Pacov - Janovice 4:1 (2:1)

Domácí podali v souboji kandidátů postupu ustrašený výkon. Hřiště od začátku opanovaly Janovice, přesto šel Pacov do vedení. Ve středu hřiště přešel přes dva hráče Kubů, našel Zíku, který po úniku vyzval k otevření skore Vysibla. V 18. minutě však Chylík z trestného kopu vyrovnal, a jelikož po půlhodině hry uviděl červenou kartu domácí Kubů, začalo se hrát na jednu branku.

Ještě do poločasu po závaru zamířil z hranice vápna přesně k tyči Špendlíček. Pojistku přidal po Reitermanově úniku a přesném předložení Padrnos. O podtržení nedělního účtu se postaral Chylík, na jehož dělovku mezi nohy nemohl Basík zareagova.

„Soupeři jsme nedovolili takřka nic a kluky musím pochválit. Hráli opravdu moc dobře,“ těší vedoucího janovického týmu Jířího Babínka.

Góly: 6. Vysiblo – 18. a 73. Chylík, 43. Špendlíček, 55. Padrnos. Rozhodčí: Nováček. ŽK: 2:2. ČK: 2:0 (32. Kubů, 72. A. Vejsada) Diváci: 400. Poločas: 2:1.

Pacov: Basík – Jaroslav Praveček, Grombíř, T. Vejsada (58. Vlk), A. Vejsada, Vysiblo, Rybčák (88. Přibyl), Kubů, Zíka, Hrobský, Fenár (46. M. Maršík).

Janovice: Šebek – Dvořáček, Špendlíček, Tržil, Reiterman, Zamazal, Hamara, Hekerle (87. Křenek), Mareš (75. Dibdiak), Chylík, Padrnos (84. Klíma).