SPEŘICE – TŘEŠŤ 2:2

Utkání před skvělou diváckou kulisou začalo pro Speřice katastrofálně. Hosté z ničeho nic dvakrát udeřili, jejich direkty zařídili Mareš a Chalupský. Když byl vzápětí vyloučen Holenda, zdálo se být rozhodnuto. Od této chvíle však domácí začali bojovat a dostávali se do vyložených šancí. Dvakrát hosty podržel výborný brankář Kousal, když vychytal tutovky Moravovi a Tůmovi. Na další Štěpánkovu už ale nestačil. I ve druhém poločase nebylo na hřišti znát, že hosté mají o jednoho hráče více, takže Huňáček hlavičkou vyrovnal. Rozhodnout mohl Štěpán, jenže jeho střelu zastavilo břevno. Závěr již si obě mužstva pohlídala, takže se body dělily.

Góly: 27. Štěpánek, 58. Huňáček – 10. Mareš, 17. Chalupský. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (25. Holenda). Diváci: 250. Poločas: 1:2. Speřice: Brzoň – Čermák (55. Holoubek), Holenda, Němec, Pohan, Štěpánek, Čihák, Morava (82. Záviška), Štěpán, Huňáček (80. Jančík), Tůma.

POHLED – N. RYCHNOV 2:2

Po vyrovnané první půli přišel v Pohledu strhující závěr. Nejprve se domácí dostali do dvoubrankového vedení, když využívali děr v hostující obraně, a zdálo se, že směřují za výhrou. Jenže poslední tři minuty zápasu přinesly konečnou remízu. Hájek skóroval po rohu a Ehl na středu hřiště sebral balon, prošel kolem dvou hráčů a prostřelil domácího gólmana.

Góly: 64. Klement, 86. Slanař – 88. Hájek, 89. Ehl. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (56. Hájek), Loskot, Březina, Ehl, Martínek, Kratochvíl, Paclík, J. Faltýnek, Švec, Loskot.

H. BROD B – KAMENICE N. L. 0:2

Hosté začali utkání aktivně a při dvou střeleckých pokusech musel zasahovat Kučírek. Následně hra pokračovala pouze po vápna obou týmů. Až v poslední minutě prvního poločasu se střela Dvořáka nesla nad horní růžek Kučírkovy branky. Po přestávce vyrobil hrubku hostující gólman Votápek, který vyboxoval míč na hlavu Sůvy, ale ten ho poslal pouze do boční sítě. Osm minut před koncem se hlavou na zadní tyči prosadil Strašík a tři body pro Kamenici pojistil ještě Dvořák.

Góly: 82. Strašík, 88. Dvořák. Rozhodčí: Jurka. Bez karet. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Kamenice n. L.: Votápek – Míka, Šuranský, Strašík, D. Pelc, Melzoch, P. Zahradník (85. Vávra), R. Pelc, Houška, Dvořák, Filípek (71. T. Zahradník).

SJ. POLNÁ B – PELHŘIMOV B 2:3

Po počátečním oťukávání se v 7. minutě zmocnili hosté míče a centr z pravé strany zakončil přesně J. Zabloudil. Do konce poločasu už se víc neudálo. Ale ten druhý byl na góly mnohem bohatší. Rezerva Slavoje v ní vyvinula na hosty tlak a v 58. minutě slavila vyrovnání. Trio Holub, Oberreiter a centrující Gondek zakombinovalo na straně a Šimek uklidil míč k tyči. Chvíli poté trefil Oberreiter tyč a zanedlouho dokonal obrat Solař, který měl po skvělé práci Tomase před prázdnou brankou snadnou práci. Domácí měli nadále více ze hry, ale Oberreiter z jasné pozice minul, a přišel trest. První ohrožení branky hostů ve druhé půlce znamenalo vyrovnání, když centr Papeže zužitkoval Hurda. Tři minuty před koncem vymetl šibenici J. Zabloudil, takže se z bodů radoval Pelhřimov.

Góly: 58. Šimek, 66. Solař – 7. a 87. J. Zabloudil, 78. Hurda. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 4:6. Diváci: 100. Poločas 0:1. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Razima, Blažek, Duchan, Skořepa (86. Venkrbec), Horký (65. Hurda), Rysl, J. Zabloudil, Kropáček, Papež, Ryšavý.