HORNÍ CEREKEV – KAMENICE 3:2

Po opatrném začátku se do první šance dostali hosté, ale Kotek slabou střelou Faltýnka neohrozil. Hned z protiútoku po přihrávce Havla unikl Martínek, ale na centr nikdo nedosáhl. Domácí převzali iniciativu. Během deseti minut se dostali do tří dobrých šancí. Hrál se pěkný útočný fotbal, šance byly na obou stranách, ale bez gólů.

Vstup do druhé půle vyšel lépe Slovanu a po chybě v rozehrávce domácích otevřel skořel Tesař. Horní Cerekev nalezla rychlou odpověď. Trestný kop rozehrál Havel na Kůtu, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Navíc po úniku Martínka se dostal Zelenka sám před brankáře a dokonal obrat v utkání. Drama vrcholilo v závěru. Kamenice trefila tyč a vyrovnání se dočkala v 88. minutě. Faltýnek neudržel v náručí míč, takže mu jej do sítě vrátil Plášil. Chybu však udělal i Votápek. Hned po rozehrání pustil za svá záda chytatelnou střelu Serbuse a domácím tak spadly všechny body do klína.

Góly: 64. Kůta, 69. Zelenka, 89. Serbus – 52. Tesař, 88. Plášil. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 0:0.

Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Zelenka, Serbus, Kůta, J. Plachý, Havel, Loukota, Martínek, Podařil.

Kamenice: Votápek – Pelc, Novák, Schober, Filípek (46. Plášil), P. Zahradník, J. Strašík, Kotek, Tesař, Melzoch (46. T. Zahradník), Kos (60. Hadač).