Ve šlágru 21. kola rozdílem třídy přehráli dalšího kandidáta postupu Lukavec.

ŽIROV – Č. ŘEČICE 4:2
První poločas byl ve znamení vyrovnaného souboje, možná se v o trošku lepším duchu představili hosté. Po změně stran se Žirov nadechl k náporu a třemi gól strhl vítězství na svou stranu.

Góly: 40. a 62. Nebesař, 70. T. Marek, 88. Šťastný – 56. Kubánek, 85. Roubal. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (89. Chvalkovský). Diváci: 20. Poločas: 1:0. Žirov: J. Jonáš – Bělík, Hána, Hotovec, Morava, T. Haruda, L. Jonáš, Nebesař (70. P. Marek), T. Marek, Šťastný, Hamalčík. Č. Řečice: Krejčí – Káva (70. Kysela), Roubal, Plášil, Kubánek, Obranec, Chvalkovský, Nohejl, Pavelka (67. Bouz), Košťál, Dýnek. ⋌(dol)
N. RYCHNOV – LUKAVEC 4:0
Domácí měli velkou herní převahu. Zápas hodně ovlivnila 22. minuta, kdy rychnovský Kratochvíl udělal kličku gólmanovi, ten ho srazil k zemi. Následovala červená karta a penalta. Domácí pak převahu vyjádřili i gólově.

Góly: 24. a 50. O. Kratochvíl (první PK), 82. Borysyuk, 88. M. Faltýnek. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (22. Čech). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Březina, Ehl (53. J. Faltýnek), Martínek, O. Kratochvíl, Hájek (77. Borysyuk), M. Faltýnek, Mugrauer, Koubek, Švec, J. Kratochvíl. Lukavec: Čech – Kott, Slabý (87. Zamrzla), Dražďák, Ludvík, Novák, Urban, Picek, Zeman, Hanzlík, Čáp. ⋌(chl)

SENOŽATY – BOŽEJOV 4:2
V pohledném zápase měli Božejovští pod palcem úvody obou poločasů. Potom vždy zabrali domácí a dokázali otočit výsledek utkání ve svůj prospěch.

Góly: 21. R. Strnad, 31. David, 78. Maděra, 90. Večeřa – 9. Kocián, 53. Havlík. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Senožaty: Jankůj – Burda, Cibula, Maděra (89. Dvořák), David, R. Strnad, Večeřa, V. Strnad, Zápotočný, L. Mareš, Sýs. Božejov: Hák – Smejkal, Maršák, L. Tříska, Bouchal, Vacek, Ramirez, Kumžák, Kocián, M. Tříska, Havlík. ⋌(lma)

PLAČKOV – POČÁTKY 3:0
Domácí byli v zápase jasně lepší a nejen že nastřelili několikrát konstrukci branky, ale třikrát zamířili přesně. Počátky doslova šlapaly vodu, dostaly se do minima šancí.

Góly: 19. Vaňous, 25. Guzik (PK), 56. Ehrlich. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (72. Plášil). Diváci: 80. Poločas: 2:0. Plačkov: T. Kořenář – Kotlík (66. Mottl), Tesař, Jančička, Ehrlich (58. Kašpar), Štěpán, Vrána, Kubů, Kratochvíl, Guzik, Vaňous. Počátky: Novotný – Neuberk, Šatara, Tesař, P. Zadák, Kopečný, D. Dedera, Vávra, T. Dedera, Plášil, Brýna. ⋌(jan)

HOŘEPNÍK – JIŘICE 4:2
V kvalitnímu a vyrovnaném utkání nechyběla bojovnost ze strany obou týmů. Prim v dresu domácích hrál autor všech gólů Jelínek, Hořepník podržel i brankář Lapáček. Tahounem mužstva hostů byl především Tůma.

Góly: 5., 38., 57. a 69. Jelínek – 9. Langr, 55. Tůma. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 2:1. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Beránek, Miskai (66. Zamrzla), M. Joneš, T. Dlouhý, Pikl, Jelínek, Moravec, P. Joneš. Jiřice: Zabloudil – Nesporý, Langr, Němec (19. Kovařík), Čepl, Šimůnek, Och, Jirků, Hložek, Příhoda (84. Trnka), Tůma. ⋌(dlh)

VYSKYTNÁ – OBRATAŇ 0:2
Hosté začali jen v deseti a nabídli tak Vyskytné prostor ke kombinační hře. Když Obrataň doplnila své řady, hra se rázem vyrovnala. Utkání rozhodlo proměňování šancí. Zatímco domácí třikrát trefili tyče brány, hosté už v prvním poločase slavili dvě gólové střely.

Góly: 31. Rybčák, 44. Lhotský. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 2:0. Diváků: 50. Poločas: 0:2. Vyskytná: Drahný – Roubíček (46. Ouředník), Budík, Vondrák, Pahr (70. Sekal), Zeman, Valenta, Šustr, Bezděkovský, Souček, Hlobeň. Obrataň: Kalina – Menšík, Zeman, Krejčí, Kudrnáč, Šimek, Rybčák, Holub, Přibyl, Tábora, Lhotský. ⋌(kr)

MARATON – ŽIROVNICE B 0:3
Hosté byli lepším týmem, působili fotbalověji. Do vedení je ve vcelku vyrovnaném prvním poločase dostal po chybě domácích Žižka. V nástupu do druhé půle Žirovnice přidala další dva góly a bylo o majiteli bodů rozhodnuto. Ve zbytku zápasu se domácím povedlo srovnat hru, nikoliv však skóre.

Góly: 18. Žižka, 47. Svoboda, 55. O. Doležal ml. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:6. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Maraton: Veselý – Podhrázský, T. Vacek, Čára, Beneš, Musil, M. Vacek, Vaněk, Bednařík, Pavouk, Kratochvíl (60. Ježek). Žirovnice B: O. Kadlec – I. Kadlec (65. Mach), P. Doležal, Makovička, Kuš, Svoboda, Pokorný, Žižka (60. Dýnek), O. Doležal st., J. Doležal, O. Doležal ml. ⋌(ne)