Mladší dorost už měl premiéru méně úspěšnou, na první bodový zápis si bude muset nejméně týden počkat.

PELHŘIMOV – VRCHOVINA 3:2
Pelhřimov výborně sehrál první poločas. Před sólově nabíhajícín Michalem Šmídou stačil Švec vykopnout a vzápětí domácí udeřili. Po přihrávce Obrance skóroval Zelenka. Druhý gól přidal Obranec, který postupoval sólově proti Šmídovi a ani jeho faul akci pelhřimovského útočníka nezastavil. Zásah do holeně stál však za pozdějším předčasným střídáním. Nebezpečná pro domácí byla dorážka rohu hlavou nad břevno. Na druhé straně Obrancův centr prodloužil Šafařík ke gólmanovi. Přímý kop Vrchoviny šel mimo pravou Švecovu tyč a Poulův roh dorážel Podoba nad branku. Napínavý byl závěr poločasu, trestný kop po Laštovičkově faulu, za který dostal červenou kartu, kopal Poul a Bezemek hlavou prodloužil do sítě. Minutu před koncem snížil po průniku do vápna Michal Šmída.

Po přestávce hosté v tutovce zblízka branku překopli. Dva rohy dorážela Vrchovina hlavičkami nad břevno a kombinujícího Blažíčka a Baču pokryli obránci. Dvě minuty před koncem snížil na rozdíl gólu M. Šmída.
Góly: 3. Zelenka, 11. Obranec, 41. Bezemek – 44. a 86. Michal Šmída. Poločas: 3:1. Pelhřimov: Švec – Kordík, Bezemek, Červenka, Duba – Podoba (88. Kolář), Poul, Bartoška, Šafařík – Zelenka (83. Venkrbec), Obranec (51. Honzl).

PELHŘIMOV – VRCHOVINA 1:2
Vrchovina vyvinula od počátku silný tlak, již ve druhé minutě vypíchl Zavadil míč nad břevno, rohem skončila i střela Roháčka. Na druhé straně Smrčkův pokus zneškodnil gólman Šmída. Hosté ale byli aktivnější.  Kott musel akci Vrchoviny zastavit odkopnutím na roh, nenápadný oblouček hostů zazvonil na břevně. Vzápětí zastavila míč tyč a dorážku Zavadil vyrazil. Po necelé půlhodince se Kyselý už prosadil a po dalších čtyřech minutách přidal druhý gól Vrchoviny.

Druhé dějství přineslo pokračující nápor hostů, ti si zbytečnou přihrávkou do ofsajdu před prázdnou brankou smazali třetí gól a Roháček ve vyložené šanci trefil jen tyč. Na druhé straně z dvaceti metrů vyzkoušel gólmana Němec. Tísněný Chadim si dlouho hledal místo ke střelbě ale netrefil přesně, krátce na to však proměnil penaltu za faul na Němce. Hosté v následujícím náporu mohli přidat pojistku. Nestalo se. Jelikož ale Němec z přímého kopu nastřelil zeď, odvezlo si Nové Město tři body.

Góly: 62. Chadim (PK) – 27. a 32. Kyselý. Poločas: 0:2. Pelhřimov: Zavadil – Habáň (69. Zamrzla), Palán, Mazanec, Kott – Jírů, Drechsler (31. Tomšů), Chadim, L. Smrčka – Větrovský, Němec.