Fotbalisté vedoucí Horní Cerekve B přehráli Novou Cerekev, Ústrašín neměl mnoho práce s rezervou Černovic. Cenné vítězství vybojovala Kamenice B, která uspěla na horké půdě v Petrovicích.

H. CEREKEV B – N. CEREKEV 3:0
Domácí měli po celé utkání převahu, kterou využili až v druhém poločase. Hosté vystřelili na bránu soupeře pouze jednou. Ačkoliv měla tato střela gólové parametry, v síti neskončila, protože ji zastavil bravurním zákrokem brankář Faltýnek.
Góly: 52. Martínek, 58. L. Musil, 60. Cimler. Rozhodčí: Puš. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Horní Cerekev B: Faltýnek – L. Chadim, Staněk, Koten, Šimek (46. Plachý), Loukota, P. Chadim (72. Kůta), L. Musil (67. Pinkas), Cimler, Martínek, Podařil. Nová Cerekev: Opic – Šípek, M. Sochor, Růžička, Beneš, A. Rajčan, Zíka, Vodička, T. Rajčan, Knězů, Hadrava.

ÚSTRAŠÍN – ČERNOVICE B 5:0
Domácí měli v tomto utkání navrch, hostům se herně dařilo jen v prvním poločase. Po přestávce už byli domácí o poznání lepší a třemi góly vítězství pečetili.
Góly: 13. a 51. Fux, 40. Maška, 50. Kubiska, 67. Rod. Rozhodčí: Kopecký. Bez karet. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Ústrašín: Hájek – Rod, Prokýšek, Smrčina, Šnicer, Nápravník (53. Křech), Fux (60. Pech), Jírů, Kubiska (75. Seknička), Zeman, Maška. Černovice B: Pekař – Hlásek, Mach, Pěnka (65. Paďourek), Bohuslavický, Tikal, Jonák, Hůlka (78. Řezáč), Bíro, Tille, Novák.

HORNÍ VES – ŽIROV B 3:0
Domácí měli jasně navrch, dvacet minut nepustili soupeře za polovinu a odrazilo se to i na skóre. Do vedení je dostal David a ještě do přestávky přidal uklidňující gól Prchal. Po přestávce se obraz hry nezměnil, Chrenovský třetím gólem zápas definitivně rozhodl, hosté pak rezignovali na jakýkoliv herní odpor.
Góly: 14. David, 36. Prchal, 70. Chrenovský. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Poločas: 2:0. Horní Ves: Kaňkovský – Fous, Chrenovský, Kantor, Průcha, Vratišovský, David (76. Bělohlávek), Řepka, Chrbek, Prchal (49. Vlček), D. Brada. Žirov B: J. Jonáš – V. Jonáš, M. Šťastný, Gebarovský (70. V. Šťastný), Hána, Bratrů, Nacházel, Červený, Novotný, Kubát, Morava.

PETROVICE – KAMENICE B 0:2
Hosté se představili jako zkušenější a sehranější tým a ačkoliv se domácí snažili, soupeři nestačili. Ten využil dvou hrubých chyb domácích a góly orámoval začátek a konec zápasu.
Góly: 10. Kos, 88. Zahradník (z PK). Rozhodčí: Šefčík. Bez karet. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Petrovice: Vácha – Kočička, Kolář, Dus, Zach, Kameš, Kostka, Čekan, J. Folejtar (46. Příhonský), Pfau (68. Janák), Pohan. Kamenice nad Lipou B: Šebesta – Dvořáček, Koukal, Hrbek, Strašík, Macháček, Kos, Zahradník, V. Kupka (68. Pfau), Plášil (52. T. Kupka), Růžička.

LUKAVEC B – ŽELIV 0:3
Zpočátku se hrála vyrovnaná partie a domácí měli hned několik šancí. První půlhodina byla ale hlavně čekáním na chybu, ani jeden z týmů se do ofenzívy nehnal. Více to vyhovovalo hostům, které dostal do vedení Radil. Po přestávce už převaha Želiva narostla a domácí začali kupit minely v defenzívě. Hosté toho dvakrát využili a zaslouženě si odvezli všechny body.
Góly: 32. Radil, 53. Humeš, 62. Němec. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:3. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Lukavec B: Dýnek – Pešek (65. Zeman), Slabý, Ctibůrek, Nekovář, Štarman, Zamrzla (55. Wenemoser), Prokop, Mařinec (51. Kott), Vokoun, Šimek. Želiv: Thomaier – Josl, Novák (78. Komínek), Němec (63. Peknik), Zour (71. Hora), Kraus, Cupl, Radil, Kratochvíl, Stibůrek, Humeš.

MNICH – KOŠETICE B 3:1
Přestože měli domácí v prvním poločase jen mírnou převahu, ujali si dvoubrankového náskoku. To se ukázalo jako rozhodující pro vývoj celého utkání. Po přestávce totiž fotbal upadl do průměru, Košetice se prosadily jen za pomoci Mnichu. Body domácím pojistil v 73. minutě Štangl.
Góly: 15. Bubník, 30. Morávek, 73. Štangl – 57. vlastní. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Mnich: Radosta – Hron, Křiváček (62. Procházka), Mikš, Bubník, Vaněk, Dvořáček (80. Švácha), Štangl, Morávek, Voda, Rybák (70. David). Košetice B: Dufek – Pospíchal, J. Bejček, Vejsada, Žáček, T. Bejček, Kos, Hrnčíř, Čermák (75. Vodrážka), Most (85. Příhonský), Lhota.

ČEJOV – VELKÁ CHYŠKA 3:2
Domácí začali aktivně a půlhodiny měli převahu. Dočkali se dvou branek a vypadalo to, že jsou na cestě za ziskem tří bodů. Pak ale vystřčila růžky i Velká Chyška a zásluhou dobré střelecké produktivity ještě do přestávky vyrovnala. Domácí zareagovali zvýšeným úsilím a Maška jim vrátil v 52. minutě vedení. Další gól však už Čejov nevstřelil, takže se o výsledek musel bát až do posledního hvizdu rozhodčího.
Góly: 2. Tomáš Čeleda st., 33. Šlechta, 52. Maška – 35. a 44. Radhouský. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Poločas: 2:2. Čejov: Kubát – Josef Svoboda, L. Svoboda, Tománek, Šlechta, Dvořák, Maška, Kratochvíl, Jaroslav Svoboda (75. Borovička), Cvrček (81. Tomáš Čeleda ml.), Tomáš Čeleda st. (46. Neubauer). Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Radhouský, Mládek, Drs, Mařinec (60. Žilka), Kuzdas, Pošusta (90. Berka), Zenáhlík, Pučálek, Hrubý (82. Strádal).

Příští kolo: Kamenice nad Lipou – Čejov, Velká Chyška – Mnich, Košetice B – Horní Ves, Žirov B – Ústrašín, Černovice B – Horní Cerekev B, Nová Cerekev – Lukavec B, Želiv – Petrovice.