Druhá Horní Ves a třetí Hněvkovice totiž nezaváhaly a připsaly si po třech bodech.

OBRATAŇ B – PLAČKOV B 2:3
Domácí se ujali vedení vlastní brankou hostů, ale druhý poločas zahájili velmi špatně. Vlastními chybami v obraně nabídli soupeři otočení výsledku. Po hodině hry sice vyrovnal Kudrnáč, ovšem poslední slovo měl hostující Schoula.

Góly: 11. vlastní, 60. Kudrnáč – 52. Svoboda, 58. Huml, 75. Schoula. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 4:5. ČK: 0:1 (84. Prokop). Diváci: 50. Poločas: 1:0. ⋌(vej)

KOŠETICE B – JIŘICE B 2:1
Jiřická rezerva byla sice lepším týmem, ale nakonec se ze zisku tří bodů radovali domácí, kteří soupeře vyškolili v produktivitě.

Góly: 11. Hanousek, 39. Radosta – 6. Čermák. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 2:1. ⋌(čm)

ŽIROV B – HORNÍ VES 0:3
Domácí utržili krutou porážku. Utkání bylo v poli vyrovnané, Horní Ves si ale o poznání lépe počínala při zakončení.

Góly: 5. Skokan, 80. Fous (PK), 84. M. Brada. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 0:1. Diváci: 10. Poločas: 0:1. ⋌(nch)

HNĚVKOVICE – ČASTROV 1:0
Hosté s vidinou bodu dlouho odolávali tlaku domácích, který byl hlavně ve druhém poločase značný. Ten korunoval brankou v 69. minutě Vondra.

Góly: 69. Vondra. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:0. Diváci: 20. Poločas: 0:0. ⋌(el)

N. CEREKEV – TŘEŠŤ C 2:1
První poločas byli hosté nebezpečnější, hrozili z rychlých brejků. V 55. minutě podržel domácí brankář, který chytil penaltu. Poté Novocerekvičtí získali převahu, kterou vyjádřili dvěma brankami. V posledních minutách dokázali ustát nápor hostů, kteří pouze korigovali na konečných 2:1.

Góly: 60. Tyráček, 81. K. Zíka – 86. J. Janák. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 2:0. Diváci: 30. Poločas: 0:0. ⋌(pi)