JIŘICE – KAMENICE B 2:0
Domácí už v prvním poločase diktovali tempo hry, ale skóre svou podobu nezměnilo. Po přestávce přece jen Jiřice začaly mířit přesněji a góly Šimůnka a Jirků jim zajistily tříbodový zisk. Hosté nebyli bez šancí, jenže v koncovce se jim nedařilo.
Góly: 52. Šimůnek, 69. Jirků. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Poločas: 0:0. Jiřice: Zabloudil – Brzoň, Pavel Příhoda, J. Vincenc, Langr (68. Decastelo), Jirků, Jůzl, Šimůnek, Kovařík, Petr Příhoda, Hložek. Kamenice nad Lipou B: Šebesta – Dvořáček, Kupka, A. Schober, Pfaur, Růžička, Plášil, D. Schober, Macháček, Kotek, Pechek.

ŽIROV – ŽIROVNICE B 2:1
Utkání velmi dobré úrovně nabídlo mírnou převahu domácích, kteří se dočkali nakonec i bodového zisku. Tři body Žirovu zařídil druhou brankou v utkání Hamalčík, rezerva Žirovnice se na vyrovnání už nezmohla.
Góly: 6. a 88. Hamalčík – 60. J. Doležal. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Žirov: J. Jonáš – Morava, Haruda, Hotovec, Cvrček (46. L. Jonáš), Kubíček, Hamalčík, Bělík, Vacek, Nebesař. Žirovnice B: O. Kadlec – I. Kadlec, P. Doležal, Makovička, Jurík, Metlička, Vodáček, Hryzák (46. Weith), O. Doležal st., J. Doležal, O. Doležal ml.

VYSKYTNÁ – MARATON 2:3
Ve Vyskytné se odehrál vyrovnaný první poločas. Z brejku hosty dostal do vedení Beneš, za domácí vyrovnal hlavou Hlobeň. Ve druhé půli zvýšili hosté tlak, a když uplatnili i své zkušenosti, dokráčeli si pro vítězství.
Góly: 30. Hlobeň, 82. Bezděkovský – 22. Beneš, 68. a 73. Pavouk (druhý PK). Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Vyskytná: Drahný – Přibyl (54. Auředník), Budík, Vondrák, Pahr (74. Roubíček), Kucián, Bezděkovský, Valenta (37. Šustr), Krejčí, Souček, Hlobeň. Maraton Pelhřimov: Šmíd – Podhrázský, Hunal, Heřmánek, Beneš, Ježek (36. Čára), Krčil, Mareš, Bednařík (74. Musil), Pavouk, Kratochvíl.

BOŽEJOV – POČÁTKY 6:2
Po střele Kopejtka dostal Havlík domácí rychle do vedení, ale hosté se ještě dokázali zvednout, když z penalty srovnal Dedera. Další úder Božejova ale už byl konečný, slepené góly Kopejtka, Menharta a Svobody ve čtvrthodince před přestávkou zápas rozhodly.
Góly: 5. Havlík, 32. Kopejtko, 37. a 47. Menhart, 43. Svoboda, 81. Kumžák – 21. Dedera (PK), 65. Kopečný. Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 4:1. Božejov: Hák – Smejkal, Pejcl, Maršák, Menhart (82. Tříska), Vacek (59. Aldorf), Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Havlík, Palla. Počátky: Novotný – Neuber, Vojtěch Šatara, Ištok, Tesař, Kopečný, Vávra (75. Lysý), Dedera (75. M. Šatara), Brýna (46. Macháček), Lisý, Plášil.

Č. ŘEČICE – ÚSTRAŠÍN 4:1
Vítězství domácích je zasloužené, měli po většinu zápasu herně navrch. Slabinou Tatranu bylo proměňování šancí. Přesto si postupně vypracovali tříbrankový náskok a Ústrašínu nepomohlo ani snížení Křecha.
Góly: 5. Pavelka, 33. Obranec, 55. Nohejl, 90. Nenadál – 64. Křech. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Červená Řečice: P. Dýnek – Popovič, Košťál, Plášil, Nenadál, J. Dýnek, Bouz (83. Sibal), Nohejl, Pavelka, Obranec (88. Káva), Keller (60. Kubánek). Ústrašín: Hájek – Smrčina (46. Seknička), Rod, Kubiska, Šnicer, Machač, Pech (81. Doskočil), Šoula, Zeman (32. Křech), Maška, Dedera.

ČEJOV – PLAČKOV 0:4
Vyrovnaný první poločas začali protivníci útočně. Úspěch slavili hosté, které dostal po rohu Guzika hlavičkou do vedení R. Štěpán. Čejov měl dvě dobré příležitosti na vyrovnání, ale v koncovce se mu nedařilo. Po přestávce získali převahu hosté a dvěma slepenými góly o výsledku rozhodli.
Góly: 10. Rostislav Štěpán, 50. Kratochvíl, 56. Guzik, 73. Kalivoda. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Čejov: Kubát – Šlechta, L. Svoboda, Tománek, Josef Svoboda, Jaroslav Svoboda (65. Borovička), Cvrček (76. Nápravník), Maška, Romaniuk (46. Neubauer), Kratochvíl, Dvořák. Plačkov: Kořenář – Němec (46. Kotlík), Tesař, Jančička, Kubů, R. Štěpán, Vrána, Ehrlich, Kratochvíl (78. Z. Štěpán), Guzik, Kalivoda.

OBRATAŇ – SENOŽATY 2:0
Domácí si po celé utkání udržovali tlak a zaslouženě se ujali vedení ve 13. minutě gólem Šimka. Po změně stran hosté čekali na rychlé protiútoky, o výsledku ale rozhodl střídající Buchar.
Góly: 13. Šimek, 84. Buchar. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Obrataň: Vilímek – Menšík, Melichar, Kalina, Šimek, Pařil, Vysiblo, Tábora (58. Buchar), Vlach, Holub, Krátoška (74. Polanecký). Senožaty: Jankůj – L. Mareš, Cibula, Maděra, Jan Vokřál, Satrapa (20. Jakub Vokřál), Satrapa, Dvořák, J. Mareš, Zápotočný, Sýs.

3. kolo: H. Ves – Černovice B 1:5, Budíkov B – Petrovice 3:4, Lukavec – Želiv 6:1, V. Chyška – Hořepník 3:2, Mnich – N. Cerekev 2:1, H. Cerekev B – Žirov B 2:3.

1. kolo: Košetice B – Obrataň B 1:2, Vyskytná B – Jiřice B 3:4, Třešť C – Čejov B 5:0, Častrov – Hněvkovice 1:2.