Postaral se o to Humpolec B, který lídra I. B třídy udolal dokonce na jeho hřišti. Pokračuje trápení Horní Cerekve. Sestupem už hodně ohrožený tým dostal sedm gólů v Tisu. Situaci si naopak vylepši výhrou nad Lípou Budíkov.

JIŘICE – MÍROVKA 1:2
Domácí dobře začali a po rychlé akci šli už ve 2. minutě do vedení. Pak ale spálili tři tutovky, když při nich vynikl brankář Mírovky Beděra. Hosté se vzchopili a Němec po brejku vyrovnal. Ve druhém poločase rušných momentů před brankami ubylo, zápas směřoval k remízovému konci. Pak se nechal zbytečně vyloučit hostující Vrba, ale Jiřice přesilovku nevyužily. Naopak Netopilík střelou z vápna zařídil Mírovce všechny body.

Góly: 2. O. Sadský – 20. Němec, 84. Netopilík. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (71. Vrba). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Jiřice: Krupička – Jůzl, Jiřík, Novák, Jirků, M. Sadský, Petr Příhoda, Borovička, Trnka (75. Maděra), Rohovec, O. Sadský. ⋌ (sad)

CHOTĚBOŘ B – ČERNOVICE 4:1
Po oťukávací dvacetiminutovce, kdy se hosté ujali vedení Míkou, převzali iniciativu domácí. Po třech minutách se postaral o vyrovnání po Dvořákově centru Tůma a pět minut před poločasem otočil výsledek Dvořák. Po přestávce rezerva Chotěboře hru kontrolovala a přidala zásluhou Tůmy a střídajícího Ondráčka další dva přesné zásahy.

Góly: 21. a 57. Tůma, 40. Dvořák, 89. Ondráček – 18. Míka. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Černovice: Vošahlík – Hašek, Koller (46. Pěnka), Kohout, Růžička, Míka, Scheufler, Hadrava, Krejčí, Vlach, Stark (69. Novák).

ŠTOKY – KOŠETICE 3:2
Hosté byli v prvním poločase lepším týmem a po zásluze se ujali vedení brankou Kwadwa. Jejich radost trvala pouze dvě minuty, vyrovnat se podařilo A. Dáňovi. Po přestávce začaly Štoky více bojovat a odměnou jim byly góly Ložino a Žily. Hostům se podařilo v závěru pouze snížit zásluhou T. Vejsady.

Góly: 34. A. Dáňa, 71. Lóži, 81. Žila – 32. Kwadwo, 88. T. Vejsada. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Košetice: Jíša – Filípek, Fenár, T. Vejsada, Zenáhlík (83. Čermák), Suk, Bystričan, Hanousek, A. Vejsada – Kwadwo, Suk.

LEDEČ N. S. – HUMPOLEC B 2:3
Domácí měli raketový vstup do utkání, když se už ve 2. minutě prosadil Toula. Potom se hrál nezáživný fotbal bez nasazení, ale góly diváci viděli i nadále. V 7. minutě se po nákopu dostal do šance Kubíček a postaral se o vyrovnání. Do poločasu otočil výsledek Prokop. Po přestávce se Ledeč snažila o zvrat, odměnou jí byl vyrovnávací gól Touly. Z vítězství s nakonec radovala humpolecká rezerva, když se sedm minut před koncem prosadil opět Prokop.

Góly: 2. a 64. Toula – 7. Kubíček, 34. a 83. Prokop. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (90. Paťha). Diváci: 100. poločas: 1:2. Humpolec B: Brávek – Šilpoch, Fikar, Beránek, Metál, Paťha, Bláha (55. Doležal), Kříženecký, Skryja (90. Brdečka), Kubíček (46. Žatečka), Prokop.

BUDÍKOV – LÍPA 4:2
První poločas vyšel domácím na jedničku. Aktivní hrou si vytvářeli šance. L. Kavka nejprve dorazil střelu Kováře, druhý gól přidal po centru Granta. Čistý hattrick zkompletoval chvilku před přestávkou po rychlém protiútoku a střele k tyči. Domácí ještě v prvním poločase neproměnili tři vyložené šance, ale mrzet je to nemuselo. Ve druhé půli sice Prokop zvýšil na 4:0, pak během tří minut snížil Starý na 4:2, jenže víc už se Lípě nepovedlo.

Góly: 8., 14. a 45. L. Kavka, 64. Prokop – 66. a 68. Starý. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Budíkov: M. Bláha – Zet, Zour, Prokop, Haman (90. Bleha), Žáček, Čekan, Kovář (85. Vodrážka), Grant, L. Kavka, Páša.

TIS – H. CEREKEV 7:0
Začátek utkání byl ze strany domácích opatrný a probudil je až gól Mišty. Když zvyšoval ve 35. minutě Miřátský na 3:0, bylo prakticky po zápase. Hosté na jakýkoliv odpor rezignovali a odvezli si z Tisu debakl. „Prvních patnáct minut jsme navázali na špatný výkon z Budíkova. Po brance Mišty jsme se chytli a byla to proti odevzdanému soupeři pouze otázka skóre," řekl trenér Tisu Miloslav Kozlík.

Góly: 23. Mišta, 48., 71. a 78. Vacek, 26. a 67. Krajíček (první z PK), 35. Miřátský. Rozhodčí: Machač. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 3:0. H. Cerekev: Chadim – Jaroslav Plachý, Braun (46. Novák), Jan Plachý, Duba (77. Bartoška), Kůta, Suchý, Šimák (82. Musil), J. Havel, Serbus, Mezera. ⋌(ves)