIMOV 3:1
Pelhřimovskému staršímu dorostu chybělo šest hráčů a alespoň na deset je doplnili dva hráči z juniorky.
V úvodu odvrátila obrana hostů střelu domácích na roh, stejně skončila kombinace Háka a Šafaříka. Po čtvrthodince hry Ryslova přihrávka zprava překvapila benešovskou obranu natolik, že ani jeden ze tří obránců nezasáhl a míč prošel na vzdálenější tyč k Šafaříkovi, který poslal Pelhřimov do vedení. Střelou do šibenice vyrovnal z pětadvaceti metrů Černý.

Po přestávce Šafařík sám před gólmanem poslal oblouček přes něj mimo, Ryšavého střelu  domácí brankář vystihl. Benešov se nenechal zahanbit a zahodil také dvě tutovky. Po necelých dvaceti minutách byl u Švecem sklepnutého vysokého míče pod břevno dříve Černý a domácí šli do vedení. Další dvě střely už Švec chytil, Červenkovo sólo zastavila obrana. Potom nezakončil Benešov dvě šance, ale pět minut před koncem přidal pojistku Vycpálek.

Gól: 26. a 58. Černý, 75. Vycpávek – 17. Šafařík. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Švec – Dvořák, Bezemek, Červenka, Šereda – Rysl, Bartoška, Hák, Ryšavý – Šafařík. ⋌(hst)