Ve hře o podzimní primát ale zůstává rezerva Černovic, která přetlačila Želiv.

H. CEREKEV B – N. RYCHNOV B 2:0
První poločas byl vyrovnaný, ale po přestávce domácí zcela ovládli hřiště a mohli vyhrát i větším rozdílem. Střelecky však neoslnili, hosté působili odevzdaným dojmem.

Góly: 20. Musil, 58. A. Šimák. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. H. Cerekev B: Mezera – A. Šimák, Musil (57. Zelenka), Plachý, Koten, Chadim (80. M. Matějka), Loukota, Havel, M. Šimák (70. Petrák), Pinkas (86. Jirák), Filsoch. N. Rychnov B: Cirhan (20. Římal) – Pozník (76. Slavík), Červenka (62. Mareš), Nenadál, Koubek, Karpíšek, Nepraš, Fíla, Březina (46. Faltýnek), Loskot, Komárek.

BUDÍKOV B – VYSKYTNÁ 4:1
Úvod zápasu patřil domácím, kdy střelu z vápna tečoval Žáček. Poté se hra vyrovnala, ale k vidění nebyly žádné vážnější šance. Ve druhém poločase ovládl hru Budíkov, o čisté konto přišel v poslední minutě vlastní brankou.

Góly: 12. a 80. P. Žáček, 46. Kovář, 77. Prokop – 90. vlastní. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Budíkov B: Havel – Vostřejž, Haman, Šedivý, Vodrážka, Bárta (46. Bleha), Kovář, Novák, Prokop, Žáček, Šárovec. Vyskytná: Sekal – Roubíček, Přibyl, Vondrák, Fíla, Mejstřík, Bezděkovský, Valenta, Krejčí, Souček, Blažek (62. Bína).

LUKAVEC – V. CHYŠKA 3:1
Na začátku byl živější Lukavec, kterému se podařilo rychle dát gól. Hra se však postupně vyrovnávala. Hosté si dokázali vytvořit šance, ale při zakončení byli nepřesní. Radoval se tak Lukavec, po závaru zvýšil na 2:0. Druhý poločas přinesl více bojovnosti. Oba soupeři spoléhali na nakopávané míče. Velké Chyšce se podařilo snížit, ale domácí vzápětí odpověděli a poté se utkání víceméně dohrávalo.

Góly: 3. Gutheis, 25. Zeman, 80. L. Krill – 77. Rathouský. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Lukavec: Ludvík – Lukáš Krill, Mařinec (65. Bukarenko), Meremus, Nekovář, Gutheis, Pešek (77. Wenemoser), Luboš Krill, Zeman, Zamrzla (71. Kuneš), Šimek. V. Chyška: Štamberk – Rathouský, Mládek, Kuzdas (81. Drs), Havlíček (63. Zelenka), Mařinec, Štarman, Zenáhlík (71. Buchta), Sojka, Zamrzla, Krch (66. Mička).

MNICH – SENOŽATY 0:2
Domácí měli před utkáním velké problémy se sestavou, což se i podepsalo na výsledku. Senožaty během sedmi minut dvakrát skórovaly a pak už se zápas jen dohrával.

Góly: 4. vlastní, 7. M. Večeřa. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Mnich: Šimeček – Křiváček (50. Cabaj), Procházka, P. Koukal, Hron (50. Švácha), Vaněk, Novotný, Štangl, Hrdlička (83. Daňhel), Motyčák (69. D. Kouba), David. Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, Maděra, Burda, Vokřál, K. Mareš, J. Mareš, Sláma, M. Večeřa, Sýs.

ČERNOVICE B – ŽELIV 3:2
V bojovném utkání bylo k vidění velké množství šancí na obou stranách. Z vítězství se nakonec radovali domácí, kteří měli převahu v poli i lepší mušku při zakončení.

Góly: 17. Paclík, 25. a 73. Novák – 14. Gregor, 80. Humeš. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Černovice B: Pekař – Hůlka, Mach (75. Chvála), Hadrava, Kubů, Tikal, Hlásek, P. Jonák (65. Pěnka), Krejča, Novák, Paclík (80. J. Jonák). Želiv: Thomaier – Novák, Němec, Gregor, Humeš, Kopecký, Dolejš, Hora, Radil, Peknik, Bloudek (65. Bejda).