KAMENICE B – ČEJOV 1:1
Domácí měli v prvním poločase navrch, ale v koncovce se jim nedařilo. V 7. minutě M. Strašík dokonce neproměnil pokutový kop. Pak sice svou chybu napravil a doklepl míč do branky z malého vápna, ale jednogólový náskok Slovanu nakonec nestačil. Ve druhém poločase se totiž karta otočila a v samém závěru srovnal hlavičkující Prokop.

Góly: 19. M. Strašík – 88. Prokop. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou B: Mifka – L. Hadač (46. P. Macháček), Pfaur, A. Schober, J. Strašík, Ira (85. Růžička), Tetiva, Jaroslav Houser, Kašparec (62. Kupka), Joza (66. Hlavatý), M. Strašík (88. Šiška). Čejov: Krupička – P. Pech, Beneš, Cvrček (84. J. Hložek), L. Hložek (75. Smrčka), Nápravník, Marek, Vincenc, Prokop, Kratochvíl, Moravec (66. Rohovec).

LUKAVEC – H. CEREKEV 2:2
V prvním poločase se šance střídaly na obou stranách, vedení získala Horní Cerekev, když penaltu po faulu ve vápně proměnil Havel. Po přestávce zvýšil na dvoubrankový rozdíl Koten a s Lukavcem to vypadalo zle. Domácí hráči však přidali na bojovnosti a zásluhou dvou tref Luboše Krilla skóre srovnali.

Góly: 64. a 84. Luboš Krill (první PK) – 44. Havel (PK), 50. Koten. Rozhodčí: Bezstarosta. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (86. Slabý). Diváci: 40. Poločas: 0:1. Lukavec: Kotek – Mládek, Mařinec, Slabý, Kocour, Kuneš, Prokop, Luboš Krill, Mišoň, Zamrzla, Wenemoser. H. Cerekev: Podařil – Razima, Staněk, Biskup, Kůta, Brada, Havel, Filsoch, Serbus, Koten, Loukota.

ŽIROVNICE B – BUDÍKOV 6:0
Domácí byli lepším týmem, hosté po inkasování prvního gólu z penalty ztratili soustředění na hru a zaplatili za to dvěma červenými kartami. Výhru Žirovnice podtrhl čtyřmi zásahy Pokorný.

Góly: 25. Hřib (PK), 44. M. Kořínek, 56., 59., 79. a 86. Pokorný. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 3:8. ČK: 0:2 (24. Zadina, 83. Tománek). Diváci: 50. Poločas: 2:0. Žirovnice B: Kolář – Kopejtko (79. Mach), P. Doležal, Hřib, Severa (59. Bártů), M. Hřebecký, O. Doležal, Cajz (46. Rušil), Rysl, M. Kořínek (59. Bártů), Pokorný. Budíkov: M. Bláha – Novák, Žáček, Tománek, Vodrážka, Kovář, Zadina, T. Bleha (69. D. Šeda), T. Šeda, Kratochvíl, Kavka.

Asertivní kontaktování pomáhá i na Pelhřimovsku

POČÁTKY – PLAČKOV 6:4
Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem, ale kupili hrubé chyby, takže prohrávali 1:3 a 2:4. V posledních dvaceti minutách se však jejich převaha projevila naplno, obrat znamenaly čtyři góly. Navíc Měkuta z trestného kopu trefil břevno a v jednom případě hosté vykopávali míč za už překonaným brankářem.

Góly: 15., 72. a 87. Měkuta, 55. a 80. Matys, 69. M. Pavlíček – 7., 33. a 56. T. Pavlíček, 40. Zemek. Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:3. Počátky: Burza – Mocek, M. Pavlíček, Doležal, Švarc, Poslušný (56. Vojta), Lisý, Měkuta, Matys, Váňa, Žižka. Plačkov: L. Novotný – Martin Němec, T. Vrána, Svoboda, Z. Svatoš, Vaňous, Mottl, Kalivoda, Kašpar (77. P. Svatoš), T. Dobrovič, Zemek.

ÚSTRAŠÍN – JIŘICE 0:4
Hosty dostal brzy do vedení po rohovém kopu Novák. Ústrašín ve zbytku zápasu byl častěji u míče, ale herně se trápil, šancí si vytvořil minimum. Hosté hrozili z rychlých protiútoků, hattrick po nich zaznamenal Petr Příhoda. Poražený tým podržel brankář Rohovec, který zabránil ještě většímu rozdílu ve skóre.

Góly: 7. Novák, 60., 69. a 74. Petr Příhoda. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:2. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Ústrašín: Rohovec – Habáň, Tůma, Rod, Kubiska, Nápravník, Mazanec, Kubík, Starý, Seknička, Pech. Jiřice: Vitera – Novák, Hložek, R. Čepl, T. Jůzl, Petřík, Tůma, Petr Příhoda, Vincenc, Borovička (60. J. Jůzl), Šimek.

MARATON – Č. ŘEČICE 2:2
Hosté předvedli pevnou obranu a z protiútoků se dvakrát ujali vedení. Maraton dokázal vždy najít rychlou odpověď. Ve druhém poločase měli domácí herně navrch, vytvořili si hned několik dobrých šancí, ale gól už nepadl.

Góly: 28. Pavouk, 39. Hejda – 14. Duchan, 38. Kubíček. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Šmíd, Blažek, Kratochvíl, Kmoch, Jeřábek, Hejda, K. Musil (46. Růžek), Beneš, Pavouk, Pahr (46. T. Vaněk). Č. Řečice: Paťha – Popovič, Košťál, Pulda (76. Vávra), Duchan, Kubíček, Chvalkovský, Bouz, Markvart, Aldorf, Obranec.

PACOV B – OBRATAŇ 5:1
Zasloužené vítězství domácích, kteří byli po celé utkání lepším týmem. Do vedení je dostal už v 8. minutě Pučálek, pak sice srovnal Šimek, ale hned vzápětí Šlechta posunul skóre na 2:1. Šlechta svou další šanci neproměnil, ale ještě do přestávky přidal třetí gól Pacova Doležal. Druhý poločas výhru domácích podtrhl. Na 4:1 upravil po sólu Svoboda, poslední slovo patřilo Miskaiovi.

Góly: 8. Pučálek, 13. Šlechta, 35. Doležal, 75. Svoboda, 78. Miskai – 12. Šimek. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Pacov B: Pachta – Svoboda, Miskai, Gavrecký (70. Václavík), Dvořák, Vlach, Doležal (52. Pícha), Šlechta (74. Rathouský), Zíka, Pučálek, Vítámvás (27. O. Pražák). Obrataň: Kalina – Flígr, Vesecký (63. M. Vlach), P. Kudrnáč, Menšík, Šimek, Hovorka, Vysiblo (63. Pařil), D. Kudrnáč, L. Vlach, Lhotský.

14. Lukavec⋌ 2 0 1 1 3:8  1

III. třída (1. kolo): Hořepník – Božejov 3:5, Speřice B – Humpolec C 4:4, V. Chyška – Senožaty 2:0, N. Rychnov B – Černovice B 4:0, Petrovice – H. Ves 4:11, Želiv – Žirov 0:2. IV. třída (1. kolo): Rohozná – Mnich 4:0, Plačkov B – Nová Cerekev 5:5, Častrov – Třešť C 1:1, Jiřice B – Vyskytná 1:4.