VI. třída - Kámen překonal obranu soupeře hned desetkrát

PELHŘIMOVSKO - Ve znamení vysokých výher se neslo 13. kolo fotbalové IV. třídy. Kámen vyprovodil rezervu Horní Cerekve debaklem 10:0, Poslední Želiv B dostal vČastrově sedmičku. Střelci se činili i vostatních utkáních. Žirov veze body zObrataně po výhře 6:1, o pět branek vyhrály i vedoucí Košetice.

7.5.2007

Ilustrační fotoFoto: Archiv HD

Počátky B – Komorovice 1:1

Vklidné atmosféře zápasu, vněmž nepadla jediná karta, předvedly oba týmy vyrovnaný výkon. Druhá polovina utkání byla sice vedena spíše pod taktovkou domácích, remíza je však zasloužená pro obě družstva.

Góly: 53. Král – 61. Černý. Rozhodčí: Chodúr. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Poločas: 0:0. (pkr)

Obrataň B – Žirov B 1:6

Hosté byli fotbalovější, prakticky celé utkání měli převahu. Čtyřmi góly se blýskl Morava. Domácí korigovali až za stavu 0:6.

Góly: 80. Novotný – 25., 36., 40. a 60. Morava, 66. Tomšů, 70. Nacházel. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2. (vej)

Košetice B – Hněvkovice 5:0

Domácí drželi opratě utkání jasně ve svých rukou, byli celé utkání lepší a zaslouženě zvítězili. Hosté však dlouho dokázali držet jen jednobrankové manko ve skore.

Góly: 72. a 85. Tomovič, 8. Vodrážka, 49. Štyx, 83. Dvořák (PK). Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (83. Podoba). Diváci: 30. Poločas: 1:0. (šx)

Kámen – H. Cerekev B 10:0

Kámen byl lepší ve všech směrech, se soupeřem si doslova pohrával. Jeho převahu umocnil fakt, že hosté od stavu 3:0 hráli jen vdeseti.

Góly: 18., 43. a 80. Pošusta, 35. a 55. Dobeš, 75. a 83. Přibyl, 5. J. Dvořák, 70. Z. Dvořák, 88. (PK) Nekola. Rozhodčí: Pekař. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 4:0. (jod)

Častrov – Želiv B 7:0

Jednoznačná převaha domácího týmu byla patrná vobou polovinách utkání.

Góly: Buzek, Málek, Válek, Másilko, Lepeška, Bečka, Drbal. Rozhodčí: Hošo. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 3:0. (bč)

Hasiči odchytávali hada

Antonka – Typický letní zásah si v sobotu 22. července v poledne připsali hasiči z Kamenice nad Lipou.

OBRAZEM: Pelhřimovští Jazz Pilgrim přizvali Jeffreyho Marshalla

Pelhřimov – U stromečku v centru Pelhřimova pokračoval 21. července cyklus prázdninových pátečních koncertů vystoupením oblíbené domácí formace Jazz Pilgrim.

Při srážce dvou aut se zranilo devět lidí

Vysočina – K vážné dopravní nehodě vyjížděli v sobotu odpoledne policisté i zdravotníci na silnici I/38 za Želetavou ve směru na Jihlavu.

Slavnostně přivítali CT přírůstek pelhřimovské nemocnice

Pelhřimov - Radiodiagnostické oddělení Nemocnice Pelhřimov se od včerejšího dopoledne oficiálně pyšní vysoce moderním přírůstkem. Nový počítačový tomograf byl pro pacienty slavnostně uveden do provozu v pátek 21. července mimo jiné za přítomnosti předních zástupců Kraje Vysočina i vedení okolních nemocnic.