ČERNOVICE – TIS 2:5
Fotbalisté Černovic i potřetí prohráli, čímž naznačili, že je čeká další těžká sezona. V 8. minutě ztráceli už dva góly, o což se postaral Vala. Po přestávce sice snížil Paclík, ale zlomovým momentem byla třetí branka Zezuláka z ofsajdového postavení. Tis si vítězství zasloužil, byl bojovnější, lépe kombinoval a hrál s větším zaujetím.

Góly: 54. a 71. Paclík – 3. a 8. Vala, 56. Zezulák, 58. Miřátský, 87. Pavlas. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Černovice: Vošahlík – Vránek (46. R. Pěnka), Studený, Kohout, Tíkal, Krejčí, Boháč, L. Pěnka, Paclík, Jůn (70. Filípek), Stark (59. V. Hůlka). Tis: Kohout – Bárta (53. Miřátský), Blažek, Benák, Vala, Rosecký, T. Kozlík (62. M. Kozlík), Zezulák, Radil (67. Pavlas), Šidlák, Sládek.

N. RYCHNOV – HABRY 2:2
Ve vyrovnaném utkání dostal hosty do vedení v 18. minutě Bártík. Domácí pak přidali, šanci měl Březina, který po sólu střílel vedle a hlavičku Červenky zastavil hlavou na čáře Vlček. Červenka ve 33. minutě ranou z voleje už vyrovnal a následně Faltýnek po sólu nastřelil tyč. Nejlepší střelec loňského ročníku Poutník ligy Pelhřimovska neproměnil další šanci po přestávce, takže do vedení šli po rychlém protiútoku zásluhou Laciny hosté. Spravedlivou remízu trefil sedm minut před koncem Florian.

Góly: 33. Červenka, 83. Florian – 18. Bártík, 72. Lacina. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. N. Rychnov: Holan – V. Mareš, J. Kratochvíl, Červenka, Florian, O. Kratochvíl, Březina, Karpíšek, Hájek (62. Brtnický), Brož, T. Faltýnek.

Oprava vrátí dvěma křížům v Horní Cerekvi jejich půvab

ROZSOCHATEC – HUMPOLEC B 2:4
Domácí začali utkání na jedničku, když už ve 2. minutě vedli. Vybojovali balon na soupeřově polovině a Bílek se trefil parádně k tyči. Prvních dvacet minut byl nováček lepším týmem, ale po vyrovnání po chybě v defenzívě šla kvalita jeho hry dolů. Do poločasu hosté skóre otočili, když Beránek těžil z další chyby obrany Rozsochatce. Po změně stran sice domácí bojovali, snažili se o ofenzívu, ale gólu se dočkali až za stavu 1:4. Hosté hráli zkušeně, navíc se jim dařilo při zakončení.

Góly: 2. Bílek, 75. Pelikán – 29. Eremka, 45. a 53. Beránek, 73. Bláha. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Humpolec B: Páša – Kotlík, Prokop, Benáček, Doležal (88. Metál), Kratochvíl, Šilpoch, Kubíček, Maršík (75. Skryja), Beránek, Eremka (46. Bláha).