Poslední tým tabulky dokázal porazit Štoky, ačkoliv se soupeřem rychle prohrával o dvě branky.

LUČICE – KOŠETICE 0:1
Prvních dvacet minut se domácí na hřišti hledali. Byli až příliš nervózní, kloudně si nepřihráli a prohrávali téměř všechny osobní souboje. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale nejvíce práce měl gólman Šimánek, který domácí tým držel nad vodou. V 83. minutě přesto kapituloval a Košetice si za těsnou výhru odvezly tři body.

Gól: 83. Bystričan. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Košetice: Jíša – Paťha, Nováček, T. Vejsada, Suk, Kwadwo, Bystričan, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk.

ČERNOVICE – H. CEREKEV 2:2
Domácí na kluzkém trávníku sehráli nešťastné utkání. V prvním poločase dvakrát skórovali po rohových kopech. To vše v době, kdy přehrávali soupeře ve všech směrech. Po změně stran se přestala hra domácí záloze dařit, hosté se chytili a v rozmezí tří minut zápas zremizovali. Černovice pak nedokázaly proměnit další příležitosti, míč se odrážel od tyčí, Hadravu i Pěnku vychytal skvělý Burza, který zlikvidoval i pokutový kop Kollera v 85. minutě.

Góly: 19. Koller, 25. Vlach – 63. Plachý, 65. Havel (PK). Rozhodčí: Bouda. ŽK: 1:2. Diváci: 890. Poločas: 2:0. Černovice: Karel Vošahlík st. – Jonák, Koller, Kohout (75. Kubů), Růžička, M. Míka, V. Míka, Maštalíř, Josef Hadrava ml., Novák (71. Pěnka), Vlach. Horní Cerekev: Burza – Šetek, A. Šimák, Plachý, Duba, Kůta, Suchý, M. Šimák, Havel, Vohryzka, Mezera.

TIS – HUMPOLEC B 3:3
Na těžkém terénu se hrál pro diváky zajímavý zápas. V 19. minutě poslal Tis do vedení Miřátský. Když deset minut před poločasem zvyšoval hlavou po rohovém kopu Mišta, zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto. Jenže domácí chtěli přidat rychle třetí gól, což se jim před odchodem do kabin vymstilo, snížil Málek. Houževnatému soupeři se podařilo po přestávce vyrovnat, ale domácí opět poslal do vedení Vacek. Tis však nedokázal proměnit další šance a v 72. minutě přišel trest, kdy Humpolec vyrovnal na konečných 3:3.

Góly: 19. Miřátský, 35. Mišta, 60. Vacek – 41. Málek, 52. Žatečka, 72. Kubíček. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Humpolec B: Novák – Honzárek, Fikar, Metál, Málek, Kubíček, Beránek, Skryja (67. Podoba), Doležal, Šilpoch, Žatečka.

CHOTĚBOŘ B – BUDÍKOV 0:0
V zápase si více šancí vypracoval domácí tým, ale jejich zakončení ke gólové radosti nevedlo. Hosté ubránili bezbrankovou remízu, která je pro ně výhrou. „Měli jsme několik příležitostí, ale bohužel koncovka byla žalostná. Po přestávce jsme mohli inkasovat a na druhou stranu jsme další šance zahodili. Remíza je pro nás ztrátou dvou bodů, pochvalu zaslouží pouze Chalupa s Dočkalem," řekl trenér chotěbořské rezervy Jiří Turek.

Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Budíkov: M. Bláha – Haman (46. Bleha), Čekan, Žáček, Zour, Prokop, Wallisch (88. Bárta), Vodrážka, Páša, T. Bláha, L. Kavka.

JIŘICE – ŠTOKY 4:3
Domácí začali aktivně, jenže M. Sadský neproměnil dvě slibné šance a hosté z protiútoků trestali. Hned dvakrát se prosadil Žila. Pak se konečně trefil i M. Sadský, snížil hlavou a po centru Čepla ještě do přestávky vyrovnal. Po ní nejprve Jiřice oslabil Rohovec, ale domácí i v deseti získali vedení. Žila ještě z protiútoku vyrovnal, jenže rozhodla poslední minuta. V ní byl ve vápně faulován O. Sadský a nařízenou penaltu proměnil Jirků.

Góly: 32. a 43. M. Sadský, 60. Jakub Vincenc, 90. Jirků (PK) – 10., 25. a 68. Žila. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (49. Rohovec). Diváci: 150. Poločas: 2:2. Jiřice: Krupička – Jůzl, Rohovec, Jakub Vincenc, Čepl (65. Nesporý), M. Sadský, Šimůnek, D. Vincenc (79. Hrůza), Jirků, Petr Příhoda (85. Novák), O. Sadský.