Divize starších dorostenců

BYSTRC – HUMPOLEC 1:4

Humpolečtí začali velmi dobře. Již ve 2. minutě unikal po pravé straně Trecha, poslal míč před bránu, jenže žádný z hostujících útočníků se k němu nedostal. V 9. minutě přišla další gólová šance. To se před Humpoleckými naskytla otevřená brána, Štecher ale mířil těsně vedle levé tyče. O minutu později se ale hosté už dočkali. Novák hlavičkou otevřel skóre utkání.

Domácí na tento gól odpověděli v 16. minutě, kdy se jim podařilo srovnat. Po levé straně utekl obránci jeden z hráčů Bystrce, poslal míč před bránu, kde osamocený útočník vyrovnal skóre. Ve 22. minutě byl zraněn hostující Kalivoda, chvíli nato musel být vystřídán. Nedovolený zákrok na kapitána Humpolce potrestal ve 25. minutě Novák, když svojí druhou brankou strhl vedení zpět na stranu hostů. V 36. minutě postupovali dva domácí hráči na Pášu, jenže jim nevyšla kombinace.

Potvrdilo se „nedáš-dostaneš“. Ve 38. minutě poslal Štecher míč zleva před bránu a tam se již Vavroušek nemýlil. Po změně stran se hosté ocitli na chvíli pod tlakem. Domácí se snažili o snížení brankového rozdílu. Vše ale hasila humpolecká obrana. Kolem 50. minuty se vytvořila před Pášovou bránou skrumáž, dobře hrající Sobotka ale míč odkopem uklidil do bezpečí. Poté již Humpolečtí kontrolovali hru a hlídali si výsledek. V 72. minutě ještě využil chyby obránce Novák, sebral mu míč a završil tak hattrick. V 80. minutě mohli hosté výsledek zakulatit. Po faulu na
Trechu se kopala penalta, jenže tu Kříženeckému gólman chytil.

Do konce zápasu se již na výsledku nic nezměnilo a Humpolečtí si tak přivezli domů tři cenné body z hřiště nepříjemného soupeře. Nyní je čeká série dvou domácích zápasů. Již tuto středu od 14.45 nastoupí v dohrávce proti Třebíči a v neděli hostí Havlíčkův Brod.

Góly Humpolce: 10., 25. a 72. Novák, 36. Vavroušek. Rozhodří: Racek. Poločas: 1:3. Humpolec: Páša – Honzárek, Farka, Sobotka, Krejčí – Štecher, Kalivoda, Trecha, Kříženecký – Novák, Kubíček. Střídali: Vavroušek, Sadský.