Tím ale okruh kandidátů na postup končí, protože za vedoucí trojicí už je dvanáctibodová díra. Už šest bodů na jaře získala Velká Chyška, takže boj o udržení v soutěži bude ještě dramatický. Zvlášť poté, co Nová Cerekev podle očekávání prohrála v Pelhřimově s Maratonem.

Vyskytná – Petrovice 0:3

Po vyrovnaném začátku, převzali iniciativu hosté a do přestávky stačili získat dvoubrankový náskok. Vyskytenští si naději na zvrat v zápase pohřbili sami, když za stavu 0:2 neproměnili dvě vyložené šance.

Góly: 42., 81. Kostka, 15. V. Zach. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Vyskytná: Drahný – Bína, Pahr, Vondrák, Přibyl, Krejčí, Kovář, Valenta, Bezděkovský, Slavík, Hlobeň.

Petrovice: Vácha – V. Zach, Veselý, Marek, Kočička, Vodrážka, Kameš, Marek, Příhonský, Koubek, Kostka.

AFK Pelhřimov – Spartak B 2:8

Pelhřimovské derby nabídlo podle očekávání jednoznačnou partii. Do přestávky ještě tým AFK jakžtakž stačil, ale po ní už hrací plochu zcela ovládli podstatně pohyblivější hráči béčka Spartaku.

Góly: 32. Kubát, 60. M. Horký – 8., 58. a 58. Čmucha, 6. Hovorka, 42. Jiří Kmoch, 65. Heřmánek, 85. T. Máca, 89. T. Vaněk. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 3:2. Poločas: 1:3. Diváci: 30.

AFK Pelhřimov: Beníšek – P. Sláma, Havel (50. Kamír), Fiala, Adam (46. Pacner), Samec (52. Šťastný), Nacházel, Vacek, J. Sláma, Kubát, Horký.

Spartak Pelhřimov B: Zrutský – Heřmánek, Rysl (46. T. Vaněk), Januš, P. Nenadál, Jiří Kmoch, Hovorka, T. Máca, Hejda, Čmucha (70. T. Novák), Hrnčíř.

Želiv – Lukavec B 1:2

Utkání svou úrovní zapadlo do průměru, oba týmy spíše jen bojovaly. Domácí se sice dostali do vedení, ale body nakonec vybojovali v nervozním závěru hosté.

Góly: 12. L. Radil – 49. a 84. Bartes. Rozhodčí: Chodúr. ŽK: 0:4. ČK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Želiv: Kubík – Dolejš, Josl, Pavlík, Jiří Zour, Krpálek (40. Petr), Bloudek, L. Radil, Kratochvíl, J. Radil, Stibůrek.

Lukavec B: Vlach – Bartes, Slabý, Vokoun, Svatek, Kott, Knapeš, Pešek, Vokoun, Mišoň, Šimek.

V. Chyška – Speřice B 3:0

Domácí v záchranářském souboji podali obstojný výkon, soupeře předčili především bojovností. K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí, takže jej po losu řídil laik Mareš.

Góly: 15. R. Kuzdas, 39. Holejšovský, 62. Drs. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Velká Chyška: Štamberk – Čech, Rathouzský, Křížek (75. Jirků), Drs, L. Mařinec, R. Kuzdas (80. Zelenka), Žilka, Štarman, Hrubý, Holejšovský (60. Střádal).

Speřice B: Kalivoda – Havlíček, Příhoda, Rokoský, Menšík, Turek (70. Baloun), Havel, Marek, Jančík, Pavelec (65. Moravec), Čeleda.

Maraton – N. Cerekev 3:0

Neurovnané utkání, ve kterém domácí i přes nedobrou hru zvítězili. Hosté sice bojovali, ale brankáře Maratonu prakticky neohrozili.

Góly: 16. Švec, 33. Horký, 85. Bednařík. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Maraton: Novotný – Matěj, Čech, Heřmánek, Švec, Petr Čára (50. Bednařík), Vacek, Ježek, Musil, Nentvich, Horký.

N. Cerekev: Opic – Zíka, Sůva, Maška, Sochor, Dvořák, Zíka, Kozel, Knězů, Amcha, Gnojek.

Načeradec – Mnich 4:0

Blaník měl od začátku zřetelnou převahu, která trvala celý zápas. Mnich se prakticky nedostal na soupeřovu polovinu a o ještě většího přídělu gólů ho uchránil brankář Koktavý.

Góly: 10. Dudek, 34. Pavelka, 43. Štěpánek, 54. Z. Bednář. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Načeradec: Smetana – Vítek, M. Kaltounek, M. Bednář (77. Soukup), Z. Bednář (63. Szabo), Holý, Dudek, Štěpánek, Špaček (54. F. Kaltounek), Pavelka, Rambousek.

Mnich: Koktavý – Talich, Rybák, Vaněk, Bubník, Kouba (70. Šitner), Dufek, Kaňka (46. Surý), Mikš (83. Chaloupek), Peterka, Štangl.

Jiřice B – Plačkov 2:2

Utkání bylo od první minuty zápasu vyrovnané, remíza je zasloužená. Přesto byli domácí blízko k zisku všech bodů, jenže v poslední minutě vyrovnal z penalty Němec.

Góly: 28. (PK) Štěpán, 65. Jůzl – 26. Vaňous, 90. (PK) Němec. Rozhodčí: Nacházel. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Jiřice B: M. Tománek - R. Tománek, Langr, Jiřík, Beránek, Jůzl, Sadský, Štěpán, Frantál (40. Tůma), Pavel Příhoda, Čermák.

Plačkov: Němec – Dušek, Studnička, J. Voda, Kotlík, Jaroš, Štaubert, M. Voda, T. Vrána, Vaňous.