I. A třída

KAMENICE N. L. – ŽIROVNICE 1:0

První si vzal slovo hostující Rozporka, ale ve 4. minutě střílel vedle branky. Domácí pak postupně přebírali iniciativu a po křídelní akci se ve 26. minutě prosadil hlavičkující J. Hadrava. Po přestávce mohla přijít kamenická pojistka, jenže Zdeněk po průniku do vápna mířil nepřesně, J. Hadrava po rohu přestřelil a šance nevyužili ani Dejmek, Tadeáš Zahradník a Jiří Houser. Hosté v závěru bojovali o vyrovnání, hru založili na nakopávaných míčích do šestnáctky, ale skórovat nedokázali.

Gól: 26. J. Hadrava. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 0:2. Diváci: 350. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou: Přibyl – Míka, Šuranský, R. Pelc, T. Hadrava, Zdeněk (88. L. Hadač), Melzoch, Tadeáš Zahradník, J. Hadrava, Dejmek (65. Jiří Houser), P. Zahradník (83. Ira). Žirovnice: Švec – Staněk (24. V. Hadrava), T. Houška, Cajz (68. Drechsler), Knotek, M. Kořínek, Kuš, J. Svoboda, Vodáček, Vilímek, Rozporka.

PACOV – H. BOROVÁ 2:0

Pacov vybojoval body zaslouženě, ale zápas kvalitou neoslnil. Domácí podali lepší výkon v prvním poločase, což jim stačilo na zisk dvoubrankového vedení. Ve 20. minutě Z. Rybčák našel centrem Jaroslava Přibyla, ten si míč zpracoval, vyhnul se i brankáři. O devět minut později při dlouhém nákopu chyboval stoper H. Borové, míč získal Přibyl a lobem skóroval podruhé. Po přestávce hra sklouzla do podprůměru. Pacov byl sice častěji u míče, ale do vyložené šance se už nedostal.

Góly: 20. a 29. Jaroslav Přibyl. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pacov: Basík – Kostroun, Bezemek, Z. Rybčák, Maršík, Váňa (73. Podolský), Bártů, L. Rybčák (73. Vítámvás), Dvořák (62. Tomovič), Kabíček, Jaroslav Přibyl.