První příčka patří rezervě Jiřic, která už nastřílela čtrnáct gólů, dominanci klubů z Humpolecka podtrhuje druhé místo Hněvkovic. V rámci třetího kola viděli diváci přestřelku v duelu Žirov B – Obrataň B, hosté slavili vítězství v poměru 7:4.

ČASTROV – PLAČKOV B 3:5
K vidění byl vyrovnaný zápas, o vítězství hosté rozhodli v samotném závěru. Častrov hrál druhý poločas o deseti, protože neměl nikoho na střídání.
Góly: 36. Votruba, 48. Houška, 72. Kněžínek – 31. Prokop, 44. Slavík, 59. Kotlík, 86. Voda, 88. Kašpar. Rozhodčí: Pišan. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2. ⋌(lep)

KOŠETICE B – TŘEŠŤ C 2:0
Domácí si v prvním poločase vytvořili pět gólových šancí, ale prosadili se až po přestávce. Jejich převahu dvakrát zužitkoval Hrnčíř.
Góly: 58. a 68. Hrnčíř. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0. ⋌(čm)

HNĚVKOVICE – N. CEREKEV 3:1
Domácí měli navrch v prvním poločase, vedení jim obstaral Anděl. Po přestávce Nová Cerekev přidala, vytvořila si několik šancí na vyrovnání, jenže v koncovce si počínala nepřesně. Domácí v samém závěru zisk všech bodů pojistili třetím gólem.
Góly: 23. a 29. Anděl, 90. Čmok – 38. Zíka. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 2:4. Diváci: 40. Poločas: 2:1. ⋌(el)

ŽIROV B – OBRATAŇ B 4:7
Obrataň v první půli dominovala, po změně stran domácí hru oživili, ale vzhledem k velkému manku dokázali už jen zmírnit výši porážky.
Góly: 67. Staněk, 73. a 78. Šanda, 84. Nacházel – 12. Tábora, 19. Šimek, 28. Vlach, 34. a 49. Flígr, 46. Podsklan, 69. Kudrnáč. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Poločas: 0:4. ⋌(nch)

H. VES – JIŘICE B 3:5
Hosté začali velice aktivně, během prvních pěti minut si vytvořili tři šance a Čermák jim zajistil vedení. Pak domácí srovnali krok, hrála se oboustranně útočná partie. Lepší při zakončení byli fotbalisté z Jiřic.
Góly: 14. a 75. Průcha, 89. M. Brada – 3. a 83. Čermák, 18. Hrůza, 52. Bindzar, 88. Horký. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2. ⋌(hčs)