Humpolec – Ždírec 5:0

Rozdíl v kvalitě soupeřů byl značný, zápas příliš strhující fotbalovou podívanou nenabídl. „Soupeři jsme do přestávky nastříleli čtyři góly, pak i kvalita naší hry upadla,“ přiznal trenér domácího týmu Jiří Hájek.

Góly: Štěpán 3 (2 PK), Pacek, Paťha. Poločas: 4:0. Humpolec: Páša – Vyhnálek, Vazač (55. Schmiedl), Pecha, Žáček – Paťha, Bláha (70. Kalivoda), Kubíček, Pacek – Beránek, Štěpán.

Pelhřimov - Hartvíkovice 9:1

Po nevyužitých šancích, z nichž největší byla gólmanem hostů vyražená střela Dýnka, se radovaly Hartvíkovice. Z poměrně ostrého úhlu se prosadil Pacner. Potom teprve hráči Spartaku přidali, do poločasu otočili skore a po přestávce byli absolutními pány umělého trávníku na hřišti za Kalvárií.

Góly: 37., 61. a 63. Dvořák, 27. Jan Kmoch, 53. R. Hejda, 60. Hamalčík, 69. Pavouk, 88. Norek – 24. Pacner. Poločas: 3:1. Pelhřimov: Mach – Hamalčík, Hejda, Podhráský, Goldman – Dýnek, Dvořák, Pavouk, Jan Kmoch – Havel, Norek.

Pacov – V. Bíteš 2:0

Hned v 6. minutě utkání šli domácí do vedení, když se po standardní situaci prosadil Michal Maršík. Poté se hrál vyrovnaný fotbal, což platilo i po přestávce. V 65. minutě se domácím povedlo přidat druhou branku, hostující brankář si nedokázal poradit se střelou Jiříka z dálky. Domácí měli hájení vedení usnadněno, když dva hráči Velké Bíteše neudrželi nervy na uzdě a nechali se zbytečně vyloučit.

Góly Pacova: M. Maršík, Jiřík. Poločas: 1:0. Pacov: Jíša - Melichar, M. Maršík, Polanecký, Zeman - Šenigl, Jiřík, Novotný, Vesecký - Rybčák, Jan Vlach. Střídali: Patrik Miskai, Flígr, Moravec, Petr Miskai.

Humpolec – Ždírec 6:0

Ždírci patří poslední příčka v tabulce, navíc má nulu na bodovém kontě. Zápas podle toho vypadal, domácí se ani moc nenadřeli na poměrně vysoké vítězství.
„Spokojen jsem s hrou, soupeře jsme předčili ve všech směrech. Jen mě mrzí horší využívání šancí. Měli jsme vyhrát větším rozdílem,“ uvedl trenér Humpolce Čestmír Vyhnálek.
Kalivoda 2, Šimůnek, Havel, Kubíček, Pecha. Poločas: 2:0. Humpolec: Páša – Farka, Vazač, Honzárek, Štecher – Kříženecký, Kubíček, Kalivoda, Krejčí – Havel, Šimůnek. Střídali Lin, Pecha.

Pacov – V. Bíteš 3:0

Začalo se opatrně, ale po úvodním oťukávání si domácí vytvořili několik gólových příležitostí, které bohužel neproměnili. Zejména šance, které zahodili Jan Vlach a Moravec, hodně mrzely. Velká Bíteš vsadila na brejkovou hru, ale ve druhém poločase už tahala očividně za kratší konec provazu. Domácí své herní převahy využili ke vstřelení tří branek.
Góly: Jíša, Toman, Moravec. Poločas: 0:0. Pacov: Lapáček - Melichar, Miskai Patrik, Pošusta, Kokeš - Svoboda, Toman, Moravec, Šenigl (41. Bártů) - Jíša, Vlach Jan (69. Kalina).

Pelhřimov – Hartvíkovice 3:1

Mladší dorostenci si udržovali po celé utkání převahu, kterou nevyjádřili gólově. Přitom řada soupeřových hráčů měla v nohou celý zápas za starší. Exekutory pokutových kopů se ve druhém poločase stali brankáři obou týmů.
Góly: 5. Šoula, 21. Šereda, 56. Cirhan (PK) - 60. Žák (PK). Poločas: 2:0. Pelhřimov: Cirhan – Jírů, Bohuslavický (54. Starý), Klofáč - Sládok, Šťastný, Papež, Nevšímal (63.Plášil), Kratochvíl - Šoula, Šereda.