POČÁTKY – H. CEREKEV 0:2

Oba týmy ukázaly, proč jsou na chvostu tabulky. Hrál se podprůměrný fotbal, jen s minimem pohybu a přesnosti v kombinacích. Lépe začali překvapivě hosté, ale z jejich tří šancí v první čtvrthodině neudeřilo. Pak na druhé straně trefil břevno Vlček a karta se začala obracet. Po přestávce domácí drželi míč, ale šancí měli minimum. Výjimkou byla situace, při níž J. Smejkal nastřelil tyč. Hosté v závěru vybojovali první výhru v sezoně. Hrudí dotlačil míč do sítě P. Chadim a následně se krásně trefil Brada.

Góly: 72. P. Chadim, 90. Brada. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 5:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Počátky: Novotný – M. Pavlíček, Měkuta, Doležal, Kníže, Vlček, Wiener, Rušil (69. Švarc), Smejkal, T. Pavlíček, Matys. H. Cerekev: Mezera – Staněk, Zelenka, Brada, Havel, Filsoch, Kůta, P. Chadim, Podařil, Razima, Novák.

ČERNOVICE – TIS 2:6

Fotbal ze strany domácích svou úrovní nikterak nenadchl, zejména v prvním poločase hráčům scházely pohyb a přesnost v rozehrávce. V 10. minutě neproměnil vyloženou šanci Paclík, o dvě minuty daroval laciné vedení hostům špatně postavený brankář Pistulka, který neměl svůj den. Tis měl v utkání územní převahu a nakonec dokráčel k naprosto zaslouženému vítězství, prakticky rozhodnuto bylo už v poločase.

Góly: 37. Vránek, 76. V. Míka – 12. Krajíček, 18. Novotný, 20. Šidlák (PK), 40. a 58. Miřátský, 73. Novotný. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:4. Černovice: Pistulka – Bíro, Koller, Vránek, Kohout, L. Pěnka (60. Kubů), V. Míka, Martin Mazanec, Paclík, Jůn, Stark (25. Tíkal).

VĚŽNICE – HUMPOLEC B 2:1

Na začátku domácí nastřelili břevno, a tak se vyplnilo rčení: Nedáš, dostaneš. V 7. minutě po chybě věžnického brankáře se balon odrazil ke Kubíčkovi, který poslal Humpolec do vedení. Hosté se však neradovali dlouho, po čtvrthodině domácí srovnali. Chvilku po návratu z kabin šli do vedení, podruhé v zápase se prosadil Dymáček. Poté měly Věžnice nespočet šancí, ale nakonec je to nemuselo mrzet. Výhru uhájily.

Góly: 15. a 49. Dymáček – 7. Kubíček. Rozhodčí: Novák. ŽK: 3:2. Diváci: 71. Poločas: 1:1. Humpolec B: Páša – Pecha, Doležal (56. Smereka), Kotlík, Prokop, Kubíček, Bláha, Šilpoch, Kříženecký, Beránek, Dalík.