Zatímco lídr si bez větších potíží poradil s Červenou Řečicí, jeho největší konkurent Pacov B podruhé za sebou klopýtl. Z Božejova si přivezl jen bod za remízu 3:3. Na druhou příčku tak útočí Obrataň.

ÚSTRAŠÍN – HOŘEPNÍK 2:6
I když tomu výsledek nenasvědčuje, v Ústrašíně bylo k vidění vyrovnané utkání. Velký rozdíl byl ve schopnosti proměňovat vytvořené šance. Se zakončením se lépe popasovali hosté a především zásluhou T. Dlouhého zvítězili o čtyři branky.

Góly: 29. vlastní, 54. Dedera – 10., 57. a 77. T. Dlouhý, 44. M. Jelínek, 62. a 88. Moravec. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Ústrašín: Rohovec – Hruška, Rod, Soják (39. Mazanec), Nápravník, Křech (46. O. Hájek), Kubiska, Jírů (46. L. Doskočil), R. Hájek, Vonásek, Dedera (78. D. Doskočil). Hořepník: Lapáček – Filip (82. Blažek), P. Dlouhý, Zíka (73. Jiroušek), Jelínek, Popelka (66. T. Jelínek), T. Dlouhý, Joneš, M. Jelínek, Moravec (88. Mezera), Kwando (87. Matějka). ⋌(mar)

OBRATAŇ – POČÁTKY 4:3
Na hře domácích byla v první půli znatelná absence dvou stoperů, hosté šli do dvoubrankového trháku. Po změně stran Obrataň přidala, tři body jí vystřelil Hovorka.

Góly: 22. Pučálek, 55. L. Vlach, 63. vlastní, 79. Hovorka – 8. Blažek, 15. Smejkal, 37. Vlček. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:3. Diváci: 75. Poločas: 1:3. Obrataň: Vilímek – Menšík, Šimek (27. Flígr), Kalina, D. Kudrnáč (87. P. Kudrnáč), Pučálek (89. Polanecký), Hovorka, Buchar, M. Kudrnáč, Tábora, Vlach. Počátky: Novotný – Drechsler, Pavlíček (78. Šatara), Háva (53. Tesař), Dedera, Kopečný, Blažek, Vlček, Kocourek, Smejkal, Doležal. ⋌(vej)

BOŽEJOV – PACOV B 3:3
Zápas týmů z opačných pólů tabulky přinesl vyrovnanou hru v poli. Hosté v prvním poločase získali dvakrát vedení, ale Božejov zásluhou rychlosti Pavla Kubů otočil na 3:2. Spravedlivou remízu stanovil střelou k tyči Váňa.

Góly: 26. Kopejtko, 36. a 52. Pavel Kubů II – 6. Pražák, 33. Přibyl, 77. Váňa. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Poločas: 2:2. Božejov: Hartl – Smejkal, Maršák, Josef Kumžák, Kocián, Jan Vacek ml., Menhard, Jaroslav Kumžák, Kopejtko, Pavel Kubů II, Havlík (70. Jan Vacek st.). Pacov: Pavelec – Dvořák, Pražák, Svoboda, Přibyl (78. Ježek), Tomovič (46. Váňa), Kuran, Gavrecký, Vlach (62. Miskai), Vítámvás. ⋌(kmž)

ŽIROV – ČEJOV 3:2
Zápas nabídl vyrovnaný boj, domácí si ale vypracovali více vyložených šancí, proto není jejich výhra nezasloužená. Rozhodl o ní v závěru samostatnou akcí Nebesař. Kličkou se zbavil protivníka a lobem překonal brankáře Novotného.

Góly: 14. a 24. Morava, 87. Nebesař – 9. Kovařík, 41. L. Kratochvíl. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Žirov: Bratrů – Doležal, Šanda, Haruda, Křivan, Cvrček, L. Jonáš, Brož, Morava, Samec, Nebesař. Čejov: Novotný – Semrád (62. Pech), R. Moravec, Hložek, Svoboda, Nápravník, Marek, Mráček, Kovařík, L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. ⋌(dlž)

MARATON – Č. ŘEČICE 5:1
Hosté vletěli do utkání šťastným gólem Košťála, ale to bylo v podstatě vše, co předvedli. Domácí ještě do poločasu otočili skóre ve svůj prospěch. Po změně stran se hrálo podle not Maratonu, vytáhl skóre na konečných 5:1.

Góly: 7. Kocián, 17. Pavouk, 48. Růžek, 60. T. Vaněk, 79. M. Vaněk – 3. Košťál. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (85. Máca). Diváci: 40. Poločas: 2:1. Maraton: Veselý – Podhráský, Prchal, Kocián, Beneš (46. M. Vacek), Musil, M. Vaněk, Máca, T. Vaněk, Pavouk, Růžek. Červená Řečice: P. Dýnek – Popovič, Košťál, Káva (55. Nenadál), Staněk, J. Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Kníže (80. L. Vávra), Obranec, Kubánek. ⋌(ne)

KAMENICE B – ŽIROVNICE B 4:3
V zajímavém zápase padaly branky hlavně v prvním poločase. Ihned po přestávce sice hostující Rušil vyrovnal, ale všechny body nakonec brala Kamenice. Rozhodla o tom trefa Kašparce devět minut před koncem.

Góly: 9. D. Růžička, 14. P. Macháček, 39. T. Zahradník, 81. Kašparec – 3. Ondřej Doležal st., 23. Kořínek, 46. Rušil. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Kamenice nad Lipou B: Hlavatý – Klusáček, Pfaur, A. Schober, Novák (27. Hadač), T. Zahradník (52. Kupka), M. Strašík, P. Macháček, D. Schober (33. Kašparec), D. Hadač (73. J. Růžička), D. Růžička. Žirovnice B: Kolář – Dýnek (52. Ištok), Hryzák, Weith, Habermann, Metlička, P. Kořínek, Rušil, Ondřej Doležal st., Musil, J. Kořínek. ⋌(nov)