HORNÍ CEREKEV - KOŠETICE 5:2

Domácí vstoupili do utkání výborně, když v úvodní čtvrthodině vstřelili dvě branky. Horní Cerekvi zamrazilo poté, co hosté snížili po hrubé chybě obrany na 2:1 a posléze i na začátku druhé půle vyrovnali. Nervózní hra Hornocerekvických pokračovala až do 66. minuty, kdy je do vedení dostal povedenou střelou Suchý. V poslední dvacetiminutovce upravil výsledek ještě dvěmi dorážkami Zelenka.

Góly: 68. a 75. Zelenka, 14. Macík, 15. Musil, 66. Suchý – 21. a 48. Lhota. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Horní Cerekev: Faltýnek (80. Loukota) – Šetek, Staněk, Musil (78. Podařil), Koten (46. Zelenka), Vondráček, Serbus, Macík, Kůta, Suchý, Plachý. Košetice: Kos – Filípek, Zajíček, Suk, Vejsada, J. Bejček (80. Doležal), T. Bejček, Žáček (68. Klapka), Sovka, Lhota, Štyx. (pod)

HORNÍ VES – PACOV B 3:0

V Horní Vsi bylo k vidění oboustranně pohledné utkání, s šancemi na obou stranách. Po poločase 1:0 přidali domácí ještě dvě branky a zaslouženě zvítězili i zásluhou výborně chytajícího Soukupa.

Góly: 5. Prchal, 52. Fous, 60. Kantor. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Horní Ves: Soukup – Fous (75. M. Brada, 85. J. Nováček), Glejtek, P. Nováček, Hubáček, Jírů, Průcha (37. Srbek), Mareš, Kantor, Prchal, Bělohlávek. Pacov B: Čech – Dítě, Dvořáček, Krch, Miskai, Lhotský, Rybčák, Bártů, Gavrecký, Váňa, Jiřík. (mak)

Č. ŘEČICE – NOVÝ RYCHNOV 2:2

Vyrovnanému utkání remíza sluší. Vítězství mohli v závěru strhnout na svou stranu domácí i hosté. Tatran podržel vrátivší se gólman Krejčí.

Góly: 8. a 60. Dýnek (první PK), 21. Hájek, 64. Kratochvíl. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Červená Řečice: Krejčí – Rychecký, Bečka, Hovorka, Duchan, Dýnek, Gaupmann, Chvalkovský (68. Stejskal), Popovič, Jaroš (53. Pavelka), Smrčka. Nový Rychnov: Holan – Parkan, O. Loskot st., Kratochvíl, Martínek, Koubek, Norek (86. Mareš), O. Loskot ml., Hájek, Římal, Cirhan. (duo)

BOŽEJOV – KAMENICE B 2:7

Už podle výsledku je zřejmé, že domácím se zápas vůbec nepovedl. Ti šli sice brzy do vedení a půlhodiny hráli se soupeřem vyrovnanou partii, ale pak se ze zápasu stalo jednoznačné utkání. Kamenice rozdílem třídy vyhrála naprosto zaslouženě.

Góly: 5. Hartl, 89. Kumžák – 30., 48. a 76. Rysl, 43. Vávra, 73. Kušta, 64. Chvála, 40. Strašík. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:3. Božejov: Hák – Pejcl, Koutek, Maršák, Pelíšek (59. J. vacek ml.), J. Vacek st. (68. Smejkal), Kumžák, Fučík, Kopejtko (75. Výcha), Tříska, Hartl. Kamenice nad Lipou B: Sládek – Šoltys, Podhradský, Macháček (64. Schober), Pelc (68. Mach), Rysl, Halada, Vávra, Kušta, Chvála (73. Baláž), Strašík. (tří)

MARATON – ŽIROV 4:0
Domácí si v premiérovém utkání Poutník ligy vyšlápli na hosty ze Žirova. Díky dvěma standardním situacím se ujali poločasového vedení o dvě branky. Po změně stran pokračovala v poli vyrovnaná hra, pro Žirov však bez větších příležitostí. Cenné vítězství pelhřimovského Maratonu tak v závěru pečetili Švec a Nentvich.

Góly: 5. a 82. Švec, 40. Horký, 88. Nentvich. Rozhodčí: Matušík. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (84. Zrutský). Diváci: 30. Poločas: 2:0. Maraton Pelhřimov: Novotný – Švec, Hunal, M. Heřmánek, Vaněček, P. Heřmánek (80. Nentvich), Vacek, Šmíd (75. Čech), Mareš, Bednařík (68. Musil), Horký. Žirov: Zrutský – Kudrna (45. Nacházel), Starý, Hotovec, Šanda, Dvořák (45. Brtna), L. Jonáš, Kratochvíl (85. Hamalčík), Morava, Kubát, Pozník. (ne)

OBRATAŇ – JIŘICE 4:4

Oba dva celky sázely devadesát minut na atraktivní útočnou hru, což se projevilo i na výsledku. Po první půli byli spokojenější domácí, po obrátce však Jiřice zaslouženě vyrovnaly. Bod trefil šest minut před koncem Čermák.

Góly: 20., 48. a 76. M. Vlach, 22. Dvořák – 30. a 65. Hložek, 71. Příhoda, 84. Čermák. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Obrataň: Kučera – Vilímek, J. Čekal (64. R. Polanecký), L. Polanecký (72. Markvart), P. Čekal, M. Vlach, Pešek, Puchner, Fical, Dvořák, L. Vlach (81. Bezděk). Jiřice: Jůzl – Boček (46. Langr), Večeřa, Příhoda, Jiřík, Sadský (60. Čermák), Hložek, Hájek, Tůma, Vincenc, Maršík. (vej)

ŽIROVNICE B – LUKAVEC 5:2

První poločas se odehrál v režii domácí. Ti získali dvoubrankové vedení, které těsně před přestávkou zminimalizoval Růžička. Pak si Slavoj vybral slabší chvilku, hosté se udrželi ve hře. V závěru zápasu se pokoušeli za stavu 3:2 o vyrovnání, ale nechali až příliš okének v obraně. Domácí Pokorný a Kadlec je za to z brejků potrestali.

Góly: 15. O. Doležal, 26. Hryzák (PK), 58. J. Doležal, 80. Pokorný, 89. Kadlec – 41. Růžička, 63. Picek. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Žirovnice B: Socha – T. Dýnek (74. Janů), Kadlec, Metlička, Habermann, P. Houška, Hryzák, J. Doležal, O. Doležal, Pokorný (88. Jurík), Radek Časta (86. Třebický). Lukavec: Vlach – Fenár, Šoula, Ludvík, Franc, Čáp (88. Kotík), Dražďák, Zeman, Štěpánek, Růžička, Buchar (56. Picek). (hav)

Vyskytná – Petrovice 4:1, Senožaty – Lukavec B 0:1, Jiřice B – AFK Pelhřimov nehráno, hosté nepřijeli, Želiv – Kámen 5:4, Velká Chyška – Plačkov 3:2, Speřice B – Nová Cerekev 4:2, Košetice B – Hořepník 0:3.

Žirov B – Počátky B 3:0, Plačkov B – Velká Chyška B 3:0, Ústrašín B – Častrov 0:0, Komorovice – Obrataň B 1:1, Počátky C – Horní Cerekev B 2:4. N. Rychnov B se ze soutěže odhlásil.