BOROVINA-OPATOV - POLNÁ 2:0
Aktivněji začali hosté, jenže Adamec minul po centru Körbera branku. Do vedení ale šla Borovina. Novák zatáhl míč po levé straně, naservíroval ho Brzezinovi a ten nedal Skočdopolemu šanci. Po sérii šancí na obou stranách fauloval hostující Mezera agilního Pokorného. K přímému kopu se postavil obávaný exekutor Brzezina, a právě Pokorný jeho střelu šikovně tečoval a zvýšil borovinské vedení.
Druhý poločas se nesl ve znamení souboje polenského Körbera s gólmanem Kantorem, který pokaždé vyhrál.

Góly: 15. Brzezina, 36. Pokorný. Rozhodčí: Straka: ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Borovina-Opatov: Kantor - Štveráček, Kohlstrom, Rambousek - Tomek - Štěpnička, Ciprys, Brzezina, Zvěřina (90. Kravka) - Novák (73. Konečný), Pokorný. Polná: Skočdopole - Mezera, Frolda, Kratochvíl - Kovář, Krčál (22. Tomas), Holas, Hlávka (36. Frondem) - Oberreiter, Adamec (73. Tlačbaba) - Rychtecký. Nejlepší hráči: Brzezina, Pokorný, Ciprys.

JANOVICE – VRCHOVINA 3:0
Domácí zahájili utkání náporem a už v 6. minutě poslal po zpětné přihrávce Špendlíčka míč do sítě Fišer. Do poločasu měli šance dvakrát Padrnos a jednou Rychtecký a Fišer, ale na druhý gól se čekalo marně.
Po obrátce byli překvapivě lepší hosté, ale skvělá obrana Janovic vyrovnání nepřipustila. Naopak. Po přihrávce Lokvence se prosadil u pravé Krupíkovy tyče Reiterman. V nastavení se zrodil stín i třetí branka utkání. Padrnosovi totiž jeden z beků zlomil lýtkovou kost. Penaltou pak Hamara nepohrdl.

Góly: 6. Fišer, 66. Reiterman, 90.(+3) Hamara (PK). Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:4. Diváci: 130. Poločas 1:0. Janovice: Rezničenko – Hamara, Lokvenc, Reiterman, Tržil – Šeda (59. Lapeš), Špendlíček, Fišer, Lovětínský – Padrnos, Rychtecký (83. Soural). Vrchovina: Krupík – Polášek, Suský, FAgula, Poul – Kalich, Němeček, Wolker, K. Skalník – Mužátko, M. Skalník. Nejlepší hráči: Hamara, Reiterman – Mužátko.

HUMPOLEC – BYSTŘICE N. P. 5:0
Domácí se ujali vedení ve 20. minutě brankou Píchy, který využil vyraženého míče po střele Jandy. O čtyři minuty později přidal další branku domácích Černík, když slalomem potupil prakticky celou bystřickou obranu.
Domácí pokračovali v dobré hře i po přestávce a Pícha s Černíkem přidali další branky. Tečku za utkáním udělala střela Procházky, jemuž míč naservíroval mladíček Beránek. Hosté zcela zklamali, domácí si za dobrou hru i větší vůli po vítězství tři body zasloužili.

Góly: 20. a 63. Pícha, 24. a 69. Černík, 89. Procházka. Rozhodčí: Petřivý. ŽK: 3:0. Diváci: 250. Poločas: 2:0. Humpolec: Kříž – Kotek, Keller, Hes, Kameš – Svoboda, Janda, Černík (70. A. Beránek), Kopic (59. Paťha) – Pícha, Holoubek (78. Procházka). Bystřice n. P.: Šebek – Mitáš, Sysel, Vícha (26. Veselý), Kozáček – Zbytovský, Sklenář, Matuška, Špatka – Holý (75. Flídr), Prášil. Nejlepší hráči: Černík, Pícha, Kříž.

JEMNICKO - ŽDÍREC N. D. 3:0
Ještě donedávna lídr krajského přeboru od začátku hořel jako papír. Domácí kouč Martin Kincl poslal na hřiště pětičlennou zálohu, která měla eliminovat sílu soupeře ve středu hřiště, a vyplatilo se. Dvakrát se v rozmezí čtyř minut trefil Cech, který hlavou usměrnil do Švábovy branky centry z pravé strany hřiště. Poté převzal iniciativu Ždírec, ale ve dvou šancích se neprosadil. Po změně stran už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Domácí měli snad čtyři vyložené šance. Zužitkovat se jim podařila až pátá. Na přetažený roh si naběhl Gardoň a hlavou stanovil senzační výsledek.

