Starší dorost uhrál cennou remízu, mladší celek dokázal soupeřovu tempu vzdorovat jen v prvním poločase.

TÁBORSKO – PELHŘIMOV 4:4
Staršímu dorostu Pelhřimova se první přípravné utkání vydařilo, hráči podali po ztracené první polovině bojovný výkon v druhém dějství, ale poslední vteřiny vrátily domácím remízový bod.

V úvodu hry stačili domácí vykopnout Ryšavého míč směřující do prázdné branky a následující nápor proměnili v trojgólové vedení. V závěru poločasu  měl šance i Pelhřimov. Na hranici regulérnosti byl atakovaný  Hák, potom Šafařík po Skořepově centru i Brada mířili mimo.

Po přestávce snížil po Hákově centru Obranec, sólo Táborska v pádu vykopl Švec a Hákovu samostatnou akci zastavili domácí faulem. Po půlhodině hry přihrávku Ryšavého proměnil v gól Horký.

V zajímavém závěru střela domácích orazítkovala břevno a Obrancovu hlavičku po Hákově rohu poslal do sítě Ryšavý. Čtvrtý gól Pelhřimova vybojoval tísněný Ryšavý střelou po zemi zleva křížem. Dělovka domácích skončila podruhé na břevně a trestným kopem ve třetí minutě prodloužení  vyrovnal Balík.
Góly: 18. Flórek, 21. a 31. Novák, 90. Balík – 48. Obranec, 76. Horký, 83. a 85. Ryšavý.Poločas: 3:0. Pelhřimov: Švec – Dvořák, Mádl, Bezemek, Skořepa – Šafařík, Horký, Brada, Ryšavý – Obranec, Hák.

TÁBORSKO – PELHŘIMOV 8:3
Pelhřimovští mladíci drželi s domácími krok jen první polovině hry. Získali brzy zásluhou Koláře vedení, ale pak následovaly tři střelecké úspěchy Táborska. Navíc Zavadil řadu šancí domácích vychytal. Druhým gólem ve 40. minutě vykřesal naději po kombinaci s Němcem a Venkrbcem Kolář.

Po přestávce domácí nejpve navýšili náskok, ale vzápětí snížil Venkrbec křížnou střelou z levé strany pokutového území. Potom byli pány hřiště domácí a zvyšovali až na vysokou osmibrankovou výhru.

Góly: 10. Roztočil, 12., 51., 54., 68. a 77. Kostka, 21. Balog, 80. Turek – 4. a 40. Kolář, 52. Venkrbec. Poločas: 3:2. Pelhřimov: Zavadil – Duba, Matějka, Tůma, Zenáhlík – L. Smrčka, Chadim, Němec, Zamrzla – Venkrbec, Kolář. Střídal J. Smrčka.