Dokumentuje to domácí prohra s Černovicemi. Naopak vzestupnou tendenci mají výkony Košetic a hlavně Nového Rychnova.

H. CEREKEV – ČERNOVICE 1:2
Vyrovnané a bojovné utkání, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Černovičtí měli štěstí v zakončení, většinou se balon odrážel na místa, kde číhali útočníci hostí. Soupeři měli i hodně šancí, které nevyužili, především díky výborným gólmanům Soukupovi a Ramovičovi.

Góly: 11. Růžek – 15. Kerouš, 42. Ševčík. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk, Vondráček, Zelenka, Kůta, Suchý (64. Chadim), Brada, Havel, Růžek (84. Koten), Serbus. Černovice: Ramovič – Novák, Pěnka (83. Bíro), Kohout, Kerouš, Kučera, Ševčík, Scheufler, P. Maštalíř, Paclík (73. Míka), Stark (69. D. Maštalíř). ⋌(sko)

N. RYCHNOV – LÍPA 3:2
Ve vyrovnaném utkání nakonec přálo štěstí více domácím. První poločas skončil po brankách M. Faltýnka a Mareše výsledkem 1:1. Po změně stran domácí zásluhou Mugrauera a Paclíka utekli na dvoubrankový rozdíl. Lípa dokázala nakonec pouze korigovat v poslední minutě utkání.

Góly: 13. M. Faltýnek, 60. Mugrauer, 67. Paclík – 42. Mareš, 90. Havel. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, J. Faltýnek (46. Březina), Martínek, O. Kratochvíl, Paclík, Hájek (72. Loskot), M. Faltýnek, Mugrauer (62. Ehl), Švec, J. Kratochvíl.  ⋌(chl)

BUDÍKOV – TIS 4:5
Zápas začali lépe domácí a již v 8. minutě šli do vedení, když Grant těžil z přihrávky Marouska za obranu. Poté převzal aktivitu hostující Tis a do poločasu získal náskok vstřelením tří branek. Nejprve hosté skórovali po špatném vyběhnutí brankáře M. Bláhy, pak se dvakrát trefil Krajíček – z penalty a z rychlého protiútoku. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří přidali další dva zásahy. Budíkov se však nevzdal a stačil alespoň zdramatizovat průběh utkání hattrickem Marouska.

Góly: 8. Grant, 71., 84. a 89. Marousek – 31. M. Vacek, 37. a 43. Krajíček (první PK), 58. Zezulák, 63. P. Kozlík. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:3. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, Zet, Haman, Zour, Grant (38. Novák), Prokop, Žáček, Marousek, T. Bláha (82. Janák), Staněk. ⋌(mso)

LEŠTINA – KOŠETICE 1:1
První půlka vůbec nedopadla podle představ domácích.  Ti sice mezi 12. a 15. minutou měli hned tři tutové šance, ale Mišovic, Pyskač ani Bárta se neprosadili. Pak ale byl výkon nováčka soutěže doslova tragický. Hosté dokázali Leštinu potrestat. Nepokrytý Kubů uklidil balon k tyči a poslal hosty ve 35. minutě do vedení. Po změně stran se hra Leštiny zlepšila, což přineslo i své ovoce. Nejdříve nastřelil Mišovic tyč, pak se hlavou prosadil Prchal a rozjásal diváky. Když Lukáš Aubrecht orazítkoval brankovou konstrukci, body se dělily.

Góly: 79. Prchal – 35. Kubů. Rozhodčí: Denev. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Košetice: Holan – A. Vejsada, T. Vejsada, Kadlec, Mazanec, Bystričan (46. Suk), Kubíček, Bejček, Kubů, Lhota, Vlk. ⋌(ves)

KOŽLÍ – PACOV B 1:0
Z vyrovnaného začátku Kožlí vytěžilo jedinou branku zápasu. Mikula po trestném kopu usměrnil balon hlavou přesně do sítě. Do přestávky mohli domácí svůj náskok ještě minimálně dvakrát navýšit, ale Trpišovský nedokázal proměnit ani jednu brejkovou situaci. V druhé půli obdobně šance zahazoval Janů, ale ani to nemuselo Kožlí nakonec příliš mrzet. Těsný náskok nad Pacovem, hrajícím v deseti, totiž udrželo až do závěrečného hvizdu.

Góly: 12. Mikula. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 2:6. ČK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Pacov B: Jíša – Vlk, Maršík, Mařinec, T. Kuran, Čech, Dolejš (79. Přibyl), Gavrecký, Rybčák (66. Dvořák), J. Kuran, Podolský.

H. BOROVÁ – HUMPOLEC B 1:3
Divácky nezáživný začátek ukončil ve 30. minutě první brankou domácí Petr Veselý. H. Borová těžila z nacvičeného signálu po rohovém kopu. Humpolečtí ovšem čtyři minuty nato srovnali taktéž z rohového kopu. Ve druhé půli lepší hosté otočili vývoj utkání zásluhou Smereky, který uspěl po brejku. Domácí se ještě snažili o vyrovnání, ale byli nedůrazní, a tak naopak Humpolec zvýšil náskok. Třetí branku zaznamenal po dalším rohovém kopu Beránek. Na konečném skóre už nic nezměnila ani nastřelená tyč na obou stranách.  Remíza je spravedlivým výsledkem.

Góly: 30. Petr Veselý – 34. a 76. Beránek, 60. Smereka. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Humpolec B: Brávek – Kubíček (86. Žatečka), Krejčí, Doležal (76. Maršík), Málek, Smereka, Beránek, Skryja, Chlád, Novák, Dalík. ⋌(ves)