VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal na Vysočině

Vysočina - Víkend je plný fotbalových zápasů. 

12.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

PÁTEK
I. B třída - skupina A: Počátky – Kostelec (Zadina).

SOBOTA
Divize D: Žďár n. S. - V. Bíteš (Petr, 17.00), Bystřice – Pelhřimov (Popelák, 17.00).
I. A třída - skupina A: Pacov – Leština (Petrlík), Slavoj Polná B – Chotěboř B (Soukupová), Kamenice n. L. - Pohled (Hanzl), H. Brod B – H. Borová (Šťastný), Bedřichov – Dobronín (Bílek), Košetice – Speřice (P. Rosický).
I. B třída - skupina A: Herálec HB – Habry (Jiří Beneš), Ždírec n. D. B – Tis (Krejčí), Lípa – H. Cerekev (Jar. Kůrka).
I. B třída - skupina B: Hartvíkovice – Dukovany (Fryč), Křoví – Měřín (K. Pojezný), Kněžice – Třebelovice (Kuchyňa).
Divize dorostu: Vrchovina - Žďár n. S. (Hlubinka, Zadina, 10.00 st. a 12.15 ml.), Pelhřimov - V. Meziříčí (Ságl, Sliž, 10.00 st. a 12.30 ml.), Humpolec - Sparta Brno B (Šula, Invald, 10.15 st. a 12.30 ml.).
Krajský přebor dorostu: Rozsochatec/Ždírec n. D. - Telč (Škorpík, 12.00), Slavoj Polná – Náměšť-Vícenice (Porupka, 13.30), Přibyslav – Nedvědice (Šrámek), Třešť – Bedřichov (Burza).
I. třída dorostu - skupina A: Slavoj Polná B – Věžnice (Kubeš, 10.00),St. Ransko – Světlá n. S. (Sýkora, 13.30).
I. třída dorostu - skupina B: Stařeč – V. Bíteš/Křižanov (J. Pojezný, 9.30), Okříšky – M. Budějovice (L. Svoboda, 10.15), Radostín n. O. - Jaroměřice/Myslibořice (Straka, 13.00).
MS liga žáků: H. Brod – Třebíč (Ságl, Plíšek, 10.00 U15 a 11.45 U14).
Krajský přebor žáků - nadstavba o 7.-12. místo: Nedvědice – V. Meziříčí (Půlpán, 9.30 st. a 11.15 ml.), Bedřichov – Světlá n. S. (Kopřiva, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků - skupina A: Luka n. J. - Pacov (Staněk, 9.00 st. a 10.45 ml.), Pelhřimov B – Ždírec n. D. (Dvořák, 14.30 ml. a 16.00 st.).
I. třída žáků - skupina B: Bystřice – Náměšť-Vícenice (Pavlas, 10.00 st. a 11.45 ml.).

