Navrátilcům do nejnižší soutěže Pelhřimovska se dařilo střídavě. Nový Rychnov B začal výhrou nad Hněvkovicemi, Plačkov B naopak doma prohrál s Velkou Chyškou.

NOVÝ RYCHNOV B - HNĚVKOVICE 3:0

Domácí tým byl jednoznačně lepší. V průběhu utkání nepustil Nový Rychnov hostující tým z Hněvkovic téměř k žádné gólové příležitosti.

Góly: 22. Římal, 58. (PK) Nepraš, 85. Kratochvíl. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 2:1. Diváci: 20. Poločas: 1:0. (nš)

PLAČKOV B – VELKÁ CHYŠKA 1:2

Ve vyrovnaném utkání si oba soupeři vytvořili stejný počet šancí, rozhodla lepší koncovka Velké Chyšky.

Góly: 32. Ehrlich – 4. Drs, 68. Žilka. Rozhodčí: Cvrček. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1. (pal)

KOMOROVICE – ŽIROV B 1:3

Domácí kvůli dovoleným nastoupili jen v osmi, přesto se z brejku ujali vedení. Pak už to bylo jednoznačné utkání.

Góly: 20. Čech – 35. Tomšů, 42. Morava, 67. J. Jonáš. Rozhodčí: Šefčík. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 1:2. (ryš)

OBRATAŇ B – KÁMEN 0:8

Hosté měli po celou dobu utkání značnou převahu, fotbalově předčili domácí ve všech směrech. Vysoké vítězství Kámena je naprosto zasloužené. Po dvou trefách zaznamenali tahouni týmu Pošusta, Pučálek a Nekola.

Góly: 14. a 76. Pošusta, 18. a 39. Pučálek, 35. a 65. Nekola, 78. Jíra, 25. vlastní. Rozhodčí: Pešek. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:5. (vej)

POČÁTKY B – ČASTROV 6:1

Domácí tým prokázal v zápase větší zkušenost, nepustil tak Častrov do žádné větší akce. Gól Aldorfa byl spíše výjimkou, navíc padl už za stavu 5:0.

Góly: 6. a 34. Nováček, 12. a 87. Ištok, 28. Jirků, 51. Skalník – 69. Aldorf. Rozhodčí: Chodúr. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 4:0. (krl)