Bolí to hlavně rezervu Humpolce, která se po prohře v Ledči nad Sázavou dostává do záchranářských problémů.

PELHŘIMOV B – VĚŽNICE 1:2
Domácí byli v úvodu lepší, Věžnice hrála zakřiknutě. Do skóre se to promítlo už v 8. minutě, kdy Hovorkova ulice před pokutovým územím měla oči a volný Vlach mířil přesně do horního rohu. Vlach mohl po kombinaci R. Hejdy a Hrnčíře vedení Pelhřimova pojistit, jenže míč se mu před brankou hostu zamotal mezi nohami. Hosté se začali zlepšovat a při nedůrazu pelhřimovské obrany měl brankář Dvořák hodně práce. Tváří v tvář se mu dvakrát ocitl Šejstal, ale i když neskóroval, Věžnice na vyrovnání ještě do přestávky dosáhla. Ve 37. minutě potrestal zaváhání domácí obrany Čaloud.

Poměrně vyrovnaný druhý poločas už takové napětí nepřinesl. Ubylo i střeleckých příležitostí a míč se pohyboval převážně uprostřed hřiště. Vzrušení přinesla 78. minuta, kdy Čaloud z trestného kopu orazítkoval břevno Dvořákovy branky. Hosté se přece jen vítězného gólu dočkali, když vyzráli nad ofsajdovou pastí a střídající Havlíček uspěl s pohotovým lobem.

Góly:  8. Vlach – 37. Čaloud, 84. Havlíček. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 2:1. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: Dvořák – Razima, Rysl, R. Hejda (46. Starý), Hrnčíř – A. Hejda (61. Hurda), Zabloudil, Hovorka, Čmucha – Šereda, Vlach.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 0:2
Speřická krize týkající se kompletnosti kádru vyvrcholila proti silnému soupeři, což bylo zákonitě znát. Hosté hru kontrolovali a Odvářka s Dvořákem vstřelili dvě pohledné branky. Několikrát ještě vynikl domácí brankář Brzoň. Za domácí se jednou dostal k hlavičce Holenda, ale Vykoukal zabránil jistému gólu. Čermákův trestný kop se mezi tři tyče nevešel. Druhý poločas byl stejný jako první, Chotěboř měla převahu i šance, ale Brzoň pochytal i co se nedalo.
Góly: 16. M. Odvářka, 38. Dvořák. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda (69. Vávra), Pohan, Huňáček, Štěpánek, Nenadál, Vlček, Záviška, Alenka, Štěpán.

LEDEČ N. S. – HUMPOLEC B 1:0
Po úvodní pětiminutovce, kdy dvakrát velmi nebezpečně zahrozil domácí Klaus, přišla průměrně hraná pasáž bez větších šancí. O vzrušení se opět postaral až ve 33. minutě Klaus dalekonosnou střelou, jíž málem zaskočil humpoleckého gólmana. Důležité situace pak přišly až ve druhé půli. Hra se nesla ve stylu promarněných příležitostí – netrefili se Machala ani Pajer. Střelecké trápení ukončil až Vávra, který skóroval po rohovém kopu.

Góly: 60. Vávra. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Humpolec B: Brávek – Metál (73. Šilpoch), Krejčí, Nermut, Jirák, Tran (57. Dalík), Beránek, Skryja, Málek, Novák, Kubíček.