Podle soutěžního řádu je při rovnosti bodů prvním rozhodujícím kriteriem bilance vzájemných zápasů, takže by se měla zachránit Velká Chyška,“ naznačil sekretář okresního fotbalového svazu Milan Reich.

JIŘICE B – N. RYCHNOV B 2:10
Hosté byli od začátku lepší, dokázali převahu v poli patřičně vyjádřit i střelecky. Pro béčko Jiřic to bylo možná na dlouhou dobu poslední utkání. „Uvažujeme o tom, že ho do soutěže nepřihlásíme. Ještě není ale nic rozhodnutého, hodně bude záležet na tom, jak dopadne áčko,“ prohlásil v sobotu organizační pracovník klubu Stanislav Sadský.

Góly: 6. a 64. Maděra – 4. vlastní, 25. Brtnický, 35. a 57. Fíla, 40. Březina, 49. Blažek, 63. Šíma, 72. Císař (PK), 84. vlastní, 88. Nepraš. Rozhodčí: Večeřa. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 1:4. Jiřice B: Zabloudil – Novák (46. Hrůza), Langr, Záviška, Frantál, Maděra, Beránek, Hložek, Čermák, Trnka (46. Borovička), Bindzar. N. Rychnov B: Císař – Motyčka, Brtnický, Březina, Nguyen, Blažek (52. Šíma), Ehl, Fíla, Nepraš, Karpíšek, J. Mareš (58. Tomandl).

Na ty nejmladší je trenér Petr Lacek právem hrdý. Zuzana Válková obsadila první místo, přičemž ve finále porazila druhou zleva Aleu Lin Mocek poměrem 45:44. Třetí skončila Dominika Hrnčířová (zcela vpravo).
Taekwondisté z Pelhřimova dodrželi tradici, slaví titul

HUMPOLEC C – ČERNOVICE B 1:1
Domácí při termínovém souběhu se zápasy áčka a béčka těžko skládali sestavu, přesto byli v prvním poločase lepším týmem a Páša jim šest minut před přestávkou zajistil vedení. Pak se karta otočila, dělbu bodů znamenala umístěná střela J. Hůlky v 51. minutě.

Góly: 39. Páša – 51. J. Hůlka. Rozhodčí: Mráček. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Humpolec C: L. Podoba – Onderka, Němec, Pokorný, Jaroš (46. Hendrych), Vacata, V. Zástěra, Marousek, Páša, P. Žáček (78. Homola), Duba. Černovice B: Pekař – Studený, Jůn, Martin Mazanec, Bohuslavický, J. Hůlka, Charvát, V. Hůlka, L. Pěnka, Kos, Paclík.

LUKAVEC – VYSKYTNÁ nehráno
Hosté nepřijeli. „Už ve čtvrtek nás informovali, že nedorazí. Zkoušeli jsme je přemluvit, aby se utkání odehrálo, když je to poslední mistrák. Bohužel dnes v jednu hodinu dorazila omluvná smska,“ uvedl v sobotu organizační pracovník domácího Startu Jiří Charvát. Zápasem se bude zabývat okresní fotbalový svaz, ale s největší pravděpodobností přiřkne kontumační vítězství Lukavci. Pro něj to bude znamenat potvrzení vítězství v soutěži.

PETROVICE – HOŘEPNÍK 2:2
Běhavější hosté získali vedení hned z prvního útoku, ale Klofáč rychle srovnal. Ve druhém poločase se do útoku tlačil spíše Hořepník, v koncovce se mu nedařilo, vedení získal až v 83. minutě. Domácí se ale nevzdali a v samém závěru jim zajistil remízu Kubát.

Góly: 10. Klofáč, 88. Kubát – 2. P. Dlouhý, 83. Petrů (PK). Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Petrovice: Burza – Folejtar, Dus, Zach, Kočička, Klofáč, F. Krpálek, Krčil, Schoula, Kubát, V. Krpálek (63. J. Peterka). Hořepník: T. Dlouhý – P. Dlouhý, Mezera (57. P. Buchta), M. Jelínek, Petrů, R. Filip (85. Havlín), M. Buchta, J. Jelínek, Moravec, P. Joneš (78. Severa), Trojan.

V. CHYŠKA – SENOŽATY 0:1
Domácí sehráli smolný zápas, vytvořili si celou řadu šancí, ale skórovat nedokázali. Hosté vytěžili z minima maximum, tři body jim zajistil gól Cibuly.

Góly: 60. Cibula. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Velká Chyška: Štramberk – Michal Mička, Přitasil, Eremiáš, Krch, Mládek (70. Havlíček), Štarman, Zenáhlík (80. Houdek), Švec, Zelenka (80. Dubišar), Martin Mička (46. Holeček). Senožaty: L. Mareš – J. Vlk, Cibula, Maděra (68. Král), V. Hazmuka, Pilát (73. Ošťádal), K. Mareš, J. Mareš, Pinkas (70. P. Vlk), Večeřa, Sýs.

Petr Jelínek, alias youtuber Pstruh103 z JIhlavy před Krajským soudem v Brně.
Válka youtubera Pstruha 103 a psycholožky Wolf pokračuje

ŽELIV – H. VES 5:2
Oba týmy v posledním utkání sezony vsadily na kvalitní útočnou fázi, hrál se zajímavý zápas. Na brzký gól Špinara dokázal ještě střelou k bližší tyč odpovědět Fanta, ale pak se o slovo přihlásil domácí Malovec. Nejprve hlavičkou přeloboval vyběhnuvšího brankáře Zadáka, pak jeho střelu dorazil do sítě J. Radil. Po přestávce už si Želiv náskok pohlídal.

Góly: 3. Špinar, 26. Malovec, 33. J. Radil, 54. Kopecký, 58. L. Radil – 12. Fanta, 88. Ištok. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 2:3. Diváci: 55. Poločas: 3:1. Želiv: Sedlák – Šebesta, Novák, Hora, Špinar, Dolejš, Kopecký, L. Radil, J. Radil, Gregor, Malovec. Horní Ves: Zadák – Řepka, Glejtek, Skokan, Kubů, Rataj, Pinkas, Ištok, Červený, Daniel Brada, Fanta.

 1. Lukavec⋌ 22 20 0  2 76:19 60
 2. Humpolec C⋌ 22 18 2  2 91:44 56
 3. N. Rychnov B⋌ 22 11 4  7 81:47 37
 4. Želiv⋌ 22 11 3  8 63:52 36
 5. H. Ves⋌ 22 10 4  8 63:65 34
 6. Hořepník⋌ 22  9 4  9 65:55 31
 7. Petrovice⋌ 22  9 2 11 62:65 29
 8. Senožaty⋌ 22  8 2 12 49:60 26