ŽIROV – PELHŘIMOV B 1:3

Hosté měli celé utkání více ze hry, brankově se však tolik neprosadili. Domácí se za předvedený výkon určitě stydět nemusí, bohužel na bodový zisk to tentokrát nestačilo.

Góly: 29. Kubát - 25. Rumanovský, 39. Kuchař, 80. Kmoch. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Žirov: Král – Kudrna (74. Gebarovský), Pozník, Hotovec, Křivan, Šanda (84. Horák), L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Kubát (82. Coufal), Nebesař. Sp. Pelhřimov B: Zrutský – Goldman, Rysl, Podhráský (46. Novák), Hejda, Kmoch, Čmucha, Zabloudil, Hrnčíř, Rumanovský, Kuchař. (har)

H. VES – LUKAVEC 2:6

Domácím se herně nedařilo, už v prvním poločase nabrali dvougólové manko. Hosté byli lepším týmem i po přestávce, body si tedy odvezli zaslouženě.

Góly: 25. M. Brada, 75. J. Hubáček – 15. a 45. Šoula, 49. a 60. Buchar, 38. Váňa, 69. Zeman. Rozhodčí: Matušík. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (89. Mareš). Diváci: 50. Poločas: 1:3. Horní Ves: Plachý – Fous, Průcha, Rataj, M. Brada (46. I. Glejtek), Vacek, Hubáček, Mareš, Habermann, Prchal, Bělohlávek. Lukavec: Vlach – Slabý, Mareš, Drážďal, Ludvík, Šoula, Fenár (11. Buchar), Váňa, Zeman, Čáp, Picek. (mak)

JIŘICE – Č. ŘEČICE 3:0

Půl hodiny se hrál vyrovnaný fotbal, hosté dokonce nastřelili tyč, ale pak odpadli. Z utkání se stala téměř jednoznačná partie.

Góly: 41. Sadský, 54. Vincenc, 68. Petr Příhoda. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Jiřice: P. Jůzl – Mecera (81. David), Pavel Příhoda, Vincenc, Vazač, J. Jůzl, Večeřa (79. Kratochvíl), Řezníček (76. Frantál), Sadský, Petr Příhoda, Hájek. Červená Řečice: Jaroš – Rychecký, Bečka, Daňhel, Pavelka (58. Popovič), Novák (68. Stejskal), Chvalkovský, Smrčka, Obranec, Hovorka, Pipek. (sad)

BOŽEJOV – ŽIROVNICE B 2:0

Božejov na podzim neztratil v domácích zápasech ani bod. Hosté sice v úvodu kousali, ale nalomila je první branka. Po přestávce doplatili na horší disciplínu, v devíti v podstatě neměli šanci na obrat ve skóre.

Góly: 10. a 65. Koutek. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 1:7. ČK: 0:2 (54. Pokorný, 80. Rathovzský). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Božejov: Hák – Pípal (85. Novák), Koutek (75. Smejkal), Maršák, Kubík, Fučík, Jiří Kněžínek st., Pelíšek, Kopejtko (79. Tříska), Goldman, Dýnek. Žirovnice B: Brýna – Rostislav Časta, P. Doležal, Dýnek, Rathovzský, Metlička, Janů, Jurík, Pokorný, Doležal, Radek Časta. (plš)

OBRATAŇ – PACOV B 0:4

Domácí měli problémy se sestavou, tudíž muselo nastoupit několik hráčů béčka. Mladíci z Pacova toho využili a vybojovali cenné body.
Góly: 29. Zeman, 52. Vlach, 60. Krejča, 89. Polanecký. Rozhodčí: Tomovič. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Obrataň: Kučera – Vilímek, Vaněk, M. Kudrnáč, Petr Čekal, J. Čekal, Pešek, Puchner, Pražák, Tábora, L. Vlach. Pacov B: Jíša – Zich, Dítě, Zíka, Pavelec, Přibyl (46. Vesecký), Zeman (46. Dvořáček), Lhotský, Vlach (54. Polanecký), Krejča, Diviš.7 (vej)

KOŠETICE – H. CEREKEV 2:0

Bojovné utkání na velmi těžkém terénu se štěstím zvládli lépe domácí. Vedení se ujali po vlastní brance v 55. minutě a o výsledku definitivně rozhodl Příhonský.

Góly: 55. vlastní, 80. Příhonský. Rozhodčí: Šuranský. ŽK: 1:1. Diváci: 25. Poločas: 0:0. Košetice: Dvořák – Příhonský, J. Bejček, Suk, Kadlec (71. Štyx), Mazanec, Bystričan, T. Bejček, Sovka, Lhota, Vlk. Horní Cerekev: Faltýnek – Čepl, P. Staněk, Musil (60. M. Staněk), Mezera, Vondráček, Skopal (60. Nechvátal), Šimek, Kůta, Suchý, Plachý. (šim)

SENOŽATY – KAMENICE B 3:1

První poločas přinesl nezáživný fotbal, který vyústil v jednobrankové vedení hostujícího Slovanu. Po změně stran se chopili domácí sa skóre otočili.

Góly: 49. a 79. Schwarz (první PK), 61. Strnad – 28. Chvála. Rozhodčí: Cvrček. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (74. Velas). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Senožaty: Svoboda – Burda, Pikl, Maděra (80. Procházka), Cibula, L. Mareš (60. Sibal), K. Mareš, Strnad, Jankůj, Schwarz, Sýs. Kamenice B: Sládek – Mach, Petr, Šoltys, Pechek, Halada, Velas, Dvořáček, D. Schober, Chvála, Ludvík.

 1. Pelhřimov B  13 12 1  0 70:14 37
 2. Lukavec  13  8 3  2 36:18 27
 3. Jiřice  13  7 2  4 25:16 23
 4. Žirov  13  7 1  5 24:21 22
 5. Žirovnice B  13  6 2  5 29:22 20
 6. Božejov  13  6 2  5 28:28 20
 7. H. Cerekev  13  5 4  4 36:24 19
 8. Košetice  13  5 4  4 30:22 19