V Plačkově dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející utkání. Tabulku vedou o šest bodů před Obrataní, béčko Pacova mělo v 9. kole volno.

ŽIROVNICE B – ÚSTRAŠÍN 1:3
Hosté si tři body zasloužili, po celé utkání byli lepším týmem. Do vedení mohli jít už ve 2. minutě, jenže Vonásek umístil penaltu na prostředek branky a Kadlec jeho úmysl vystihl. Na gól Křecha ještě dokázal odpovět Ondřej Doležal ml., ale ve druhém poločase se jako rozdílový hráč ukázal Vonásek. V 69. minutě si pěkně naběhl do vápna a obloučkem překonal Kadlece, minutu před koncem potrestal hrubku žirovnického gólmana.

Góly: 22. Ondřej Doležal ml. – 18. Křech, 69. a 89. Vonásek. Rozhodčí: Poul. ŽK: 4:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Žirovnice B: Kadlec – Hanzal, Metlička, Mach, P. Doležal, Rušil, Ondřej Doležal st. (70. Blažek), Dýnek, Morava (80. V. Kolář), Pokorný (46. Buchta), Ondřej Doležal ml. (46. Ištok). Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Kubiska, J. Jírů, Rod, Hložek, L. Jírů, Křech (74. Pech), Hruška, Maška (80. Budík), Vonásek. ⋌(bň)

POČÁTKY – KAMENICE N. L. B 6:2
K velmi dobré kvalitě zápasu přispěly obě strany, přesto měly hlavně v prvním poločase výrazně navrch Počátky. Ty získaly vedení 4:0. Hosté góly orámovali přestávku, ale zápas už nezdramatizovali. Na snížení J. Růžičky totiž rychle reagovali Drechsler a Kocourek.

Góly: 14. a 33. Vlček, 18. a 67. Kocourek, 24. Měkuta, 61. Drechsler – 36. D. Hadač, 50. J. Růžička. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 4:1. Počátky: Novotný – Drechsler (82. Švarc), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, Kopečný, Blažek (74. Tesař), Vlček, Kocourek (82. Neuber), Měkuta (90. M. Šatara), Dedera. Kamenice n. L. B: Hlavatý – Klusáček, Pfaur, Schober, L. Hadač, Zahradník (46. J. Růžička), Kupka, P. Macháček, Kašparec (80. D. Macháček), D. Hadač (46. D. Růžička), Strašík. ⋌(krl)

PLAČKOV – MARATON 1:3
Ve vyrovnaném prvním poločase měli více štěstí domácí, vedení jim získal Keller. Po přestávce se ale hostům povedl rychlý obrat, v rozmezí tří minut ho zrealizovali Musil s Pavoukem. Pak Maraton několikrát podržel výborný Veselý a výsledku dal konečnou podobu T. Vaněk.

Góly: 20. Keller – 46. Musil, 49. Pavouk, 82. T. Vaněk. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Plačkov: Kořenář – M. Němec, Tesař, L. Palán, Hájek (85. Z. Štěpán), Kubů, Mottl (78. Slavík), Keller, L. Ehrlich, Trecha (57. Zemek), R. Štěpán. Maraton Pelhřimov: Veselý – Podhráský, Kratochvíl, Kocián, Beneš, Musil, M. Vaněk, Pavouk (57. Bednář, 78. Prchal), Růžek, T. Vaněk. ⋌(jnd)

HOŘEPNÍK – BOŽEJOV 2:1
Hořepník potvrdil výbornou formu z posledních týdnů, kvalitním výkonem přehrál bojovného soupeře. Hosty poslal brzy do vedení Menhard, obrat ještě do přestávky obstaral po nádherných akcích Kwadwo.

Góly: 39. a 40. Kwadwo – 10. Menhard. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Hořepník: Lapáček – Filip, P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Popelka, T. Dlouhý (86. A. Dlouhý), M. Joneš, J. Jelínek, Moravec, Kwadwo (89. T. Jelínek). Božejov: Hartl – Smejkal, Maršák, Josef Kumžák, Carva (69. Matouš), Kocián, Menhard, Jaroslav Kumžák, Rataj (78. Smítka), Pavel Kubů I, Pavel Kubů II (66. Vacek). ⋌(dlh)

ČEJOV – OBRATAŇ 2:4
Obrataň začala aktivně. Vytvořila si spoustu šancí, ale uchytila se jen jedna, kterou proměnil Kudrnáč. Čejov se pak zlepšil a do přestávky vyrovnal. Odpovědět se mu povedlo i na gól Menšíka, ale závěr vyšel lépe Obratani. Kudrnáč svým druhým gólem v zápase upravil na 2:3 a vítězství hostů pečetil Pučálek.

Góly: 38. Marek, 70. Z. Kratochvíl – 26. a 74. Kudrnáč, 47. Menšík, 77. Pučálek. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Čejov: Novotný – Semrád, I. Moravec, Hložek, Svoboda, Nápravník, Marek, Kovařík (81. R. Moravec), Pech (68. Kulík), L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. Obrataň: Šebesta – Menšík, Melichar, Kalina, Čekal, Pařil (62. Flígr), Hovorka, Kudrnáč, Tábora, Vlach, Pučálek. ⋌(dol)

Č. ŘEČICE – ŽIROV 2:3
Hosté byli v prvním poločase důrazní pri zakončení, vytěžili z minima maximum a povedlo se jim získat dvoubrankové vedení. Po přestávce z penalty snížil Kubánek, ale více už Tatran nedokázal.

Góly: 23. Košťál, 68. Kubánek (PK) – 26. Křivan, 33. a 45. Hamalčík. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Poločas: 1:3. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Káva, Pavelka, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Kníže, Staněk, Kubánek. Žirov: Zrutský – Hána, Haruda (72. Nacházel), Nebesař, Křivan, Bratrů, Jonáš, Cvrček, Morava, Samec, Hamalčík. ⋌(šťs)