Závěrečné zápasy podzimu ale změnily majitele poslední příčky. Na ní se v důsledku výhry Jiřic nad Božejovem propadl Žirov.

ČEJOV – N. RYCHNOV 2:3
Hosté mírnou převahu v prvním poločase proměnili ve dvoubrankové vedení. Do druhé půle vstoupil Čejov o poznání aktivněji a povedlo se mu vyrovnat. Novému Rychnovu vrátil vedení T. Faltýnek a v závěru se hrálio znovu za převahy domácích. Nejblíže z nich měl k vyrovnání Kratochvíl, ale penaltu neproměnil.

Góly: 47. J. Hložek, 60. Semrád – 20. Šafařík, 28. vlastní, 67. T. Faltýnek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Čejov: Krupička – Semrád (80. Doležal), Beneš (71. Neuber), Cvrček, Nápravník, Moravec (31. J. Hložek), Marek, P. Pech, Vrána, Kratochvíl, L. Hložek. Nový Rychnov: Martin Faltýnek st. – Karpíšek, Červenka, J. Kratochvíl, Březina, Šafařík, Martin Faltýnek ml., O. Kratochvíl, Venkrbec (24. Barták), Mugrauer, T. Faltýnek.

OBRATAŇ – ŽIROVNICE B 3:1
Domácí se svým fanouškům odvděčili dobrým výkonem. Brzy se získali dvoubrankové vedení. Pak sice zahazovali jednu šanci za druhou, ale přesto na 3:0 zvýšil po přestávce D. Kudrnáč. Pak korigovali hosté, pro něž je výše porážky milosrdná.

Góly: 5. Tábora, 10. L. Vlach, 60. D. Kudrnáč – 65. Časta. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Obrataň: Kalina – Menšík, Melichar, Pavel Čekal, M. Kudrnáč (81. Plášil), Buchar, D. Kudrnáč, Tábora, L. Vlach, Pučálek, Flígr. Žirovnice B: Tomšů – P. Doležal, Severa, J. Svoboda, M. Kořínek, Rysl (11. A. Svoboda), Žižka (63. Malý), Péč, Metlička (38. Časta), Marek Hřebecký, Mach.

JIŘICE – BOŽEJOV 6:1
Hodinu se hrál poměrně vyrovnaný fotbal. Domácí sice trefili tyč a postupně si vytvořili dvoubrankové vedení, ale Fučík vrátil Božejov do hry. V 65. minutě upravil Petr Příhoda na 3:1 a hosté odpadli. Výsledek učinil jednoznačným čistý hattrick D. Čepla.

Góly: 20. Vincenc, 51. J. Jůzl, 65. Petr Příhoda, 70., 79. a 80. D. Čepl – 57. Fučík. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Jiřice: Zabloudil – Jiřík, Vincenc, R. Čepl, J. Jůzl, Hájek, Dvořák, Nesporý, D. Čepl, Petr Příhoda (73. Trnka), Jirků. Božejov: Menhard – Koubek, Carva, Josef Kumžák, Kocián (80. Doskočil), Šátek, Smrčka, Jaroslav Kumžák, Fučík, Pavel Kubů st., Pavel Kubů ml. (57. Smítka).

Č. ŘEČICE – KAMENICE B 3:0
Domácí vyhráli zaslouženě, byli ve všech herních činnostech lepší. Do vedení je dostal už v 7. minutě hlavičkující Serbus. Ten po přestávce zkompletoval hattrick. Ve 49. minutě se prosadil přízemní střelou zpoza vápna, čtvrt hodiny před koncem těžil z rohu.

Góly: 7., 49. a 75. Serbus. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Červená Řečice: Paťha – Popovič, Káva, Roubal, Duchan (61. Keller), Dýnek, Kubíček, Chvalkovský, Serbus (85. Čech), Šťastný, Pulda (79. Košťál). Kamenice B: L. Hadač – Šuranský, Spěváček (78. Šiška), A. Schober, Novák, Ira, J. Strašík, Jaroslav Houser, Vávra (63. D. Schober), Růžička, V. Houser.

