Vedoucí Dobronín nastřílel sedm gólů Věžnici, suverénní byla rovněž Ledeč nad Sázavou v duelu s H. Borovou. Pacov měl ze silné trojky nejvíce práce. Sestupem ohrožené béčko Pelhřimova zdolal rozdílem gólu. V jarní jízdě pokračují Speřice, které přivezly body z Leštiny. Pilířem úspěchu byla především bezchybná obrana a výsledek dokonaly góly v posledních minutách. Kamenice bohužel na hřišti soupeře neuspěla, domácí Luka byla v koncovce o poznání lepší.

PACOV – PELHŘIMOV B 2:1
Herně průměrné utkání nabídlo góly jen v prvním poločase. Domácí se radovali už v 8. minutě. Pavelec po rohu stál ve správný čas na správném místě a odražený míč vrátil do sítě. V 19. minutě mohl zvýšit Vítámvás, když se vyhnul i brankáři M. Zabloudilovi, ale v koncovce vhodný okamžik prováhal a byl z toho protiútok. Na jeho konci se ocitl J. Hložek a hosté slavili vyrovnání. Ne na dlouho. Ve 27. minutě si ve vápně nešikovně počínal J. Zabloudil a po jeho faulu se kopala penalta. Kostroun s její exekucí neměl potíže a upravil na 2:1. To bylo konečné skóre, protože ve druhém poločase diváci i přes šance na obou stranách gól už neviděli.

Góly: 8. Pavelec, 27. M. Kostroun (PK) – 20. J. Hložek. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (86. J. Zabloudil). Diváci: 100. Poločas: 2:1. Pacov: Hulík – T. Kuran, Pavelec, Váňa (68. Jaroslav Přibyl), Maršík, Bártů, Kostroun, Z. Rybčák (86. Podolský), Kabíček, Bezemek (79. Pražák), Vítámvás. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Šafařík, Skořepa, J. Zabloudil, Bartoška, Zelenka (82. Brada), Kubík, Bouz, Venkrbec, J. Hložek, M. Hložek.

LEŠTINA – SPEŘICE 0:3
První poločas přinesl jedinou branku. Po půl hodince hry se trefil Morava, který využil chyby Leštiny ve středu zálohy. Po změně stran ovlivnilo hru vyloučení domácího Štrose. Leština i v deseti soupeře dokázala zmáčknout a vytvořit si šance, ale ty zůstaly nevyužity. Největší měl Mišovic, který nastřelil tyč. Domácí v závěru už hráli vabank, což byla voda na mlýn hostů. Jejich výhru pojistili Martin Pohan ml. a Svoboda.

Góly: 30. Morava, 83. Martin Pohan ml., 90. Svoboda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:2. ČK: 1:0 (62. Štros). Diváci: 150. Poločas: 0:2. Speřice: Duben – Čermák, Jiří Holenda st., Honzárek, Martin Pohan st., Vlček, Jančík (62. Kovář), Štěpánek, Ganobjak, Martin Pohan ml. (88. Jiří Holenda ml.), Morava (70. Svoboda).

LUKA N. J. – KAMENICE N. L. 4:0
Domácí v prvních pěti minutách přežili tlak soupeře, který nastřelil tyčku a jednou se vyznamenal Žatečka. Na koně je posadila první branka Maška. „Dařily se nám pěkné kombinační akce, druhý a třetí gól jsme prakticky dávali do prázdné branky. Od 10. minuty se začalo utkání lámat na naši stranu, ale pro soupeře je porážka krutá. Byl technicky i rychlostně dobře vybavený, neproměňoval však šance. Proto mě těší, že jsme v zápase týmů z čela tabulky udrželi nulu vzadu," hodnotil zápas trenér Luk Zdeněk Hlávka.

Góly: 5. a 88. Mašek, 35. Boháček, 68. Navrátil. Rozhodčí: Straka. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Kamenice n. L.: Votápek – Hadrava, Šuranský, Doležal, Spěváček (46. Hadač), Zahradník, Pelc, Tetiva, Zdeněk, Filípek, Strašík (66. Ira).