J. HRADEC – PELHŘIMOV 5:4

Hostům se zápas na malém hřišti nepovedl. Na dva góly domácích sice reagoval Brada přesnou střelou k tyči, ale Jindřichův Hradec měl v prvním poločase navrch. Zásluhou druhé trefy Stejskala a Kytky vytáhl skóre na 4:2, navíc trefil břevno. Pelhřimovští po  přestávce dvakrát snižovali  na rozdíl jedné branky, jejich prohra je vzhledem k množství chyb zasloužená.

Góly: 10. Peterka, 14,. a 24. Stejskal, 33. Kytka, 83. Bureš – 15. Brada, 31., 81. a 89. Obranec. Poločas: 4:2. Pelhřimov: Švec – Honzl, Kordík, Duba, Zenáhlík – Poul, Bartoška – Šafařík, Brada, Zelenka – Obranec. Střídal: Kolář.

J. HRADEC – PELHŘIMOV 5:5

Pět minut stačilo domácím na zisk dvoubrankového vedení. Potom snížil Mišoň a Pelhřimov hru vyrovnal. Jenže skóre postupně narostlo až na 4:1. Koníčkem se prosadil Sláma, po trestném kopu skóroval Šmíd. Pelhřimovu pomohl ale dovršený hattrick Mišoně, na který gólově navázali Novák a Mazáč. Nakonec se zrodila spravedlivá remíza, když penaltu za ruku Kordíka proměnil Bureš.

Góly: 3. a 42. Šmíd, 5. a 38. Sláma, 76. Bureš (PK) – 12., 52. a 61. Mišoň, 67. Novák, 72. Mazáč. Poločas: 3:1. Pelhřimov: Tkadlec – Brothánek, Kott, Mazanec, Jírů – Novák, Mišoň, Němec, Kotrč – Smrčka, Mazáč. Střídali: Vojta, Kordík, Habáň. ⋌(hst)