PLAČKOV – BUDÍKOV 2:2
V derby Humpolecka se zrodila spravedlivá remíza, ta odpovídala nejen poměru gólů ale i šancí. Hosté se dvakrát dostali do vedení, po přestávce dělbu bodů zajistil exekutor plačkovské penalty Keller.

Góly: 39. T. Dobrovič, 70. Keller (PK) – 24. T. Bláha, 43. L. Kavka. Rozhodčí: Burza. ŽK: 3:5. ČK: 1:1 (62. Tesař – 63. Janák). Diváci: 80. Poločas: 1:2. Plačkov: Novotný – Ehrlich, Tesař, Martin Němec, Palán, Keller, R. Štěpán, F. Dobrovič, T. Dobrovič (88. Kratochvíl), Vaňous, Mottl. Budíkov: M. Havel – Bleha, Janák, Žáček, Vodrážka, Šeda, T. Prokop, Grant (86. J. Prokop), Novák, L. Kavka, T. Bláha.

ŽIROV – PACOV B 0:2
Hosté byli lepším týmem a svou převahu střelecky vyjádřili ve druhém poločase. Vedení jim zajistil Šlechta z trestného kopu, když směr jeho střely změnila zeď. Vítězství Pacova pojistil dorážkou po rohu důrazný Svoboda.

óly: 60. Šlechta, 86. Svoboda. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Žirov: J. Jonáš – Cvrček, Haruda, Bratrů, Morava, L. Jonáš, Bělík, Marek, Novák, Křivan (81. Dědic), Červený. Pacov B: Pachta – Svoboda, Jan Přibyl (65. J. Kuran), Dvořák, P. Miskai, Jakub Vlach, J. Kerouš (80. O. Pražák), Gavrecký, J. Pražák, Tomovič (75. Doležal), Šlechta (85. Kouba).

MARATON – ÚSTRAŠÍN 6:3
V zápase se více útočilo než bránilo. Na dvougólový trhák domácích ještě hosté v prvním poločase dokázali odpovědět vyrovnáním, ale po přestávce vstřelil Maraton v rozmezí třinácti minut tři góly, což rozhodlo. Oba týmy podaly velmi dobrý výkon, jejich největším nepřítelem byl terén na hranici regulérnosti.

Góly: 10., 62. a 63. Máca (druhý PK), 16. J. Mareš, 51. a 83. Pahr – 17. a 39. M. Pech, 70. M. Kubík. Rozhodčí: Holub. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 2:2. Maraton Pelhřimov: Vácha – Podhráský, Kratochvíl, Kocián, L. Vacek (46. Prchal), K. Musil, Beneš, Máca, J. Mareš, Pavouk, Pahr. Ústrašín: Rohovec – Mazanec (46. J. Gebarovský), Rod, Šoula, Nápravník, Popelka (65. Masher), Kubiska, T. Jírů (76. L. Doskočil), M. Kubík, Pech (54. M. Gebarovský), Starý (88. Seknička).

14. Žirov  14  2 3 9 23:39  9

11. kolo: Černovice B – Humpolec C 2:6, Vyskytná – Lukavec 1:4, Nový Rychnov B – Jiřice B 2:3, Senožaty – Velká Chyška 8:2, Horní Ves – Želiv 3:3, Hořepník – Petrovice 4:4.

12. Vyskytná  11 1 1 9 23:52  4

11. kolo: H. Cerekev B – Obrataň B 5:5, Speřice B – N. Cerekev 2:1, Košetice B – Žirov B 5:1, Hněvkovice – Plačkov 0:1, Třešť C – Častrov 6:1.

1. Speřice B  10 8 1 1 35:14 25
2. Košetice B  10 7 1 2 27:13 22
3. Třešť C  10 6 2 2 33:16 20
4. N. Cerekev  10 6 1 3 29:20 19
5. Plačkov B  10 5 0 5 21:19 15
6. Mnich  10 4 3 3 23:26 15
7. Obrataň B  10 4 2 4 26:23 14
8. H. Cerekev B  10 3 2 5 35:34 11