NEDĚLE
MSFL: V. Meziříčí – Hulín (Pospíšil, 10.15), Třebíč – Zlín B (Hanák, 11.00).
Divize D: St. Říše – Břeclav (Řezníček, 17.00).
Juniorská liga: Jihlava – Č. Budějovice (Váňa, 11.00, hř. Jiráskova).
Krajský přebor: Sapeli Polná – Jemnicko (Müller, 10.30, hř. Stáj), V. Meziříčí B – Přibyslav (Večeřa, 14.00), Humpolec – Ždírec n. D. (Staněk), Chotěboř – M. Budějovice (Fridrichovský), Jaroměřice – Okříšky (Stehlík), Ledeč n. S. - Žirovnice (Nápravník), Nová Ves – H. Brod (Jílek).
I. A třída - skupina A: Luka n. J. - Světlá n. S. (Pavlas).
I. A třída - skupina B: Kouty – Želetava (Škorpík), Budišov-Nárameč – N. Syrovice (Rygl), Vladislav – Šebkovice (Kopřiva), Vrchovina B – Rantířov (Šrámek, hř. Pohledec), Herálec ZR – Telč (I. Nováček), Hrotovice – Žďár B (F. Novotný), Třebíč B – Třešť (Terber).
I. B třída - skupina A: Štoky – Humpolec B (Stratený, 14.30), Věžnice – Počátky (Sliž, 15.00), Černíč – Mírovka (Zadina), Černovice – Kostelec (Nenadál).
I. B třída - skupina B: Nedvědice – Štěpánov (Holub), V. Bíteš B – Rapotice (Karlík), V. Beranov – Rad. Svratka (Burza), Moravec – Náměšť-Vícenice (A. Denev).
MS liga ml. dorostu TOP: Jihlava – Frýdek-Místek (Jahoda, Šťastný, 13.00 U17 a 15.00 U16, hř. Na Stoupách).
Krajský přebor dorostu: Luka n. J. - Kamenice n. L. (F. Novák, 13.00), Chotěboř – Speřice (Půlpán, 13.30).
I. třída dorostu - skupina A: Pacov – Rantířov (Jar. Kůrka, 13.30), Tis – V. Beranov (Janovský, 13.30), Batelov – Měřín (Kuchyňa).
I. třída dorostu - skupina B: Bystřice – Nová ves (Bílek, 10.00), Výčapy/Šebkovice – FŠ Třebíč (Doskočil, 13.30, hř. Výčapy).
Krajský přebor žáků - nadstavba o 1.-6. místo: AFC Humpolec – Třebíč (Hána, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pelhřimov – Žďár n. S. (Maspoust, 9.00 ml. a 10.30 st.), Slavoj Polná – Vrchovina (Bouda, 9.00 ml. a 10.30 st.).
Krajský přebor žáků - nadstavba o 7.-12. místo: Třešť – Chotěboř (Doškočil, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků - skupina A: Kamenice n. L. - Telč (Jar. Kůrka, 9.00 st. a 10.45 ml.), Rantířov – Žirovnice/Počátky (Šetek, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina B: Okříšky/Stařeč – Přibyslav (Havlín, 9.00 st. a 10.45 ml.), St. Říše/Předín – V. Bíteš (Fryč, 9.00 ml. a 10.30 st., hř. Předín), M. Budějovice – Rapotice/Oslavany (Maar, 9.00 ml. a 10.30 st.).
Divize žen: Ocmanice – Jevišovice (A. Denev, 11.00). (dud)

Není-li uvedeno jinak,
začínají zápasy v 16.30.

Autor: Ondrej Dudáš

12.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

GIOM 1.
AUTOMIX.CZ
31

Garáž 10 motoristů: Tahle parta stavěla fascinující auta, socialismu navzdory

Ilustrační foto.

Humpolecká platforma chce zavést novou tradici letních sobot

Po silnici se proháněl řidič s téměř dvěma promile

Starý Pelhřimov, Čížkov – Trest odnětí svobody až na jeden rok a zákaz řízení motorových vozidel hrozí sedmačtyřicetiletému muži z Pelhřimovska, který usedl za volant s bezmála dvěma promile.

Za volantem seděl alkohol

Pelhřimov - V sobotu 27. května krátce před jedenáctou hodinou večer došlo na místní komunikaci v Pelhřimově k dopravní nehodě osobního automobilu, jehož řidič byl pod vlivem alkoholu.

Rekord způsobili nejmenší

Pelhřimov – Rekordních 520 běžců nejrůznější výkonnosti i nejrůznějšího věku se podepsalo pod účast na letošním Běhu pro úsměv, který se v Pelhřimově konal už počtvrté.

Děti z Humpolce a Žirovnice se zapojí do ZUŠ Open

Humpolec, Žirovnice – Do celostátního happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open, který startuje v úterý 30. května, se zapojily i dvě takto zaměřené školy na Pelhřimovsku. Mezi 355 základními uměleckými školami, které si v rámci této společné prezentace připravily bohatý program, je i Základní umělecká škola Žirovnice a Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies