H. CEREKEV – JIŘICE 0:2
Domácí museli při neúčasti Biskupa a Kůty přeskupit sestavu a v úvodu byli lepší hosté. Hra se postupně vyrovnávala, šance si vytvořily obě strany. Ke změně skóre ale došlo až po přestávce, kdy už domácím chyběl i zraněný Serbus. Nedůraz v obraně potrestal Dvořák. Pak se hrál útočný fotbal se šancemi na obou stranách, gól už padl jediný. Po faulu a červené kartě Loukoty ho z penalty vsítil hostující Jirků.

Góly: 47. Dvořák, 70. Jirků (PK). Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (70. Loukota). Diváci: 45. Poločas: 0:0. H. Cerekev: L. Chadim – Plachý, Havelka (70. Musil), Novák, Brada, P. Chadim, Havel, Filsoch, Loukota, Mezera, Serbus (41. Dařílek). Jiřice: Zabloudil – Hložek (67. Petřík), Vincenc, J. Jůzl, R. Čepl, T. Jůzl, Hájek, Plaček (77. R. Jůzl), Jirků (73. Petr Novák), Petr Příhoda, Dvořák.

LUKAVEC -MARATON 1:2
Hosté začali o poznání lépe. Dobře kombinovali a Pahr jim zajistil dvoubrankové vedení. Krátce před přestávkou sice snížil Wenemoser, ale Lukavec za celý druhý poločas další gól nepřipojil. Většinu náznaků šancí zkazil nepřesnými finálními přihrávkami.

Góly: 43. Wenemoser – 10. a 32. Pahr (druhý PK). Rozhodčí: Babák. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Lukavec: Ludvík – Kocour, Prokop, Luboš Krill (62. Vobořil), Mařinec, Vojtěch Prchal, Mišoň, Merenus, Václav Prchal, Wenemoser (72. Mládek), Slabý (40. Lukáš Krill). Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhráský (56. M. Vaněk), Blažek, Kratochvíl, V. Vacek, J. Mareš, Vlček, Kmoch (46. L. Vacek), Prchal, Růžek, Pahr.

POČÁTKY – ÚSTRAŠÍN 1:4
Domácí po čtvrthodině vstřelili po krásné akci vedoucí gól, ale tím fotbal z jejich strany skončil. Ve zbytku zápasu se dopouštěli hrubých chyb a Ústrašín je trestal. Hosté do poločasu otočili na 1:3, navíc si dovolili luxus v podobě neproměněné penalty. Po přestávce fotbal upadl do podprůměru. Výhru hostů pečetil lobem Starý.

Góly: 14. M. Pavlíček – 25. Habáň, 27. Mazanec, 34. a 74. Starý. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas. 1:3. Počátky: Sálus – Váňa (74. Ižovský), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Hlásný (46. Žižka), Švarc (79. Vít), Měkuta, Matys, Kníže, Smejkal (46. Vojta), Poslušný. Ústrašín: Rohovec – Mazanec (79. Seknička), Rod, Habáň, Tůma, Popelka, Nápravník, T. Jírů (80. Reinhart), Šoula (76. Hrbek), Kořínek, Starý.

Rybářská soutěž Pacovský kapr.
Pacovský kapr vstoupil do dospělosti

PLAČKOV – KAMENICE B 1:2
Kamenice v Plačkově potvrdila, že není v horní polovině tabulky náhodou. V úvodu domácí přehrávala, zaslouženě se ujala dvoubrankového vedení. Plačkov pak přidal na bojovnosti, vstřelil kontaktní gól, ale další své šance už proměnit nedokázal.

Góly: 39. Kašpar – 7. vlastní, 11. Hlavatý. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Plačkov: Novotný – Martin Němec, Jančička, R. Štěpán, Z. Štěpán, F. Dobrovič, Kašpar, Kalivoda, Ehrlich, Svoboda, Mottl. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Filípek, Hadrava, J. Strašík, P. Macháček, Ira, Zdeněk, Tomáš Zahradník, Schober, Hlavatý, Jiří Houser.

PACOV B – ŽIROVNICE B 0:1
Domácí sice měli po většinu utkání převahu, jenže v brance Žirovnice se překonával Kolář. Hosté toho směrem dopředu moc nevymysleli, ale gól dali nádherný. Z trestného kopu se do šibenice trefil O. Doležal.

Gól: 20. O. Doležal. Rozhodčí: Faltýnek.ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Pacov B: Svoboda – J. Kuran, Rathouský, T. Kuran, Václavík (73. J. Kerouš), Pícha (32. Bártů), Vlach, Zíka, Jan Přibyl, Holejšovský (60. J. Pražák), Gavrecký (46. Vítámvás). Žirovnice B: Kolář – Kuš, P. Doležal, Mach (62. Tomšů), M. Kořínek, Metlička, Drechsler, O. Doležal (89. Hřib), Péč, Pokorný, L. Severa (69. M. Rušil).

OBRATAŇ – Č. ŘEČICE 2:1
Domácím se hra v prvním poločase dařila, měli převahu a získali zasloužený dvoubrankový náskok. O přestávce Obrataň vystřídala své zkušené hráče a kvalita hry šla dolů. Hosté ale dokázali jen snížit na 2:1.

Góly: 17. D. Kudrnáč, 45. Flígr – 58. T. Obranec. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (82. Košťál). Diváci: 70. Poločas: 2:0. Obrataň: Kalina – Flígr, Menšík, P. Kudrnáč, Čekal (46. Pařil), Hovorka (46. Lhotský), D. Kudrnáč (60. Plášil), L. Vlach (46. Vysiblo), Fišer, M. Kudrnáč, M. Vlach. Č. Řečice: Paťha – Popovič, Košťál, Roubal, Duchan, Káva, Kubíček, Chvalkovský, Pulda, T. Obranec, Pavelka (46. Keller).

Fotbalisté Žirovnice vodní pólo neumí, s Bedřichovem remizovali

ČEJOV – BUDÍKOV 2:0
Domácí se přizpůsobili hře hostů, k vidění byla spousta nepřesností. Po přestávce tlak Čejova narůstal, po dlouhém výkopu od branky se dostal v 77. minutě do úniku Moravec a otevřel skóre. Zisk bodů pro domácí potvrdil v samém závěru P. Pech, který těžil z přihrávky Kratochvíla.

Góly: 77. Moravec, 90. P. Pech. Rozhodčí: Tůma. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Čejov: Krupička – Smrčka, Beneš, Semrád, J. Hložek (76. Svoboda), L. Hložek, Marek (35. Rohovec), Nápravník, P. Pech, Moravec (85. Doležal), Kratochvíl. Budíkov: Havel – Žáček, Filínský, Mraček, Vodrážka, T. Šeda, Kovář, Tománek, Paclík (78. J. Bleha), Kratochvíl (51. Švec), M. Pekárek (67. T. Bleha).

 1. Maraton⋌ 22 17 4  1 94:33 55
 2. Kamenice B⋌ 22 12 2  8 54:37 38
 3. Jiřice⋌ 22 12 2  8 53:41 38
 4. H. Cerekev⋌ 22 11 4  7 61:46 37
 5. Pacov B⋌ 22 12 1  9 47:46 37
 6. Čejov⋌ 22 10 4  8 50:43 34
 7. Č. Řečice⋌ 22  8 9  5 47:34 33
 8. Žirovnice B ⋌ 22  9 4  9 73:56 31