Starší vyhráli 4:1, mladším zajistil nejtěsnější vítězství náhradník Florian.

PELHŘIMOV – H. BROD B 4:1
Na pelhřimovský dorost se konečně usmálo fotbalové štěstí a na domácím trávníku si připsal vítězné body. Blíže pravdě bude, že ve druhém poločasu stály hodně sil a vůle po výhře. V první části měl Pelhřimov převahu. Nejprve v 17. minutě nastřelil Větrovský tyč, o čtyři minuty později už mířil přesněji. Těsné vedení domácí do přestávky udrželi, ale že Brod dá do další hry vše, věděli všichni. Míč po standardce z pravého kraje vápna vyvedl zpět do hřiště Zelenka, další nebezpečný centr odhlavičkoval Poul. Doslova zázračně zabránili Tkadlec a Tůma zakončení Megelova trestného kopu. Na druhé straně postupný útok Drechslera, Kordíka a Zelenky zastavil ofsajd. Potom přišel Megelův přímý kop, ale až další rohový zakončil druhou dorážkou vyrovnávacím gólem Látera.

Ve zbývající půlhodince zvrátil Pelhřimov výsledek na svou stranu. Nejprve vybojoval Zelenka míč na dvou brodských záložnících, vyvedl ho do středu a Mišoň sólem přes dva obránce vstřelil druhý gól domácích. Za čtyři minuty přinesl Drechsler střelou do šibenice uklidnění. Takřka cukrářskou ozdobou výhry bylo Kordíkovo posunutí míče Bartoškovi a jeho lob přes vybíhajícího gólmana. Týmu náleží pochvala za bojovný výkon, u Tkadlece obětavost za výpomoc mladšímu dorostu.

Góly: 21. Větrovský, 69. Mišoň, 73. Drechsler, 84. Bartoška – 64. Látera. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Tkadlec – Smrčka, Horký, Tůma, Honzl – Kordík, Poul (88. Jírů) – Větrovský (32. Bartoška), Mišoň, Drechsler (81. Zenáhlík) – Zelenka (75. Pakosta).

Ostatní výsledky: Bohunice – Sparta Brno B 3:1, Kyjov – Velké Meziříčí 1:1, Vrchovina – Otrokovice 3:0, Žďár nad Sázavou – Blansko 2:0, Boskovice – HFK Třebíč 0:5. Břeclav B měla volno.

PELHŘIMOV – H. BROD B 1:0
Zápas byl od začátku vyrovnaný, první šance si soupeři vypracovali až ve druhé desetiminutovce. Dvakrát při nich selhal pelhřimovský Mazáč, na druhé straně hřiště se výbornými zákroky zaskvěl brankář Kotek. Vynikl i strážce havlíčkobrodské svatyně, po půlhodině hry vychytal Mazance. Ve 38. minutě pálil Mazáč do tyče, což jakoby signalizovalo, že štěstí na straně Pelhřimova není.

Dlouho to potvrzoval druhý poločas. Domácí měli herní převahu, jenže v koncovce se jim nedařilo. Slibné příležitosti postupně nevyužili Mazáč, Mazanec a Novák, po akci Kotrče hlavičkoval Mazáč do břevna. Pelhřimovu se povedlo střídání. Florian nahradil vyčerpaného Zajíčka a po minutě pobytu na hřišti přízemní střelou zápas rozhodl.

Gól: 76. Florian. Poločas: 0:0. Pelhřimov: L. Kotek – Kott, Šimák, Palán, Habáň – Kotrč, Mazanec, Novák, Hanousek – Zajíček (75. Florian, 90. Tkadlec), Mazáč.

Ostatní výsledky: Bohunice – Sparta Brno B 2:1, Kyjov – V. Meziříčí B 1:0, Vrchovina – Otrokovice 3:1, Žďár n. S. – Blansko 3:5, Boskovice – HFK Třebíč 2:1. Břeclav B měla volno.