V něm Želiv využil výhody domácího prostředí a zásluhou branky Němce v samém závěru porazil Velkou Chyšku. Překvapením je výhra Mnichu ve Vyskytné. Ostudu si udělala rezerva Horní Cerekve, která k zápasu do Petrovic nepřijela.

SENOŽATY – ČERNOVICE B 1:2
Ve vyrovnaném zápase, hráli hosté přímočařeji, vytvořili si více šancí. Jejich vítězství rozhodla trefa Kubů po hodině hry.
Góly: 26. M. Večeřa – 12. Jonák, 60. Kubů. Rozhodčí: Přibyl. Bez karet. Diváci: 35. Poločas: 1:1. Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, Maděra, Burda, Vokřál (75. Král), K. Mareš, J. Mareš, Strnad, M. Večeřa (38. Vlk), Sýs. Černovice B: Pekař – Krejčí, Mach, Hadrava, Tikal, Hůlka, Kubů, Řezáč, Jonák, Chvála, Hlásek.

VYSKYTNÁ – MNICH 2:3
Vyskytná zaspala úvod utkání a po čtvrthodině prohrávala o dvě branky. Pak se jí sice zásluhou Součka povedlo snížit, ale důraznější hosté si vítězství pohlídali. Domácí si ve zbytku zápasu počínali při zakončení hodně nepřesně.
Góly: 25. Souček, 48. Valenta – 17. Koukal, 17. Mocek, 32. M. David. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 1:3. Vyskytná: Sekal – Roubíček, Fíla, Vondrák (80. Bína), Bezděkovský, Valenta, Šustr, Douša, Krejčí, Souček, Mejstřík (59. Štěpán). Mnich: Šimeček – Petr Koukal, Pavel Koukal, Fryc, Dvořáček, Švácha (90. Kouba), J. David (56. Říha), Motyčák, Voda, Mocek, M. David.

N. RYCHNOV B – BUDÍKOV B 2:1
Zápas rezerv nakonec vyhrál šťastnější. Domáci se dostali hned v úvodu do vedení, vyrovnání Budíkova přišlo ještě v prvním poločase. Krátce po návratu z kabin vrátil N. Rychnovu náskok M. Faltýnek a tento výsledek už vydržel až do konce.
Góly: 10. L. Císař, 49. M. Faltýnek – 25. T. Vodrážka. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1. N. Rychnov B: J. Císař – Karpíšek, T. Loskot, Pavelka (68. Čech), Koubek, M. Faltýnek, M. Loskot, Slavík, Štěpán, L. Císař, Komárek. Budíkov B: Havel – Bleha, M. Vodrážka, Vostřejž, Novák, Prokop, Eduardo, Páša, Bárta, Vodrážka, Žáček.

ŽELIV – V. CHYŠKA 2:1
Na hodně podmáčeném terénu se hrál vyrovnaný a bojovný zápas. Body bral šťastnější tým. Hostům se po přestávce povedlo zásluhou Zenáhlíka vyrovnat, ale nerozhodný výsledek až do konce nevydržel. Želivu zajistil cenné tři body únik Martina Němce v 85. minutě.
Góly: 10. L. Radil, 85. Němec – 57. Zenáhlík. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Želiv: Thomaier – Hora, Josl, Novák, J. Humeš, L. Radil, Komínek (46. Šebesta), Kopecký, Dolejš, Němec, Peknik (75. Bejda). V. Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek (46. Krch), Mička, Štarman, Havlíček, Malina (5. Bartoška), Drs, Zenáhlík, Zelenka, Zamrzla.