Božejov, který gólem z penalty udolal Plačkov, se zbavil poslední příčky. Na druhé místo se posunula rezerva Kamenice nad Lipou.

ÚSTRAŠÍN – KAMENICE B 1:3
V bojovném utkání měli více ze hry hosté. V poločase měli k bodovému zisku ale blíže domácí, kteří vedli zásluhou křížné střely Pecha z rohu šestnáctky. Po přestávce zrežíroval obrat Filípek. Po třech minutách druhé půle vyrovnal, pak z penalty potrestal faul na sebe. Vítězství Kamenice pečetil střídající Slabý.

Góly: 35. Pech – 48. a 57. Filípek (druhý PK), 85. Slabý. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Ústrašín: Rohovec – Smrčina, Rod, Gebarovský, Nápravník, Křech, Mazanec, Hruška, L. Doskočil, Pech, D. Doskočil. Kamenice n. L. B: Hadač – Klusáček, Pfaur, Tuček, Novák, D. Schober, Kupka, P. Macháček (80. Slabý), Kašparec, Filípek, D. Růžička (74. J. Růžička). ⋌(mar)

OBRATAŇ – ŽIROVNICE 3:1
Diváci sledovali festival neproměněných šancí v podání domácích, ti v úvodu hned třikrát rozezvonili brankovou konstrukci. Trestem jim byl inkasovaný gól z kopačky Kořínka. Obrataň pak přece jen herní převahu přetavila v góly a poprvé na jaře zvítězila.

Góly: 28. L. Vlach (PK), 71. Pučálek, 78. Hovorka – 19. Kořínek. Rozhodčí: P. Nenadál. ŽK: 1:1. Poločas: 1:1. Obrataň: Kalina – P. Kudrnáč (27. Vysiblo), Vesecký, Čekal, D. Kudrnáč (73. Buchar), Pučálek, Hovorka, Flígr, M. Vlach, Tábora (83. Buček), L. Vlach. Žirovnice B: Kolář – Hanzal (15. Plíhal), Žižka (87. Morava), Mach, Míčanský (60. Tomšů), Metlička, Pokorný, Buchta, O. Doležal, Omasta, Kořínek. ⋌(hv)

ŽIROV – POČÁTKY 0:1
Vyrovnaný zápas moc šancí nenabídl. Jediná branka padla už v 10. minutě, kdy střela Švarce před domácím brankářem skočila a ten na změnu směru nestačil reagovat.

Gól: 10. Švarc. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:4. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Žirov: J. Jonáš – Křivan (57. Hána), Cvrček, Haruda, Bratrů. Mašát, Morava, L. Jonáš, Klofáč, Nebesař (78. Bělík), Brož. Počátky: Novotný – Tesař, M. Pavlíček, Kopečný, T. Pavlíček, Vojta, Doležal, Měkuta, Kocourek, Dedera, Švarc. ⋌(dlž)

BOŽEJOV – PLAČKOV 1:0
Vyrovnaný zápas, v němž několikrát zazvonily tyče na obou stranách, rozhodla penalta. Faul na Fučíka po půlhodině hry potrestal Jaroslav Kumžák. Božejov za vítězství vděčí hlavně výbornému výkonu brankáře Haška.

Gól: 30. Jaroslav Kumžák (PK). Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Božejov: Hašek – Svoboda, Josef Kumžák, Jaroslav Kumžák, Maršák, Kocián, Fučík, Pavel Kubů II, Jan Vacek ml. (82. Menhard), Kopejtko (75. Šátek), Havlík (80. Rataj). Plačkov: Němec – Mottl, Tesař, R. Šěpán, Z. Štěpán (60. Trecha), Keller, Guzik (46. Svatoš), Zemek (46. Kotlík), Hájek, Palán, Slavík. ⋌(kmž)

MARATON – ČEJOV 6:1
Utkání bylo zpočátku vyrovnané, hosté fotbalové nedostatky nahrazovaly bojovností. Maratonu pomohl gól v závěru poločasu, po něm zcela ovládl hru a dovedl zápas do jednoznačného vítězství.

Góly: 41., 71., 77. a 81. Pahr, 65. Pavouk, 48. Růžek – 79. Z. Kratochvíl. Rozhodčí: Kolář. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Maraton: Vaverka – Podhráský (46. K. Musil), Kratochvíl, Kocián, Beneš, Šmíd (46. M. Vacek), Vaněk (60. L. Vacek), Máca, Pahr, Pavouk, Růžek. Čejov: Novotný – Svoboda, Beneš, Tománek (71. Moravec), Semerád, Nápravník, T. Pech, Marek, Kovařík (65. Mráček), L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl.⋌ (ne)

HOŘEPNÍK – PACOV B 5:2
V Hořepníku se hrála vyrovnaná partie, ve které oba týmy myslely spíše na útok než na obranu. Domácí byli úspěšnějším týmem a dokázali trestat chyby hostů, o majiteli bodů rozhodl čistým hattrickem Tomáš Dlouhý.

Góly: 23. R. Filip, 42. M. Jelínek, 60., 72. a 87. T. Dlouhý – 25. Jaroslav Přibyl, 53. M. Zíka. Rozhodčí: Poul. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Hořepník: Lapáček – V. Filip, P. Dlouhý, P. Zíka, M. Jelínek, Petrů, T. Dlouhý, Mezera (88. Severa), J. Jelínek, R. Filip (46. El Hadji), Kwadwo. Pacov B: Pistulka – Miskai, Starka, Maršík, J. Kuran, Gavrecký (46. M. Zíka), Kerouš (24. Tomovič), Šauer (46. L. Rybčák), Podolský (46. Vítámvás), Jan Přibyl, Jaroslav Přibyl. ⋌(dlh)