Vyhrál pouze jeden tým Pacova

PELHŘIMOV - Bodově chudé bylo pro fotbalové týmy z Pelhřimovska druhé jarní kolo krajského přeboru dorostu. Z vítězství se radoval jen mladší tým Pacova. Humpolec do bojů nezasáhl, zápasy s Velkou Bíteší má odložený na 8. května.

12.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Kamil Vaněk

KP staršího dorostu

OKŘÍŠKY - PACOV 1:0

Na hře hostujícího týmu byla znát absence hned šesti hráčů, kteří z důvodu zranění, nemocí nebo výpomoci A týmu Pacova nemohli nastoupit. V první půli byli domácí lepší, ale mladé mužstvo hostí se postupně zlepšovalo a vytvořilo si zejména v druhé půli několik nadějných příležitostí, které bohužel neproměnilo. Bohužel těsně před koncem utkání rozhodla hrubice hostující obrany a Okříšky se radovaly se šťastného vítězství.

Poločas: 0:0.
Pacov: Jíša - Polanecký, Zeman, Patrik Miskai, Melichar – Miroslav Vesecký, Petr Miskai, Flígr, Šenigl – Jan Vlach, Rybčák. Střídali: Moravec, Toman, Jakub Vlach.

TŘEBÍČ B - PELHŘIMOV 5:4
Domácím vyšla skvěle první půlhodina hry. Velmi laciným gólem šli brzy do vedení a dosáhli čtyřgólového náskoku. Překvapivě snižoval obránce Hejda, hned po přestávce Havel. Třebíčským vrátil jistotu Jan Čech. Dvořák zařídil třetí gól hostů, jenže Šoula nevyužil v 82. minutě Dvořákův centr a v tutovku poslal mimo tyče. Jaká to byla škoda, ukázal Havel gólem v 88. minutě. Trestuhodný poločas přinesl starším dorostencům návrat bez bodů.

Góly: 8 a 31. Foretník, 13. Kresa, 18. M. Čech, 66. J. Čech – 47. a 89. Havel, 35. R. Hejda. Poločas: 4:1.
Pelhřimov: Mach - Hejda, Jírů, Podhráský - Goldman, Pavouk, Šoula, Dýnek, Havel, Kmoch - Dvořák.

OKŘÍŠKY - PACOV 2:4
Od začátku utkání byl Pacov lepší a do přestávky rozhodl utkání. V samém závěru zápasu domácí pouze po nedůslednosti hostující obrany upravili na konečných 2:4.

Góly Pacova: Pošusta, Svoboda, Toman, Moravec. Poločas: 0:4.
Pacov: Lapáček (41. Kalina) - Pošusta, Svoboda, T. Kuran (41. J. Kuran), Kokeš – Jakub Vlach, Toman, Moravec, Petr Vesecký (58. Kostroun) - Bártů, Jíša (41. Jan Vlach).

TŘEBÍČ B - PELHŘIMOV 4:4
Pelhřimovským mladíkům se dařilo jen v první půli. Plášilův gól vzápětí srovnal Čech. Potom ještě skórovali Norek a Sládok. Kontaktní branku vstřelil domácí Venhoda. Naštěstí důraznou hrou dosáhl čtvrtého gólu opět Plášil. Ve druhé polovině se
vyznamenal Cirhan chycenou penaltou, Kolman a Florián však byli úspěšní. V 73. minutě měl šanci rozhodnout Šťastný, nastřelil však břevno a dorážku poslal mimo.

Góly: 3. M. Čech, 20. Venhoda, 60. Kolman, 71. Florián - 2. a 33. Plášil, 12. Norek, 17. Sládok. Poločas: 1:4
Pelhřimov: Cirhan - Bohuslavický, Šereda, Kratochvíl, Starý (70.Dvořák) - Papež, Šťastný, Klofáč, Plášil - Norek, Sládok.

12.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Bez světel. Práce na výpadovce z Jihlavy na Pelhřimov finišují. Příští týden mohou zmizet semafory.
2

Po víkendu už bude úsek z Jihlavy zřejmě bez semaforů

Fotbaloví starší dorostenci (ve žlutém Vojtěch Šmíd) si připsali na hřišti Havlíčkova Brodu tři body.

Dorostenci porazili v derby Havlíčkův Brod

Podzim je tady, bundy a kabáty jen tak neodložíme

Vysočina – Více jsme se potili, pršelo jen málo. Sužovalo nás sucho. Takové bylo ve zkratce letošní léto, které už v pátek 22. září minutu po dvaadvacáté hodině vystřídá astronomický podzim.