Žirovnice udolala i dalšího favorita

PELHŘIMOV - Náskok Lukavce vPoutník lize se smrskl na tři body. Lídr tabulky si totiž nedokázal poradit srezervou Žirovnice

1.5.2007

H. Cerekev – Počátky 0:3

První poločas drželi domácí sfavoritem krok, v19. minutě dokonce nastřelil Přibyl břevno zpřímého kopu. Po změně stran se hosté probrali a během půl hodiny rozhodli utkání ve svůj prospěch.

Góly: 52. Král, 62. Brýna, 85. Doskočil. Rozhodčí: Šuranský. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 0:0.

H. Cerekev: Faltýnek - Plachý (67. F. Šimek), Šetek, Kůta, Skopal, Koten (87. Ošanec), P. Staněk, Přibyl (85. M. Staněk), Suchý, Podařil, Loukota.

Počátky: Milan Burza ml. – Brýna, Háva, Milan Burza st., Plíhal, Kopečný, Král, Milan Smejkal, A. Soukup, Doskočil, J. Smejkal. (pod)

Kamenice B – Žirov 2:1

Góly: 40. Chvála, 89. Petr – 8. Horák. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. (nov)

Božejov – H. Ves 1:2

Domácí zaspali prvních dvacet minut, zčehož Horní Ves vytěžila vedoucí branku Brože. Hosté dokázali vytěžit zminima maximum, protože i druhou větší šanci proměnil Fous, což stačilo na všechny body.

Góly: 24. V. Svoboda – 12. Brož, 84. Fous. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Božejov: Hák – Pípal, Koutek, Ryšák, Vacek (70. M. Tříska), Svoboda, Kumžák, Pelíšek, Havlík, Kněžínek (46. Goldman).

H. Ves: Socha – Mareš, Hryzák, Nováček, Hejda, Bělohlávek (89. Průcha), Vácha, Němec, Kopejtka, Fous, Brož (55. Prchal). (tří)

Pacov B – Senožaty 5:0

Domácí posíleni o hráče áčka a dorostu nedali hostům nejmenší šanci na přijatelný výsledek a zvítězili rozdílem třídy.

Góly: 16. a 35. Šlechta, 18. Diviš, 32. Krejča, 53. Jiřík. Rozhodčí: Řezníček. Diváci: 70. Poločas: 4:0.

Pacov B: Basík – Přibyl, Béreš, Pavelec, J. Maršík (46. Dvořáček), Vlk, Zich, Šlechta, J. Diviš (46. Melichar), Krejča, Jiřík (70. Zeman).

Senožaty: P. Svoboda - K. Mareš, Pikl, Škoda, M. Svoboda, Ctibal, J. Mareš, Schwarz (70. L. Mareš), Cibula, Večeřa, Sýs (58. Procházka). (tej)

Hořepník – Obrataň 4:1

Dvacet minut byla Obrataň lepší, ale zrychlého protiútoku šli domácí do vedení. Hra se následně vyrovnala, góly však stále střílel Hořepník. Obrataň korigovala až za stavu 4:0.

Góly: 41. a 53. T. Dlouhý, 35. Folk, 65. M. Joneš – 69. M. Čekal. Rozhodčí: Cvrček. ŽK: 3:2. Diváci: 30. Poločas: 2:0.

Hořepník: Čech – Popelka, Petrák, T. Dlouhý, V. Dalík, Kos, T. Dlouhý, Joneš, Zenáhlík, Folk (90. Mezera), L. Dalík.

Obrataň: Kučera – Vilímek, Přibyl, Maršák, M. Čekal, Kudrnáč, J. Dvořák, M. Vlach, P. Čekal, L. Vlach, R. Dvořák. (pop)

Košetice – Č. Řečice 1:2

Domácí zahazovali jednu šanci za druhou a Jankůj pohrdl i pokutovým kopem. Hosté naopak vytěžili zminima maximum a ačkoliv nebyli vpoli lepším týmem, odvezli si všechny body.

Góly: 43. Jankůj – 36. a 74. Obranec. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Košetice: Dvořák – Mazanec, Žáček, Bejček, Kadlec, Strakay, Bystričan (46. Zajíček), Musil, Jankůj, Lhota, Příhonský.

Č. Řečice: Jaroš – Rychecký, Bečka, Stejskal, Strnad, Dýnek, Nenadál, Chvalkovský, Pavelka, Obranec, Hovorka (89. Buřil). (šim)

Žirovnice B – Lukavec 3:1

Hosté působili organizovanějším dojmem, ale béčko Žirovnice dokázalo proměňovat nabídnuté šance a zaslouženě zvítězilo.

Góly: 20. Zaňák, 73. O. Doležal st., 82. (PK) M. Dýnek – 60. Váňa. Rozhodčí: Chodúr. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Žirovnice B: Poustecký – V. Musil (60. T. Dýnek), Makovička, M. Dýnek, Rathouzský, Metlička, Havlíček, Z. Doležal (85. Brýna), V. Musil, J. Doležal, Zaňák.

Lukavec: P. Ludvík – Votápek, Mareš, Kmoch, D. Ludvík, Šoula, Sovka, Vlček, Zeman, Váňa (85. Bartes), Lhotský. (hav)

1.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Lehce zraněného řidiče si v nemocnici nenechali

Nehoda na dálnici D1 si vyžádala dvě zranění

Hasiči odchytávali hada

Antonka – Typický letní zásah si v sobotu 22. července v poledne připsali hasiči z Kamenice nad Lipou.

OBRAZEM: Pelhřimovští Jazz Pilgrim přizvali Jeffreyho Marshalla

Pelhřimov – U stromečku v centru Pelhřimova pokračoval 21. července cyklus prázdninových pátečních koncertů vystoupením oblíbené domácí formace Jazz Pilgrim.

Při srážce dvou aut se zranilo devět lidí

Vysočina – K vážné dopravní nehodě vyjížděli v sobotu odpoledne policisté i zdravotníci na silnici I/38 za Želetavou ve směru na Jihlavu.

Slavnostně přivítali CT přírůstek pelhřimovské nemocnice

Pelhřimov - Radiodiagnostické oddělení Nemocnice Pelhřimov se od včerejšího dopoledne oficiálně pyšní vysoce moderním přírůstkem. Nový počítačový tomograf byl pro pacienty slavnostně uveden do provozu v pátek 21. července mimo jiné za přítomnosti předních zástupců Kraje Vysočina i vedení okolních nemocnic.