Finále lépe začaly Košetice, které dostal po pěti minutách do vedení Langr. Marousek ale rychle vyrovnal a Humpolec rozhodl po přestávce. V rozmezí tří minut se do listiny střelců zapsali P. Žáček a Alt. Langr pak sice svým druhým gólem vrátil Košetice do hry, ale hostům se už vyrovnat nepovedlo. Naopak v samém závěru oslavy Humpolce umocnil čtvrtým gólem mladíček Štěpán Zástěra.

Fotbalisté staršího dorostu Pelhřimova. Ilustrační foto.
Bleskový mat dorostu Pelhřimova vyústil v sedmigólovou kanonádu

HUMPOLEC – KOŠETICE 4:2
Góly: 16. Marousek, 54. P. Žáček, 57. Alt, 90. Š. Zástěra – 5. a 72. Langr. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Humpolec: L. Podoba – Klofáč, Němec (61. Onderka), V. Zástěra (46. Š. Zástěra), M. Podoba, Benáček, Marousek, P. Žáček, Duba, P. Štěpán, Alt. Košetice: Duffek – J. Bejček, J. Dvořák (60. Skořepa), Brada, T. Bejček, Paťha (78. Šáda), Sovka, Langr, Kos (56. Machovec), M. Dvořák, Filípek.