Góly: 18. a 22. Cech, 82. Gardoň. Rozhodčí: Henzel. ŽK: 3:0. Diváci: 350. Poločas: 2:0. Jemnicko: Růžička - J. Kincl, Obrdlík, Křivánek, Anděl - Koutný, Krejča, Noháček, Ďurač (90. Sevelda), Novotný (80. Gardoň) - Cech (88. Čech). Ždírec n. D.: Šváb - Kysilko (40. Blažek), Klupka, Havel – Sobotka, Smejkal, Čalkovský (46. Hanousek), R. Mareš, Šnobl – Kolouch (80. Zrzavý), Carda. Nejlepší hráči: Cech, Křivánek, Krejča.

OKŘÍŠKY - V. BÍTEŠ 0:1
Už od úvodu to v okříšské obraně moc neklapalo, ale Fiala své spoluhráče držel. Ve druhé půli se domácí přece jenom zlepšili a Velkou Bíteš přehrávali, jenomže do vážnější šance se dostali až v poslední čtvrthodině. Malý ale po pěkné kombinaci těsně minul branku mladíčka Pelána, který výborně zaskočil za zraněnou bítešskou jedničku Šulu.
Okřšský stadionek zpražil jedenáct minut před koncem hostující ostrostřelec Hammer, který hlavou vystřelil poslednímu týmu tabulky veledůležité záchranářské body ze hřiště soupeře. Domácí se poté tlačili do koncovky, ale do vážnější příležitosti se už nedostali.

Gól: 79. Hammer. Rozhodčí: Pekárek. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Okříšky: Fiala - Ježek, Tekal, Zeman, Večeřa (66. Jančok) - Tůma, Dočkal, Malý, Jůza (85. Jeřábek) - Kotrba (64. Bastl), Valenta. V. Bíteš: M. Pelán - Láznička, Pohl, T. Pelán, Blažek - Ivančik (67. Jelínek), Berka, Buchta, Veselý (21. T. Loup) - Hammer, Antoš. Nejlepší hráči: Tekal - M. Pelán, Hammer.

M. BUDĚJOVICE - PACOV 3:1
Od začátku sice měli domácí územní převahu, ale do vedení šel Pacov. Po úniku z pravé strany se křížnou střelou prosadil Kolací. Od té doby začalo dobývání pacovské branky. Kýžené vyrovnání přišlo až po sedmdesáti minutách. Škoda našel volného Ondřeje Bustu a ten měl před prázdnou brankou snadnou práci. Tři minuty před koncem pak v pokutovém území zahrál rukou Čech a Černý z bílé značky nezaváhal. Pacov poté otevřel hru a hned o minutu později pojistil tři důležité body domácí Malík.

Góly: 70. O. Busta, 87. Michal Černý (PK), 88. Malík - 41. Kolací. Rozhodčí: Laštůvka. ŽK: 4:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1. M. Budějovice: Klouda - Novotný (60. Šabatka), O. Busta, K. Busta, Michal Černý - Marek Černý (86. Pařízek), Škoda, Vranka (60. Malík), L. Veselý - Krejčí, Michal. Pacov: Basík - Vejsada, Vlk, Čech, Přibyl - Maršík, Kolací, Hrobský, Zeman - Rybčák (63. Jiřík), Kubů. Nejlepší hráči: O. Busta, K. Busta, Klouda.

HARTVÍKOVICE - TŘEBÍČ B 2:1
Lídra tabulky mohl do vedení poslat Mičko, ale ani on, ani Neumann skóre neotevřeli. To se podařilo až Chládkovi, který proměnil penatu za faul Jurky na pronikajícího Hoška.
Po změně stran se osmělili i hosté. Netoušek dvakrát ztroskotal na Chalupovi, ale napotřetí se po dlouhém nákopu Brabence nemýlil. Poté ještě zlikvidoval Ryglovu tutovku skvělým zákrokem Chalupa. Domácí se opět začali osmělovat a taky se znovu dostali do vedení. Devět minut před konce ukázal záda obráncům rychlík Horváth a přesně k tyči nedal Hradeckému šanci.

Góly: 32. Chládek (PK), 81. Horváth - 56. Netoušek. Rozhodčí: Nováček. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (84. Heres). Diváci: 250. Poločas: 1:0. Hartvíkovice: Chalupa - Zedníček (78. Bdžoch), Davídek, Vodička, Kašpar - Duša, Chládek, Hošek, Mičko - Neumann (44. Horváth), Záviška (82. Hanák). Třebíč B: Hradecký - Brabenec, Ošmera, Prokop, J. Jurka (46. V. Jurka) - Heres, Durajka (55. Man), Venhoda, Smažil - Netoušek (78. Svoboda), Rygl. Nejlepší hráči: Chládek, Záviška - Hradecký.

Příští kolo - čtvrteční předehrávka 29. kola: Třebíč B – Pelhřimov, Ždírec n. D. – Vrchovina, Bystřice n. P. – Pacov, Velká Bíteš – Polná, Žirovnice – Borovina, Okříšky - M. Budějovice, Humpolec – Janovice, Jemnicko – Hartvíkovice.