N. RYCHNOV – POHLED 2:2
V rušném zápase první šanci domácích brankář Dobrovolný kryl, ale v 5. minutě byl na hlavičku M. Faltýnka už krátký. Z protiútoku nastřelil hostující Slanař tyč. Skóre se tak měnilo na druhé straně. Ve 35. minutě kopali domácí penaltu, Mugrauer ji rozehrál na O. Kratochvíla a bylo to 2:0. Hosté přidali a Michal Sobotka ještě do přestávky hlavou snížil. Největší šanci rozhodnout zápas měli domácí v 58. minutě, kdy brankář Dobrovolný vykopl hlavičku Faltýnka a při následných dorážkách hostům hned dvakrát pomohlo břevno. Konečnou remízu tak zařídil po zaváhání obrany Startu Bříza.

Góly: 5. M. Faltýnek, 35. O. Kratochvíl – 39. Michal Sobotka, 67. Bříza. Rozhodčí: Holý. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 2:1. N. Rychnov: Plavec – V. Mareš, Březina, Červenka, O. Kratochvíl, Martínek (46. Karpíšek), M. Faltýnek, Mugrauer, J. Mareš, Švec, J. Kratochvíl.

SPEŘICE – LEŠTINA 0:6
I když domácím chyběli čtyři hráči, určitě si utkání představovali v lepším duchu. Hrubkami nabídli hostům šance a ti se nemýlili. Leština se ujala zásluhou Aubrechta vedení v 17. minutě, vzápětí Klaus zvýšil na 2:0 a další chybu obrany trestal Mišovic. Zkázu dokonali Forejt a Klaus, který z penalty pečetil výsledek.

Góly: 17. Aubrecht, 20., 40. a 62. Klaus (třetí PK), 34. Mišovic, 35. Forejt. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 3:0. Diváci: 120. Poločas: 0:5. Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Němec (55. Vrzalík), Štěpánek, Morava, Štěpán (70. Kovář), Huňáček, Svoboda, Martin Pohan ml., Vlček.

KAMENICE – H. BROD B 2:4
Hosté v úvodu působili živějším dojmem. Dvakrát střílel Novotný, a i když se neprosadil, litovat toho nemusel. V 8. minutě totiž vše napravil Halamka, který gólem potrestal chybu obrany Slovanu. Domácí se rychle probrali a o deset minut později bylo zásluhou Hadače vyrovnáno. Do kabin šel ovšem spokojenější H. Brod, tvrdou střelou zpoza vápna mu vrátil náskok Horn. Ve druhém poločase byli lepší hosté. V 54. minutě se dostal do úniku Hejkal a obloučkem přehodil Votápka. Na 1:4 upravil po přečíslení defenzívy domácích Horn. Kamenici patřily alespoň poslední minuty duelu. Na konci pohledné kombinační akce byl Dvořák, který snížil na 2:4, v samém závěru nastřelil Filípek tyč po trestném kopu.

Góly: 18. Hadač, 82. Dvořák – 29. a 63. Horn, 8. Halamka, 54. Hejkal. Rozhodčí: Polák. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 1:2. Kamenice n. L.: Votápek – R. Pelc, Šuranský, M. Strašík, D. Pelc, P. Zahradník, Spěváček, Vávra (46. Melzoch), Kupka (46. Filípek), Dvořák, Hadač (79. Zdeněk).

PELHŘIMOV B – DOBRONÍN 0:2
Domácí sice nastoupili posíleni o Krtka a Vacka z áčka, ale zápasem se vyloženě protrápili. Dvacet minut měli optickou převahu, která nevedla k větší střelecké příležitosti. Tak se osmělil Dobronín. Cink nastřelilo tyč a ve 28. minutě už se měnilo skóre. Po rohovém kopu dostal Smejkal tolik času na přípravu střely, že zamířil přesně. Domácí se probrali v závěru poločasu, jenže tutovku Starého zlikvidoval brankář Görner. Po přestávce se očekávaný tlak favorita nekonal. Pelhřimov pokračoval v nepřesných kombinacích a tak si přes veškerou snahu vyloženou šanci nevypracoval. Závěr mu dal příležitost dopít kalich hořkosti až do dna. Po chybě obrany pojistil výhru Dobronína T. Sedláček.

Góly: 28. Smejkal, 82. T. Sedláček. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Pelhřimov B: Švec – M. Hložek, Vacek, Skořepa, Sládok, Šafařík, J. Kubík (69. J. Zabloudil), Starý, Krtek, M. Kubík, Chadim.

HABRY – PACOV 3:1
V Habrech se ze začátku hrálo opatrné utkání. Domácí se poprvé prosadili ve 21. minutě, kdy Vavřička našel Kudláčka, a ten poslal Habry do vedení. Po půlhodině hry se podařilo Rybčákovi střelou do šibenice vyrovnat. Ještě do poločasu vrátil Habrům vedení Bělák a hned po přestávce pojistil tři body opět Kudláček. Potom si ještě Habry vytvořily jednu velkou šanci, kterou neproměnily, na druhé straně za Novotného chytalo břevno.

Góly: 21. a 48. Kudláček. 43. Bělák – 30. Rybčák. Rozhodčí: Budín. ŽK: 2:3. Diváci: 90. Poločas: 2:1. Pacov: Faltýnek – Kerouš, Pavelec, Váňa (75. Bártů), Kostroun, Rybčák, Stejskal, Vítámvás (67. Rybčák), Kabíček, Bezemek, Miskai.