V boji o první příčku si hodně polepšila Obrataň, která ve šlágru kola porazila juniorku Pacova.

ŽIROVNICE B – Č. ŘEČICE 3:1
Hosté neprodali svou kůži lacino. V prvním poločase se ujali vedení, v 56. minutě mohl zvýšit Nenadál. To už ale byli po příchodu Kořínka lepší domácí. Obrat zařídili ti nejzkušenější, dvakrát se trefili Musil, jednou bývalý trenér áčka Pahr.

Góly: 57. a 89. Musil, 73. Pahr – 11. J. Dýnek. Rozhodčí: Gauptman. ŽK: 1:4. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Žirovnice B: Kolář – Metlička, Dýnek, Mach (46. P. Kořínek), Blažek, Rušil (89. Buchta), Musil, Ondřej Doležal st., Váňa (76. Tomšů), Ondřej Doležal ml., Pahr. Č. Řečice: P. Dýnek – Košťál, Popovič, J. Dýnek, Káva, Kubánek, Bouz, Nenadál, Kníže, Obranec, Vávra. ⋌(bň)

ŽIROV – HOŘEPNÍK 1:3
Hosté vyhráli zaslouženě, byli pohyblivější, zdatnější v kombinaci. Žirov přesto získal po dorážce Nacházela vedení. O šest minut později ale po standardce vyrovnal T. Dlouhý a Hořepník svou převahu naplno zúročil ve druhém poločase. Body mu zajistily trefy Filipa a Kwadwa.

Góly: 11. Nacházel – 17. T. Dlouhý, 47. Filip, 90. Kwadwo. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Žirov: J. Jonáš – Nacházel, Cvrček, Haruda (46. Bělík), Mašát, Bratrů, Brož, Morava, Křivan, Nebesař. Hořepník: Lapáček – P. Dlouhý, Filip, Zíka, M. Jelínek, Mezera (80. Matějka), T. Dlouhý, Joneš (80. Blažek), J. Jelínek, Moravec, Kwadwo. ⋌(dlž)

KAMENICE B – PLAČKOV 2:1
První poločas skóre nezměnil, ačkoliv šance měly obě strany. V 64. minutě se dočkali hosté, když Štěpán potrestal chybu obrany Slovanu. Závěr patřil Kamenici. Po ideální přihrávce Filípka vyrovnal Vávra a na konečných 2:1 upravil v 89. minutě umístěnou střelou k tyči Filípek.

Góly: 81. Vávra, 89. Filípek – 64. Z. Štěpán. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – L. Hadač, Pfaur, A. Schober, Tuček, P. Macháček (54. Vávra), V. Kupka (78. D. Schober), M. Strašík, Zdeněk (69. Kašparec), J. Růžička, D. Růžička (54. Filípek). Plačkov: Kořenář – Mottl, Tesař, R. Štěpán, Martin Němec, Keler, Z. Štěpán, Ehrlich, Slavík (57. Kubů), Hájek, Palán (79. Milan Němec). ⋌(nov)

POČÁTKY – ČEJOV 5:0
První půlhodinku domácí Čejov jasně přehrávali a vytvořili si dvoubrankové vedení. Po zraněních Kopečného a Doležala, jejich hra přece jen ztratila na kvalitě. Druhý poločas i tak přinesl tři góly v síti hostů.

Góly: 11. Kocourek, 13., 63. a 85. J. Smejkal, 80. Dedera. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:4. Diváků: 50. Poločas: 2:0. Počátky: Novotný – Marek, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal (40. M. Šatara), Kopečný (34. Švarc), V. Šatara, Vlček, Kocourek, J. Smejkal, Dedera. Čejov: Novotný – Semerád, P. Doležal, Nápravník, Neubauer, Mráček, Křípal (20. O. Doležal), Kovařík, Moravec, L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. ⋌(krl)

MARATON – BOŽEJOV 6:0
Hosté v prvním poločase předvedli úpornou, důraznou a dobře organizovanou defenzivní hru. Klíč na její překonání našel jen Máca. Po přestávce už byli domácí jednoznačnými pány hřiště a po pěkných kombinačních akcích dali výsledku jednoznačnou podobu.

Góly: 22. Máca, 49. a 65. Moravec, 75. T. Vaněk, 77. Kocián, 87. Musil. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhráský (46. Prchal), Kratochvíl, Kocián, Beneš, Musil, Pavouk, Máca, Moravec, L. Vacek (46. T. Vaněk), Růžek. Božejov: Hartl – Josef Kumžák, Maršák, Rataj, Jan Vacek ml. (60. Fučík), Jan Vacek st. (50. Kopejtko), Menhard, Jaroslav Kumžák (65. Smejkal), Kocián, Kubů, Havlík (75. Smítka). ⋌(ne)

OBRATAŇ – PACOV B 6:3
V derby Pacovska se hrál výborný fotbal. Hosté dobře kombinovali, domácí byli bojovnější a lepší při zakončení. Výsledek byl na vážkách do posledních minut, teprve v závěru Tábora a L. Vlach podtrhli vítězství Obrataně.

Góly: 12. Hovorka (PK), 31. D. Kudrnáč, 34. Vysiblo, 44. a 87. Tábora, 90. L. Vlach – 10. L. Rybčák, 23. T. Kuran, 68. Z. Rybčák. Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 4:2. Obrataň: Vilímek – Menšík, Pařil, Kalina, Kudrnáč, Pučálek (86. M. Vlach), Hovorka, Vysiblo, Melichar, Tábora, L. Vlach. Pacov B: Faltýnek – T. Kuran, Pavelec, Miskai, J. Kuran (75. Vlach), Gavrecký, Z. Rybčák, Vítámvás, Svoboda, Podolský, L. Rybčák. ⋌(vej)

10. kolo: Želiv – Velká Chyška 2:1, Senožaty – Černovice B 1:2, Vyskytná – Mnich 2:3, N. Rychnov B – Budíkov B 2:1, zápas Petrovice – Horní Cerekev B se nehrál, hosté nepřijeli.