TŘEŠŤ C – JIŘICE B 1:3
První tým tabulky se představil v Třešti ve velmi dobrém světle, dvacet minut mu stačilo k zisku dvoubrankového náskoku. Domácí se jen těžko prosazovali, dokázal to pouze lobem Vašek. Vítězství Jiřic ale orazítkoval třetí brankou Domin.

Góly: 60. Vašek – 7. Novák, 18. Maděra, 72. Domin. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:2. ⋌(jln)

HNĚVKOVICE – KOŠETICE B 1:2
Hosté se z brejků dostali do dvoubrankového vedení. Domácí si pak vytvořili místy až drtivý tlak i střelecké příležitosti, ale výborného brankáře Dufka překonali jen v 63. minutě.

Góly: 63. Vondra – 6. Zenáhlík, 21. Lhota. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:2. ⋌(el)

OBRATAŇ B – H. VES 0:3
Domácí se trápili, hra byla velice nepřesná. V poli bylo utkání vyrovnané, ale šance si dokázali vytvořit pouze hosté. Jejich vítězství je tak zasloužené.

Góly: 8. a 70. Fanta, 61. Makovička. Rozhodčí: Blažek. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Poločas: 0:1.⋌ (hov)

ŽIROV B – ČASTROV 1:5
Utkání dobré úrovně, ve kterém ale domácí hráli druhé housle. V hostujícím dresu dominoval Houška, který se trefil hned třikrát.

Góly: 89. Hlavička – 5. Marek, 45. Fojt, 19., 70. a 90. Houška. Rozhodčí: Faltýnek. Diváci: 20. Poločas: 0:3. ⋌(nach)

N. CEREKEV – PLAČKOV B 3:1
Navzdory výsledku se hrál vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza. Domácí těžili z povedeného začátku, bojující Plačkov pak snížil. V době největšího tlaku hostů udeřil potřetí Vodička a N. Cerekev se tak mohla radovat z vítězství.

Góly: 14. K. Zíka, 38. a 83. Vodička – 58. Vrána. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:2. Diváci: 35. Poločas: 2:0. ⋌(pi)