Starší dorosty:

PELHŘIMOV - JINDŘ. HRADEC 2:2

Po úspěšné úvodní čtvrthodince, ve které domácí vstřelili dvě branky, upadla hra obou týmů do průměru. Výborný nástup hostů do druhého poločasu ale rychle vedení Pelhřimova smazal. Tlak na domácí branku trval do konce hry, v posledních pěti minutách hradečtí neproměnili čtyři šance. „Povedl se nám celkem první poločas, ale ten druhý už byl, dá se říci, o ničem. Byly tam chyby v obraně a ty zapříčinily soupeřovo vyrovnání. Od porážky nás zachránil brankář Mach,“ uvedl k zápasu trenér Pelhřimova, Jan Mareš.

Góly: 6. Mach /PK/, 16. Sládok – 46. Völfel, 48. Kvitský. Poločas: 2:0. Pelhřimov: Mach, Šoula, Podhráský, Pavouk, Klofáč, Dýnek, Sládok, Papež, Havel, Dvořák, Šťastný. Střídali: Nevšímal, Starý.

Mladší dorosty:

PELHŘIMOV – J. HRADEC 5:1

Mladíkům patřil až druhý poločas, kdy dobrou a rychlou hrou předčili soupeře.

Góly Pelhřimov: 6. M. Kubík, 35. Starý, 39. J. Kubík, 41. J. Rejzek, 75. M. Rejzek.. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Zabloudil - Železný, Kos, Machač, M. Rejzek, M. Kubík, J. Kubík, Starý, Skryja, J. Rejzek, Novák. Střídali: J. Hložek, L. Hložek, Burda.