Zápas o postup bude dramatický

PELHŘIMOV - Vstupenku do fotbalové II. třídy ještě nikdo nedrží. Dlouho vedoucí Načeradec si situaci zkomplikoval remízou s Maratonem, a dal tak šanci rezervě Spartaku. Rozhodne zřejmě až vzájemný souboj v posledním kole.

12.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Kopáč Jiří

N. CEREKEV – V. CHYŠKA 2:1

Ve vyrovnaném utkání si vytvořili více šancí hosté, ale domácí svou bojovností a s přispěním dvou vlastních gólů Štarmana dovedli utkání do vítězného konce.

Góly: 4. a 68. Štarman – 90. (PK) Mařinec. Rozhodčí: Šuranský. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Nová Cerekev: Opic – Amcha, Pavlík, Maška, Sochor, Dvořák, K. Zíka, Kozel, Knězů (60. Glejtek), P. Sůva, J. Sůva.

Velká Chyška: Štamberk – Jirků, Rathouský, Sojka, Drs, Mařinec, Kuzdas, Žilka, Štarman, Hrubý, Holejšovský. (pi)

NAČERADEC – MARATON 1:1

V prvním poločase měli mírnou převahu domácí. Střely však létaly kolem tyčí, případně do náruče hostujícího brankáře Veselého. Po přestávce se síly vyrovnaly a po gólu Vítka vstřeleném do vlastní sítě se soupeř rozehrál. Do poslední minuty zápasu tak oba týmy nabídly velmi napínavý fotbal.

Góly: 21. Dudek – 72. Vítek. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Načeradec: Smetana – Vítek, Špaček, M. Bednář, Z. Bednář, Holý, Dudek, Štěpánek, Kaltounek, Pavelka, Szabo (66. Blažek).

Maraton Pelhřimov: Veselý – Matěj, Švec, Heřmánek, Vaněček, Petr Čára, Vacek, Ježek, Bednařík, Novotný, Horký. (ohá)

MNICH – PETROVICE 2:1

Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodli domácí po proměněné penaltě. Ta byla rozhodčím nařízena po zákroku petrovického hráče rukou.

Góly: 52. Klípa, 68. (PK) Plášil – 30. Kočička. Rozhodčí: Vodochodský. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Mnich: Koktavý – Zelenka (30. Klípa), Procházka, P. Bubník, Koubek, Mikš (84. Wegschmied), Vaněk, Talich, Plášil (75. Zeman), Peterka, Štangl.

Petrovice: Mácha – Krejčí (55. Podoba), Zach, Marek, Kočička, Vodrážka, Kameš, Koubek, Kostka, Čekan, Folejtar. (ček)

ŽELIV – AFK PELHŘIMOV 1:2

Výsledek neodpovídá dění na hřišti. AFK vytěžilo ze dvou šancí dvě branky a pak vedení bránilo. Domácí si za prohru mohou sami, ve druhém poločase zahodili i ty nejvyloženější šance. Pochvalu zaslouží vynikající brankář pelhřimovského týmu Rous.

Góly: 24. J. Radil - 12. Horký, 21. Kubát. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (75. Havel). Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Želiv: Kubík – Strašík, Dolejš, Svoboda, Jiří Zour, Procházka, Krpálek, L. Radil, J. Kratochvíl, Stibůrek (65. Pavlík), J. Radil.

AFK Pelhřimov: Rous – Sláma, Havel, Kamír, Nacházel, Fiala, Kletečka, Vacek, Novotný (74. Daniel), Kubát, Horký. (dol)

JIŘICE B - VYSKYTNÁ 2:1

V prvním poločase se na jiřickém hřišti odehrával vyrovnaný zápas, kdy oba týmy proměnily jednu z šancí. Po přestávce získali domácí převahu, kterou potvrdili druhým gólem. Jejich vítězství bylo zasloužené.

Góly: 37. Čermák, 89. Beránek – 36. Bezděkovský. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Jiřice B: M. Tománek – Boček, Langr, R. Tománek, Maršík, Pavlík (46. David), Tůma (70. Jiřík), Sadský, Frantál (75. Horký), Čermák, Beránek.

Vyskytná: Drahný – Vondrák, Přibyl, Roubíček, Pahr, Krejčí (50. Bína), Smítka, Valenta, Bezděkovský, Kovář, Hlobeň. (sad)

PLAČKOV – SPARTAK B 0:9

Ke konečnému výsledku utkání v podstatě není co dodat. Hosté měli od první minuty zápasu jasnou převahu, kterou potvrdili vysokým počtem proměněných šancí. Plačkov se v průběhu celého utkání nezmohl na sebemenší odpor.

Góly: 4., 30. a 46. Hrnčíř, 55. a 70. Kmoch, 3. Hovorka, 28. Heřmánek, 39. Novák, 81. Blažek. Rozhodčí: Vodochodský. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 0:6.

Plačkov: V. Němec – Štaubert (71. Schoula), M. Voda, Studnička (60. Mottl), Kotlík, Jaroš, Vaňous, M. Vrána, T. Vrána, J. Voda, Duba. Spartak

Pelhřimov B: Zrutský – Januš, Beneš, Nenadál, Hejda, Kmoch, Hovorka, Heřmánek, Čmucha (66. Blažek), Novák, Hrnčíř. (ryd)

LUKAVEC B – SPEŘICE B 1:1

V utkání měli mírnou územní převahu hosté. Domácí museli více bojovat a utápěli se v nepřesnostech. Během zápasu zahodily oba týmy po jedné šanci. Konečná remíza je tak naprosto spravedlivým výsledkem.

Góly: 50. Pešek – 30. (PK) Jícha. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 5:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Lukavec B: Jelínek – Bartes, Slabý, J. Vokoun, Hippmann, Paluska, Knapeš, Pešek, V. Vokoun, Mišoň (60. Kocour), Šimek.

Speřice B: Jícha – Havlíček, Rokoský, Havel, Turek, Strnad, Kořínek (85. Kalivoda), Ságl, Vávra (46. Němec), Čeleda (65. Příhoda), Čermák. (šk)

1. Načeradec 24 19 5 0 103:27 62
2. Spartak B 24 19 3 2 117:24 60
3. Maraton 24 15 5 4 82:35 50
4. Želiv 24 11 2 11 65:56 35
5. Vyskytná 24 10 4 10 49:59 34
6. AFK PE 24 10 2 12 63:82 32