Horní Cerekev i Kamenice prohrály, takže ortel o druhém postupujícím bude vyřčen až v posledním kole. Bojuje se také o záchranu. Pacov B i Černovice získaly po třech bodech, ale jistotu prvotřídní příslušnosti ani zdaleka nemají.

H. CEREKEV – PACOV B 3:4
Oboustraně útočný fotbal bohatý na branky se musel divákům líbit. Už první poločas nabídl na obou stranách dva přesné zásahy. Domácí šli nejprve do dvoubrankového vedení, Vítámvás a Váňa v rozmezí čtyř minut srovnali. Váňa po přestávce dostal Pacov poprvé v zápase do vedení, Suchý sice vyrovnal, ale duel rozhodl spornou brankou Vítámvás.

Góly: 18. Chadim, 27. Zelenka, 78. Suchý – 32. a 80. Vítámvás, 36. a 59. Váňa. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 2:2. Horní Cerekev: Faltýnek (80. Kůta) – Šetek, Staněk, Plachý, Ošanec (66. Koten), Vodráček, Zelenka, Serbus, Chadim, Suchý, Havel. Pacov B: Jíša – Praveček, T. Kuran, J. Kuran, Pavelec, Maršík, Šlechta, Vítámvás, Váňa, Vlach (88. Starka), Kabíček. ⋌(sko)

CHOTĚBOŘ B – KAMENICE N. L. 4:0
Úvodní čtvrt hodinka patřila hostujícímu týmu, ale ten nevyužil dvě vyložené šance, takže iniciativu převzali domácí, kteří využili až svou třetí možnost. Po křídle utekl Langer a přesné zakončení obstaral Zvolánek. Po změně stran Chotěboř přidala další branky. Nejprve po faulu na Ďoubala proměnil penaltu Benák. O šest minut později se prosadil hlavou Ďoubal a výsledek uzavřel čtvrtým gólem Buršík. Brankový rozdíl mohl být větší, ale dvakrát domácím zabránila v radosti tyč.

Góly: 36. Zvolánek, 69. Benák (PK), 75. Ďoubal, 83. Buršík. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas. 1:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – Spěváček, Novák, Schober (71. Macháček), J. Strašík, R. Pelc, P. Zahradník, D. Pelc, Kašparec, M. Strašík, T. Zahradník. ⋌(ves)

BUDÍKOV – TIS 2:4
Úvod zápasu vyšel lépe domácím, když po dobrém centru Páši skóroval Marousek. Poté hosté dokázali využít rychlých protiútoků po ztrátách míče Budíkova k otočení výsledku, když během pěti minut vstřelili tři branky. Do poločasu ještě dokázal snížit Marousek z přímého kopu. Po přestávce byla už hra vyrovnaná a příležitosti měli hlavně domácí. Nejprve Staněk zahodil penaltu a pak nastřelil Bláha sám před gólmanem hostí břevno. Poté už se utkání spíše dohrávalo bez vážnějších šancí.

Góly: 17. a 38. Marousek – 27. a 41. Miřátský, 29. Vacek, 33. Krajíček. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:4. Budíkov: Březina – Zet, Staněk, Marousek (80. Janák), Haman, Prokop, Zour, Vodrážka, Páša, Trecha, Bláha.  ⋌(mso)

ČERNOVICE – KOŽLÍ 5:3
Domácí potřebovali získat body, takže od první minuty zapnuli naplno a celý poločas byli lepší svého soupeře. Dobře kombinovali a vyjádřili to dvěma zásahy Šimona Paclíka a jednou trefou Pěnky. Předtím z přísně nařízeného pokutového kopu skóroval hostující Pešek. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hrál se neustále oku lahodící fotbal, když domácí Paclík si zkompletoval hattrick, podpořil ho i Elsner a za hosty se dvakrát trefil Trpišovský.

Góly: 5., 18. a 47. Š. Paclík, 21. Pěnka, 61. Elsner – 69. a 77. Trpišovský, 8. Pešek (PK). Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Černovice: Vošahlík – Bíro, Kohout, Pěnka (46. Šefčík), Grombíř, Scheufler, Kučera, Š. Paclík (75. Hadrava), P. Maštalíř (80. T. Paclík), Elsner, Stark. ⋌(aln)

DLOUHÁ VES – KOŠETICE 4:2
Z aktivní hry Dlouhé Vsi v prvním poločase se urodily hned tři branky. Do vedení domácí poslal Henzl i přesto, že byl před brankou faulovaný. Následně sice Košetice vyrovnaly po centru a hlavičkovém pokusu Vejsady, v závěru poločasu ale přišly dvě slepené trefy domácích hráčů. Pospíchal doklepával od tyče odražený míč a Šramák uspěl s únikem přes dva obránce. Ve druhé půli se po závaru dostali hosté na dostřel, definitivní tečku za nejasností ohledně rozdílení bodů ale v 89. minutě udělal křídelním útokem Ondřej Svoboda.

Góly: 20. Henzl, 41. Pospíchal, 45. Šrámak, 89. O. Svoboda – 27. Vejsada, 72. Kubů. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Košetice: Holan – A. Vejsada, Kubů, T. Vejsada, Kadlec, Mazanec, Šoula (70. Bystričan), Suk, Bejček, Fenár, Vlk. ⋌(ves)