Senožatští střelci se činili i v 16. kole, kdy Petrovicím nasázeli devět gólů.

HOŘEPNÍK – ŽELIV 4:0

Utkání v poklidném tempu bylo jasně pod taktovkou domácích, kteří v poločase vedli po trefách Jelínka a Filipa 2:0. Po obrátce Hořepničtí potvrdili suverenitu na svém hřišti a navýšili vítězství na 4:0.

Góly: 34. J. Jelínek, 43. a 61. Filip, 62. Moravec. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 5:4. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Hořepník: Lapáček – Filip (68. Šonka), P. Dlouhý, Zíka, A. Dlouhý (48. Mezera), Popelka (68. T. Popelka), Miskai (82. Blažek), M. Joneš, J. Jelínek, Moravec, P. Joneš. Želiv: Sedlák – Josl, Novák (72. M. Stibůrek), Němec, Komínek, Krpálek, Bloudek (55. Bejda), Dolejš, Humeš, L. Stibůrek, Peknik.

BUDÍKOV B – LUKAVEC 1:0

Vyrovnaný první poločas přinesl jednu jedinou branku, která se nakonec ukázala jako vítězná. Ke smůle hostů byla vlastní. Po akci Vostřejže a následném centru si lukavečtí zadáci srazili balon do vlastní sítě. K vidění byla ještě jedna šance Lukavce a dvě příležitosti domácích, ale bez gólového efektu. Druhá půle byla v režii budíkovských fotbalistů, jenže ti několik šancí spálili.

Góly: 22. vlastní. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Budíkov B: Březina – Onderka, Janák, Vostřejž, D. Novák (75. J. Bleha), Marousek, Prokop, J. Novák (46. T. Bleha), Haman, Žáček, Šárovec. Lukavec: Ludvík – Nekovář, Kott, Michal, Dvořák, Štarman, Pešek, Prokop, Zeman, Kuneš (75. Wenemoser), Šimek.

H. CEREKEV B – MNICH 2:0

Utkání se odehrávalo téměř výhradně na polovině hostí, branky však vstřelili domácí pouze dvě. Tu první se štěstím tečovanou od obránce vsítil Šimek a po změně stran přidal ten samý hráč i druhý zásah.

Góly: 41. a 46. Šimek. Rozhodčí: Ságl. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Horní Cerekev B: Podařil – Pinkas, Plachý, Koten, Šimek, Loukota, Filsoch, Kůta, L. Musil, A. Šimák, Martínek. Mnich: Křivánek – Procházka, Hrdlička, Marek, Vaněk, Dufek, Novotný, Voda, Motyčák, David, Cabaj.

ČEJOV B – VYSKYTNÁ 6:1

Domácí chtěli navázat minulý vítězný duel, a to se jim povedlo na jedničku. Hned od začátku utkání se tlačili do útoku, ale hra se odehrávala spíše uprostřed hřiště. Ovšem ve 14. minutě začaly brankové hody, které odstartoval Nápravník. K němu se ještě přidali Jaroslav Svoboda a Doležal. Pak domácí polevili a Vyskytná snížila. Ovšem ještě do poločasu Čejovu tříbrankový náskok vrátil L. Kratochvíl. Po změně stran hosté fyzicky odpadli a domácí přidali ještě dvě branky.

Góly: 14. Nápravník, 20. Jaroslav Svoboda (PK), 22. Doležal, 41. L. Kratochvíl, 68. Z. Kratochvíl, 76. R. Moravec – 32. Valenta. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 4:1. Čejov B: Mráček – Semrád (55. Marek), Moravec, Tománek (55. Pech), Josef Svoboda, Nápravník (75. Neuber), Doležal (55. Krupička), Křípal, Jaroslav Svoboda, L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. Vyskytná: Sekal – Bezděkovský, Fíla, Roubíček, Přibyl, Mejstřík, Šustr, Valenta, Bína (72. Havel), Souček, Štěpán (18. Blažek)

.SENOŽATY – PETROVICE 9:0

V Senožatech si na fotbalovém hřišti otevřeli střelnici. Odnesly to Petrovice, které inkasovaly devětkrát. Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Góly: 25., 40. a 62. Maděra, 7. M. Večeřa, 12. J. Mareš, 21. R. Strnad, 30. Vokřál, 60. Cibula, 85. Král. Rozhodčí: Faltýnek. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 6:0. Senožaty: I. Večeřa – V. Strnad, Cibula, Maděra (68. Král), Burda, Vokřál, K. Mareš, J. Mareš (64. Sláma), R. Strnad (53. Vlk), M. Večeřa (72. L. Mareš), Sýs. Petrovice: Burza (70. Beránek) – Kloc, Folejtar, Kočička, F. Krpálek, Zach, Kameš, Dus, Kubát, Klofáč, Příhonský (61. V. Krpálek).

ČERNOVICE B – N. CEREKEV 1:0

Nervózní utkání rozhodla penalta, kterou rozhodčí Kopecký odpískal v závěru prvního poločasu. Po úmyslné ruce byl navíc vyloučený cerekevský Šetek. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí.

Góly: 45. Novák (PK). Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (45. Šetek). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Černovice B: Pekař – Chvála (45. Mazanec), Jůn (70. Krejčí), Hadrava, Bohuslavický, Tikal, Hlásek, Hůlka (80. Jonák), J. Míka, Petrák (70. Tille), Novák. Nová Cerekev: Vaněček – Šetek, Michal Sochor st., Beneš, Amcha, Knězů, Pavlík, Zíka, Vodička, Michal Sochor ml., Votápek.

Příští kolo: H. Cerekev B – Čejov B, Mnich – Hořepník, Želiv – Černovice B, N. Cerekev – Senožaty, Petrovice – Budíkov B, Lukavec – Vyskytná.